SEO Company Praha 1

SEO copywriting od nejlepších PR copywriterů z Brna a z Prahy Copywriter Obsahová strategie

Naše služby:

 • Copywriting a v českém a cizím jazyce ( angličtina, němčina, slovenština, arabština, italština, francouzština)
 • Copywriting pro webové stránky (kompletní otextování nového webu, jazyková korektura webových textů, optimalizace webového obsahu dle požadavků SEO, popisy produktů a správa eshopů)
 • Tvorba nadpisů, meta dat, kometáře na sociálních sítích apod.
 • Obsahová strategie 
 • Pravidelný obsahový marketing (články na blog, tiskové zprávy, newslettery)
 • PR články na zakázku a jejich publikace na spřízněných webech


Copywriter Brno
Copywriter BrnoPotřebujete získat nové zákazníky? 

Pomůžeme vám s copywritingem

Objevte SEO texty a copywriting pro web od nejlepších copywriterů z Brna, Prahy i ze zahraničí. Psaní PR článků na zakazku napíšou zkušení SEO copywriteři.. Chcete otextovat web nebo nechat napsat články? Zkušený PR specialista a Copywriter vám napíše SEO texty ze všech oborů na míru.Napište nám a získejte nezávaznou nabídku.Copywriting v cizích jazycích

Nabízíme nejen copywriting v češtině a angličtině, ale i dalších jazycích. Spolupracujeme s nejlepšími mezinárodními copywritery, kteří píší váš obsah v rodném jazyce a zároveň jsou experti na SEO. Anglický copywriting není jen překlad. Tak jako český jazyk používá lokální výrazy - jiné na Moravě, jiné v Krkonoších, tak je tomu i v zahraničí, proto byste své webové stránky neměly nechat jen přeložit. Měly byste je nechat přeložit a upravit přímo od rodilého copywritera. Zajistíme vám  jak český tak anglický copywriting, profesionální překladatele a SEO copywritery i pro další jazyky.

Spolupracujeme se zahraničními copywritery
Spolupracujeme se zahraničními copywritery

Kolik stojí seo copywriting cena
Kolik stojí seo copywriting cenaTvorba obsahu nejlepšími copywritery z Prahy a Brna

Nejlepší copywriter vyvolává pozitivní emoce, shrnuje důležité informace, vede rovnou k požadovanému cíli, který mu stanovíte. SEO copywriter z Brna, z Prahy i ze zahraničí vám zajistí zajímavý tématický obsah pro Váš magazín či blog. Rádi pro vás vytvoří, zkontrolují a upraví také vaše PR články a následně je umístí na kvalitních webech. 
Ví také roboti z vyhledávače o čem píšete?

Napsat text tak, aby byl srozumitelný pro vyhledávače, se nazývá SEO copywriting. Pokud chceme, aby vás zákazníci našli na Googlu, Seznamu, Bingu nebo jiných vyhledávačích, musíme v textu použít klíčová slova, která cílová skupina vyhledává. Především však musíme dbát na přínos pro čtenáře a až pak na optimalizaci pro vyhledávače.

Copywriter pro web
Copywriter pro web
Cena za copywriting pro web a copyediting spam textů
Cena za copywriting pro web a copyediting spam textů

Kolik stojí copyediting a copywriting?

Při tvorbě obsahu existují klíčové rozdíly mezi psaním pro online a offline publikum. Než začneme psát SEO texty, hodně se ptáme a zkoumáme. Díky tomu náš obsah funguje. Tvoříme texty, které vzdělávají i baví. V novinách může například dlouhý článek například zaujmout, ale na internetu bude několikastránkový článek spíš otravný. 

Copywriting 1 strana webu včetně titulků a meta dat 1000Kč

Copyediting 1 strana webu včetně titulků a meta dat 500 Kč

Psaní a Sdílení PR článku na webu s vyšší autoritou již od 1200Kč

Content marketing


Strategie tvorby webového obsahu

Každý jsme jiný. Když rozumíte zvykům a zálibům publika, můžete cílit přímo na ně.  A proto, když přijde na vytváření online obsahu, je dobré se zamyslet, kdo je vaše publikum a co ho zajímá.  Když poznáte své publikum a rozdělíte ho na skupiny, můžete vytvářet konkrétní obsah, který nadchne, pobaví a upoutá. Pokud jde o tvorbu skvělého obsahu webu, definujeme hodnoty, kterými by se měl obsah, jenž hodláme vytvořit, vyznačovat. 


SEO Copywriter Praha
SEO Copywriter Praha

S čím vám pomůžeme?

 • Zvýšíme důvěru publika ve svou značku

Tvorbou příspěvků na blog, návodů či nápomocných rad zodpovíme všechny možné dotazy zákazníků, vzděláme je a postupně odbouráváme možné obavy. Tím, že projevíte ochotu klienty informovat a pomáhat jim, obohacujete své produkty a služby o přidanou hodnotu.

 • Získáme vám konkurenční výhodu

Prostřednictvím content marketingu vytvoříme podvědomí zákazníků o značce a udržíme ji v centru jejich pozornosti, čímž podpoříme váš konverzní potenciál.

 • Stanete se viditelnějšími

Více obsahu rovná se více času, který návštěvníci stráví na vašem webu. S každým novým příspěvkem navíc zvyšujete svou šanci na viditelnost ve vyhledávačích.Obsahová strategie na míru

Autorita a důvěra vašich webových stránek skrze obsah a zpětné odkazy k tématu, na které se chcete zobrazovat, tvoří další podstatnou část SEO. Vyhledávače upřednostňují nejlepší obsah, který vám mohou nabídnout. Proto je důležité nabídnout obsah, který lidi zajímá a vyhledávač si toho všimne.

Obsahová strategie
Obsahová strategie

Naplníme váš web čtivým obsahem

Napište nám a získejte nezávaznou cenovou nabídku

COPYWRITERSKÉ SLUŽBY


 • Obsah na míru pro váš web 
 • Copyediting 
 • SEO Texty pro blog 
 • Firemní a marketingové texty
 • Příspěvky na sociální sítě 
 • E-maily, newslettery, direct mailing 
 • Tiskové zprávy, PR texty, inzeráty
 • Přepis technických textů do srozumitelné podoby 
 • Popisky produktů, návrhy slogan
 • Texty pro katalogy a další tiskoviny
Optimalizace SEO Webu Primedia 2021