Firemní Blog online | Užitečné informace jak tvořit web a reklamu online | Tvorba Webu a blogu -Primedia.cz 

Blog nejen jako vaše reklama a vizitka


Blog online a tvoba blogu

Na tomto firemním blogu získáte užitečné informace z oblasti online reklamy, tvorby webu a SEO. Naleznete nejen informace k tomu jak blogovat, ale i k tomu jak se stát úspěšným blogerem pomocí sociálních sítí a webů. Získáte přehled jak vytvořit osobní i firemní blog, weby, eshopy a reklamu zdarma nebo velmi levně. V našich článcích vás budeme neustále informovat o novinách a trendech. Pokud se vám články líbí můžete nás sledovat na Facebooku. Založení blogu a tvorba blogu a samotného webu online není nic složitého. Provedeme vás jak založením blogu a webu tak i reklamou. S námi můžete získat optimalizovaný web zdarma nebo velmi levně. 

K čemu slouží blog a co je potřeba k  založení blogu. Jak založit firemní nebo osobní blog a kde. Existuje nesmírné množství webu, které slibují blog, eshop nebo web zdarma. Blog slouží nejen jako vizitka. Ukazuje vás jako zajímavého člověka nebo experta, který svůj obor či projekt myslí natolik vážně, že mu věnuje kus ze svého volného času. Pravidelně publikované články proto působí jako důkaz vašich kvalit.


Tvorba webu a jak začít blogovat

Nejjednodušší variantou je zřídit si účet na nějaké platformě zdarma a začít. Jedná se portály jako je český nejznámější Blog.cz nebo světová blogová platforma Blogger.com. Tyto platformy využívejte jen, když chcete mít svůj osobní blog nebo jen tak psát své názory na internet a nepotřebujete rozšířené možnosti.Pokud chcete vést profesionání blog doporučujeme vám mít jej na vlastním webu.

Hlavním cílem podnikatelského webu je dostat zákazníky na web, takže kdyby náš blog běžel jinde, tak chybí základní propojení. Navíc blogovým platformám chybí možnost lépe optimalizovat obsah na blogu pro vyhledávače nebo si graficky blog přizpůsobit. Některé blogové platformy zakazují vkládat odkazy do textu. Pokud tedy chcete blog, který bude mít přínos k vašemu byznysu, tak blogové platformy nedoporučujeme.

Web zdarma | Tvorba Webu, Blogu nebo eshopu


Web zdarma i za 5 minut

Ano, dnes již opravdu nemusíte mít znalosti programování nebo utrácet tisíce korun za vývoj webu. Pokud ještě nemáte žádný svůj web, tak nejlepším řešením je zaregistrovat se na webnode nebo podobném webu nabízející web zdarma. Nejen, že získáte profesionální web zdarma, ale nemusíte se starat ani o hosting. Většina těchto webů,které nabízejí web zdarma mají velmi dobrou technickou podporu. 


Vlastní doména a hosting

Také si můžete založit  vlastní doménu, zřídit si webhosting a na něj nainstalovat redakční systém WordPress, který byl vyvinut přímo pro blogování. Výhodou je i to, že v tomto redakčním systému si můžete dodělat celý web pro váš byznys a nemít zde jen blog. Pokud se ovšem rozhodnete pro webnode tak si ušetříte spoustu času, zvláště pokud nemáte žádné zkušenosti s wordpress.Svůj blog pak propojte  se službou Google Analytics a sledujte, jak se chovají vaši čtenáři a co je na blogu zajímá nejvíce.

Kontaktujte Prime Enterprises Media pokud potřebujete poradit s wordpress, webnode, drupal nebo jiným systémem. Můžete si objednat online konzultaci, nechat nás zkontrolovat obsah webu a jeho nastavení za účelem SEO nebo se na nás obrátit s údržbou vašeho webu. Web zdarma má tu výhodu, že nestojí opravdu nic. Nicméně pokud máte zájem o individuální web kde máte vše pod svoji kontrolou tak budete muset investovat do vývoje webu. V Prime Enterpises Media spolupracujeme se skutečnými odborníky na vývoj webu ve Drupal i Wordpressu. 


Blog | Web zdarma| Tvorba Webu a blogu | Online

Založení blogu. Jak založit firemní nebo osobní blog a kde.

Napíšeme články i pro váš blog. Píšeme blogy v českém, německém nebo anglickém jazyce.

Firemní Blog online- váš zdroj zajímavých informací