Upozornění - Tisková zpráva

Červen,2024 – Byli jsme informováni, že neoprávněné osoby nebo organizace zneužívají jméno a reputaci Prime Enterprises Media k nabízení falešných pracovních příležitostí. Tuto záležitost bereme velmi vážně a aktivně pracujeme na jejím řešení a zmírnění dopadů. 

Důležité Podrobnosti: Tyto falešné pracovní nabídky jsou šířeny prostřednictvím Telegramu a dalších platforem.Neoprávněné strany mohou pod záminkou pracovní nabídky od prime enterprises Media s.r.o. žádat osobní údaje, poplatky nebo jiné citlivé informace. 

Prime Enterprises Media digitální marketingová agentura nikdy nepožaduje žádné poplatky od uchazečů o zaměstnání v průběhu našeho náborového procesu. Všechny legitimní pracovní nabídky jsou zprostředkovány prostřednictvím našich oficiálních komunikačních kanálů na Facebooku a zveřejněny na našem oficiálním webu. 

Jak Rozpoznat Falešné Nabídky: Zkontrolujte Doménu E-mailu: Oficiální korespondence od nás vždy pochází z naší domény @primedia.cz 

Ověřte Pracovní Nabídky: Všechny skutečné pracovní příležitosti u Prime Enterprises Media s.r.o. jsou zveřejněny na naší oficiální stránce kariér na Facebooku. Buďte Opatrní Při Požadavcích na Platbu. 

Primedia/ Prime Enterprises Media nikdy nežádá uchazeče o jakoukoli formu platby. Kontaktujte Nás Přímo: Pokud obdržíte podezřelou pracovní nabídku, kontaktujte přímo info@primedia.cz.