Specialisté na obsahový marketing, copywritting , překlady

TEXTOVÁ TVORBA ( SEO TEXT )

Odlište se od konkurence pomocí obsahu.Vsaďte na kvalitní obsah - připravíme vám skvělé články i grafiku. Vytvoříme firemní blog, web, články, propagaci na sociálních sítích nebo video reklama. Napíšeme váš příběh. 

Uvedený ceník je pro obsah do 5 stran.

Meta titulek                                                       500Kč

Meta popis                                                      2000Kč

Tvorba SEO článku nebo webových textů 

(400-500 slov )                                                3000Kč

Cena za recenzi                                                500Kč

Popis produktu 70-100Words.                        2500Kč

Překlady  1NS (1800 znaků cca 360 slov)   od 320Kč

PR články ( dle množství klíčových slov, jazyka a rozsahu)

 

Obsahový marketing

Content Marketing neboli obsahový marketing je podoblast marketingu, která se zabývá tvorbou uživatelsky přitažlivého a cenného obsahu. Obsahový marketing je důležitou součástí marketingu jako takového. Obsahový marketing je způsob marketingu, kdy vytváříte nějaký hodnotný obsah, který potom propagujete.Pojem obsahový marketing je často považován za copywriting, ale obsah nemusí mít pouze textovou podobu.V obsahovém marketingu pracujeme s různými typy obsahu od blogů a článků, přes videa, sociální sítě, obrázky, e-maily, e-booky až po podcasty.


Specialisté na obsahový marketing, copywritting , překlady.

Připravíme vám obsahovou strategii, ve které:

  • zmapujeme vaše silné a slabé stránky,
  • zrevidujeme obsah vašeho webu,
  • navrhneme nové kanály, jak získat zákazníky.

DIGITÁLNÍ AGENTURA

Jsme strategická digitální agentura - kombinujeme kreativitu s technologiemi a nebojíme se ani náročných úkolů. Jsme reklamní a digitální agentura s celorepublikovou a zahraniční působností zajišťující komplexní služby v oblasti grafického designu, webu, online marketingu, foto a realizace reklamy. Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Zvyšujeme nejen návštěvnost webů, ale i počet online objednávek. Pomůžeme s kompletní přípravou textů pro google reklamy, se strategií pro sociální sítě včetně obsahového marketingu. Postaráme se o váš web, sociální sítě i reklamní kampaně. Vidíme souvislosti, navrhujeme cesty a možnosti. Nabízíme služby na míru vašemu podnikání, srozumitelné vyhodnocení a marketingové poradenství. Od marketingové strategie po realizaci reklamy a její vyhodnocení.

Bojíte se, že jsou Vaše marketingové materiály nepřehledné nebo málo čtivé? Nechcete mít v textech překlepy a chyby? Potřebujete nezávislou kontrolu textů před jejich publikací? Pak se na nás neváhejte obrátit. Zajišťujeme komplexní korektury textů.


Copywritting

Pokud chcete proniknout na zahraniční trh a hledáte schopnou, spolehlivou, diskrétní společnost pro psaní blogů v angličtině, psaní textů pro vaše webové stránky v angličtině, umisťování článků na zahraniční kanály, umisťování reklam do zahraničí pak Prime Media Enterprises je ta správná volba. Pomůžeme vám s obsahovým marketingem. Objednejte si jednoduše a napřímo své PR články.

Nabízíme nejen copywritting v češtině, němčině, italštině, angličtině, ale také úpravy a korekce textů nejen pro online použití. Díky našemu SEO bude  váš web nejen dobře vidět ve vyhledávačích, ale i textový obsah stránek bude dobře čitelný, lehce srozumitelný a  profesionální. Zvýšíte tím tak nejen provoz na svém webu, ale i prodeje. Tvorba textového obsahu kvalitním copywriterem může upevnit pozici vaší firmy v očích veřejnosti a zacílit na potenciální zákazníky.

Naše textová tvorba zahrnuje PR nebo SEO článek, popis, dokument nebo hodnocení. Nabízíme také samostatnou tvorbu meta textů a titulků. Množstevní ceny pro webové stránky nebo projekty od 5 stran výše jsou k dispozici.

Kvalifikovaní překladatelé pro různé překlady 

Na základě Vaší objednávky vybereme nejvhodnější překladatele, kteří se specializují na danou problematiku a mají mnohaleté zkušenosti s překlady textů z různých oborů. Zajistíme překlady nejen z a do českého jazyka, ale i kombinace jazyků například němčina-angličtina, arabština- angličitna a další. 


Soudní překlad, Legalizace & Apostila

V rámci kompletního překladatelského servisu zajistíme našim mimopražským klientům ve splupráci s našimi překladateli nejen soudní překlady, ale i notářské ověření dokumentů, legalizaci i apostilu pro dokumenty vydané v ČR.