DIGITÁLNÍ AGENTURA PRAHA 

SEO AGENTURA PRAHA ZVÝŠÍ VAŠE PRODEJE. ZAJISTÍME SEO SLUŽBY A MARKETINGOVÉ STRATEGIE NA MÍRU.

Digitální agentura Prime Enterprises Media se zabývá kompletním online marketingem pro české a zahraniční weby v českém, německém i anglickém jazyce. Naše bezkonkurenční marketingové strategie pro zahraniční vyhledávače jsou unikátní nejen v celé Praze ale i v České republice.

DIGITÁLNÍ AGENTURA PRAHA 1

Prime Enterprises Media s.r.o. 

Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1 

Úřední hodiny

Pondělí - Pátek: 10:00 - 16:00

+420 602 971 506

info@primedia.cz

Kontaktujte nás

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Marketingové strategie

Marketingová strategie je taktickým procesem pro efektivní rozložení omezených finančních prostředků firmy ke zvýšení prodeje a udržení si konkurenční výhody. Marketingová strategie je důležitá především proto, aby měl podnik větší podíl na trhu, proto musí být jeho marketingová strategie lepší, než u ostatních podniků, důležité je také zaměřit se na potřeby zákazníka.Hlavními cíly naší marketingové strategie jsou propagační aktivity, distribuční kanály, taktické kroky pro vývoj produktu, oceňování a řízení vztahu se zákazníky, aby byl pozitivní.

Jakmile máme hotovou marketingovou strategii, vytváříme brand media strategy (BMS). Brand media strategy vám říká:

  1. Jakou hlavní komunikační ideu budete svým zákazníkům předávat
  2. Kde oslovíte vaše zákazníky
  3. Jak s nimi budete komunikovat (co a jak je zajímá)

SEO Agentura Praha , SEO Agentur Praha, SEO - Praha, Česká Republika. Digitální & SEO agentura Praha Získejte marketignové strategie na míru.

Organické SEO služby pro webové stránky


Pokud ještě nemáte web nebo je váš web velmi zastaralý - nabízíme design a vývoj webových stránek. První věcí, je atraktivní design. Někteří lidé dělají chyby v první fázi, protože webové stránky vyžadují správnou volbu barevného schématu. Adaptivní web: Abychom váš web přizpůsobili, používáme speciální rámce. Správné zobrazení ve všech rozlišeních obrazovky. bez ohledu na zařízení bude váš web vypadat fantasticky.

Přizpůsobení systému pro správu obsahu (CMS) pro dospělé velmi odlišné orientace a závislostí. Chytlavý design a kvalitní rozložení nestačí, protože pro ty stránky, které vyžadují časté změny nebo obsahují aktualizovaný obsah, je CMS nejlepším a téměř povinným řešením. Takové webové stránky, stejně jako mnoho podobných s velkým množstvím obsahu, vyžadují správně vybraný a nakonfigurovaný CMS. Měli byste mít Optimal CMS pro rychlou a snadnou aktualizaci, úpravy a přidávání obsahu, jako jsou fotografie a videa. Svůj web můžete upravit a provádět na něm změny sami.

Organické SEO: Neviditelný web nikdo nenavštíví. Ale díky organickému SEO a našemu marketingovému úsilí získáte stovky a tisíce návštěvníků, kteří se o vaše služby zajímají přímo z vyhledávačů, tj. Vaši "cílení" zákazníci.


Služby digitální marketingové společnosti

Potřebujete pomoc se zviditelněním vašeho webu v zahraničí a zároveń chcete získat marketingové strategie na míru? Hledáte schopnou, spolehlivou a diskrétní marketingovou agenturu pro psaní blogu v angličtině ,psaní textů pro vaši webovou stránku v angličtině. Seo a digitální agentura Praha vám zajistí kompletní marketignovou strategii včetně zadávání článků na zahraniční kanály, inzeráty v zahraničí, zprávy o činnosti firmy v angličtině, podporu blogů a článků v zahraničí. S námi můžete získat služby pro Google my Business, sdílení příspěvku na Twitter, LinkedIN, Pinterest v angličtině, Geo-Social v angličtině, Targeting ,reklama v angličtině, psaní recenzí v angličtině. Kontaktujte nás ohledně SEO. Naše digitální agentura nabízí optimalizace pro web v angličtině a lokální i zahraniční SEO.

 Nabízíme totiž nejen SEO ale také psaní recenzí, textů, blogů, reklamních článků a ostatních textů v angličtině. Naše služby obsahují i zveřejňování a psaní příspěvků na Twitter, LinkedIN, Facebook a dalších. Zvyšte provoz na vašich stránkách a zvyšte svoje prodeje. Některé naše produkty můžete zakoupit ihned online na stránce našeho eshopu. Neváhejte a kontaktujte nás v případě jakýchkoli dotazů nebo pokud máte zájem o naše služby.

Nabízíme i další služby:

Google ADS, Audit sociálních médií, Obsahový marketing, Grafické výtvory, Provozování sociálních médií, Reklama v sociálních médiích, Facebookové reklamy, Instagramové reklamy, Reklamy na LinkedIn, Reklamy na Pinterestu, Reklamy TikTok, Spolupráce s influencery

Design webových stránek (různé formáty, wordpress, drupal, i webnode, mozilla). Umíme editovat všechny domácí a zahraniční platformy jako je webnode, estranky ,tasjael a další.

Legalizace dokumentů (legalizace dokumentů v ČR, rodné listy, vysvědčení, diplomy atd.)

Notářské služby: notářsky ověřené kopie

Výpis trestního rejstříku, výpis obchodního rejstříku, konverze dokumentů

Překlady a editace textů (do všech jazyků z češtiny a do češtiny, případně i překlad německo-aglický či anglicko-německý, arabsko-anglický)

Návrh reklamních banerů, letáků, příspěvků

Ochrana dat a cyber ochrana

Fotografie (spolupracujeme s mnoha fotografy od levných amaterských fotografů po specializivané profesionály z Prahy a celé České Republiky)

DIGITÁLNÍ AGENTURA PRAHA -zajistíme SEO služby a marketingové strategie na míru. Marketingové strategie | SEO služby

Kontakt: info@primedia.cz