SEO Company Praha 1

Copywriting pro web 

nejlepší copywriter je rodilý mluvčí

Copywriting na web a vše co k němu patří 

Copywriting pro web

1 Normostrana již od 400 kč. Ceny se liší dle jazyka, zaměření a obtížnosti.

Sdílení článku na web

Vložení článku na 1 tematický magazín nebo PR WEB již od 400 Kč. Nabízíme české i zahraniční weby.

Prémiové odkazy

Zajistíme zpětné odkazy, umístíme odkazy v českých i zahraničních internetových katalozích.

Copywriting a překlad v jednom

Překlady z/ do cizích jazyků. Překlady jsou zaměřené na zásady SEO.

Copyediting- Korektura textu

Copyediting- Úprava textů. KOMPLETNÍ KOREKTURA -pravopis + gramatika + stylistika + formátování + věcná správnost + SEO. 

 

SEO obsah

Natextovat web, nastavit reklamu nebo vymyslet kontent? Webový obsah. Sociální sítě. Články a blogy. 

SEO Agentura je nejlepší copywriter

Hledáte rodilé mluvčí pro překlad textů? Spolupracujeme s nejlepšími mezinárodními blogery, kteří píší váš obsah v jejich rodném jazyce a pro jakýkoli trh. Jeden článek má 500-1000 slov a může obsahovat 1- 3 klíčových řetězců nebo slov na 1-3 url. upravit od SEO copywritera v jedné osobě a současně je nechat zkontrolovat další osobou. Dvoje oči totiž vidí více, proto nejlepší copywriter není jen jeden, nejlepší copywriting pro web zajistí profesionální SEO agentura.

Copywriting pro web
Copywriting pro web

Copywriting pro web s ohledem na cílovou skupinu a klíčová slova

Zajistíme Copywriting pro web a vše co k němu patří. Píšeme články na web optimalizované pro SEO. Každý článek je vytvořen tak, aby přinášel větší návštěvnost. Nabízíme tři bezplatné revize a tím máte úplnou kontrolu nad svými tématy a obsahem. Vytvoříme Vám články a texty zaměřené na užitečnost, přínos, přidanou hodnotu na zvyšování autority, důvěryhodnosti a jedinečnosti Vašeho webu.

Každý SEO článek

je vytvořen tak, aby přinášel větší organickou návštěvnost. Bezplatné revize. Máte úplnou kontrolu nad svými tématy a obsahem. Provádíme tři bezplatné revize a po doručení získáte přístup ke svému blogu pomocí přihlašovacího jména a hesla.

Anglický copywriting

Anglický copywriting není jen překlad. Marketingový text využívá psychologii prodeje a hraje na tu správnou strunu nejen vyhledávačům, ale především lokálním zákazníkům. Dobrý SEO obsah vyvolává pozitivní emoce, shrnuje důležité informace, vede rovnou k požadovanému cíli, který si stanovíte. Takový kontent - texty nestačí jen přeložit, takové texty musíte umět napsat. Tak jako český jazyk používá lokální výrazy - jné na Moravě, jiné v Krkonoších, tak je tomu i v zahraničí, proto byste své webové stránky neměly nechat jen přeložit.měly byste je nechat přeložit a upravit přímo od rodilého copywritera. Nabízíme nejen copywriting v angličtině, ale i v němčině, italštině, francouzštině nebo i arabštině a dalších jazycích. Cena za copywriting je zohledněna v SEO překladu.

Otázky a odpovědi

1. Jak probíhá publikování a psaní vašeho článku?

Nejprve potřebujeme článek, který byste chtěli zveřejnit, nebo pokud žádný nemáte, dáte nám pár podrobností o vaší firmě a jakékoli informace, které byste chtěli, abychom věděli.

Pokud si nejste jisti klíčovými slovy, náš tým prozkoumá klíčová slova a témata specificky pro vaše podnikání a odvětví. Jakmile je schválíte, vytvoříme obsah a zveřejníme jej online.

Nyní počkejte pár dní, než uvidíte zlepšení hodnocení na Googlu! Touto cestou můžete získat kvalitně napsaný článek obsahující zpětné odkazy na vaše webové stránky, který je umístěn na tématicky spřízněném webu.

2. Co od vás copywriter potřebuje vědět?

Sdělte nám několik podrobností o vaší firmě a jakékoli informace, které byste od nás chtěli vědět. Potřebujeme znát vaše klíčová slova a požadovanou adresu URL, na kterou chcete odkazovat zpětný odkaz. Pokud si nejste jisti klíčovými slovy, náš tým prozkoumá klíčová slova a témata specificky pro vaše podnikání a odvětví. Dejte nám co nejvíce informací a bud'te připraveni zodpovědět naše dotazy. Nejlepší copywriter se totiž o vaši firmu skutečně zajímá.

3. Copywriting a cena

Články jsou oborově zaměřené texty, většinou o délce 1 NS (normostrana). Samotný článek se může týkat jednoho či více témat a většinou z něj vedou 2 odkazy na různé části Vašeho webu. Téma článku vždy vybereme podle samotného zaměření Vašeho webu tak, aby byl maximálně tématicky příbuzný a přirozeně lákal čtenáře k navštívení samotného webu. 1 normostrana má 1800 znaků. Cena copywritingu je závislá od toho jak odborně má být článek napsán, v jakém jazyce a v jaké délce.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021