SEO Company Praha 1

Nabízíme copywriting v českém i cizím jazyce 


Spolupracujeme se zahraničními copywritery
Spolupracujeme se zahraničními copywritery

Copywriting v cizích jazycích

Nabízíme nejen copywriting v češtině a angličtině, ale i dalších jazycích. Spolupracujeme s nejlepšími mezinárodními copywritery, kteří píší váš obsah v rodném jazyce a zároveň jsou experti na SEO. Anglický copywriting není jen překlad. 

Tak jako český jazyk používá lokální výrazy - jiné na Moravě, jiné v Krkonoších, tak je tomu i v zahraničí, proto byste své webové stránky neměly nechat jen přeložit. Měly byste je nechat přeložit a upravit přímo od rodilého copywritera. Zajistíme vám  jak český tak anglický copywriting, profesionální překladatele a SEO copywritery i pro další jazyky.

Tvorba obsahu nejlepšími copywritery z Prahy a Brna

Copywriter Praha
Copywriter Praha

Pomůžeme vám s copywritingem

Objevte SEO texty a copywriting pro web od nejlepších copywriterů z Brna, Prahy i ze zahraničí. Psaní PR článků na zakazku napíšou zkušení SEO copywriteři.. Chcete otextovat web nebo nechat napsat články? Zkušený PR specialista a Copywriter vám napíše SEO texty ze všech oborů na míru.Napište nám a získejte nezávaznou nabídku.

Píšeme weby i newslettery, články i posty na sociální sítě

Copywriter pro web
Copywriter pro web

Ví také roboti z vyhledávače o čem píšete?

Napsat text tak, aby byl srozumitelný pro vyhledávače, se nazývá SEO copywriting. Pokud chceme, aby vás zákazníci našli na Googlu, Seznamu, Bingu nebo jiných vyhledávačích, musíme v textu použít klíčová slova, která cílová skupina vyhledává. Především však musíme dbát na přínos pro čtenáře a až pak na optimalizaci pro vyhledávače.

Cena za copywriting pro web a copyediting spam textů
Cena za copywriting pro web a copyediting spam textů
Kolik stojí copyediting a copywriting?

Copywriting 1 strana webu včetně titulků a meta dat 1000Kč

Copyediting 1 strana webu včetně titulků a meta dat 500 Kč. 

Psaní a Sdílení PR článku na webu s vyšší autoritou již od 1200Kč

Content marketing


Strategie tvorby webového obsahu

Každý jsme jiný. Když rozumíte zvykům a zálibům publika, můžete cílit přímo na ně.  A proto, když přijde na vytváření online obsahu, je dobré se zamyslet, kdo je vaše publikum a co ho zajímá. Pokud jde o tvorbu skvělého obsahu webu, definujeme hodnoty, kterými by se měl obsah, jenž hodláme vytvořit, vyznačovat. 

Nejlepší copywriter vyvolává pozitivní emoce, shrnuje důležité informace, vede rovnou k požadovanému cíli, který mu stanovíte. SEO copywriter z Brna, z Prahy i ze zahraničí vám zajistí zajímavý tématický obsah pro Váš magazín či blog. Rádi pro vás vytvoří, zkontrolují a upraví také vaše PR články a následně je umístí na kvalitních webech. 

Obsahová strategie je tvořena známými copywritery z Prahy a Brna
Obsahová strategie je tvořena známými copywritery z Prahy a Brna

Obsahová strategie na míru

Autorita a důvěra vašich webových stránek skrze obsah a zpětné odkazy k tématu, na které se chcete zobrazovat, tvoří další podstatnou část SEO. Vyhledávače upřednostňují nejlepší obsah, který vám mohou nabídnout. Proto je důležité nabídnout obsah, který lidi zajímá a vyhledávač si toho všimne.

Při tvorbě obsahu existují klíčové rozdíly mezi psaním pro online a offline publikum. Než začneme psát SEO texty, hodně se ptáme a zkoumáme. Díky tomu náš obsah funguje. Tvoříme texty, které vzdělávají i baví. V novinách může například dlouhý článek například zaujmout, ale na internetu bude několikastránkový článek spíš otravný. 

Napište nám a získejte nezávaznou cenovou nabídku

NAŠE COPYWRITERSKÉ SLUŽBY

Tvorba obsahu na míru pro váš web 


  • Copyediting 
  • SEO Texty pro blog 
  • Firemní a marketingové texty
  • Příspěvky na sociální sítě 
  • E-maily, newslettery, direct mailing 
  • Tiskové zprávy, PR texty, inzeráty
  • Přepis technických textů do srozumitelné podoby 
  • Popisky produktů, návrhy slogan
  • Texty pro katalogy a další tiskoviny

SEO Copywriting od nejlepších lokálních PR copywriterů - Copywriter Praha - Brno Obsahová strategie pro Liberecké podniky

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021