SEO Praha

Naše Seo Agentura Praha nabízí organické SEO, výrobu webových stránek, Copywritting, korekce a překládání textů, správu webu i facebooku.

Kompletni SEO služby

Naše bezkonkurenční SEO strategie pro zahraniční vyhledávače je unikátní nejen v celé Praze ale i v České republice. Nabízíme totiž nejen běžné SEO služby jako např. klíčové analýzy, reporty, nastavení placených reklam, optimalizace webu pro lokální i zahraniční SEO, správu webu i Facebooku, ale také jednoltivé služby jakými jsou tvorba internetových stránek, psaní recenzí, psani textů pro vaši webovou stránku v angličtině, psani blogů, reklamních článků a ostatních textů v angličtině. 

Naše rozmanité SEO služby obsahují například zveřejňování a psaní příspěvků a článků na zahraniční kanály, jako je Twitter, LinkedIN, Facebook a další. Naše originální tvorba zajistí zpětné odkazy a pomůže dosáhnout předních pozic ve vyhledávačích. 

Zvyšíte nejen provoz na vašich stránkách, ale také prodeje a to díky našim organickým SEO službám. Neváhejte a kontaktujte nás v případě jakýchkoli dotazů nebo pokud máte zájem o naše služby přes náš kontaktní formulář nebo emailem na info@primedia.cz.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Klíčová slova

Najdeme vhodná klíčová slova pro vámi cílenou skupinu a trh. Vhodně volená klíčová slova jsou základním kamenem vašich příspěvků a obsahu webu.

Překládání textu

Překládání textů do všech jazyků z češtiny a do češtiny, případně i překlad německo-aglický či anglicko-německý, arabsko-anglický. Překlady zhotovuje soudní překladatel.

Korekce textu

Korekce textu kontrola textu ve všech jazycích, kontrolovat a opravovat mezery, symboly a značky, jednoznaková slova na konci řádků, oprava pravopisu, překlepů, chybných vět...něte a můžete začít psát. 

Grafická tvorba

Grafická tvorba spolupracujeme s mnoha fotografy od levných amaterských fotografů po specializované profesionály z Prahy a celé České Republiky. Spolupracujeme s grafickými designery.

Copywriting

Copywritting Tvorba SEO článku nebo webových textů (400-500 slov) Odlište se od konkurence obsahem. Vsaďte na kvalitní obsah - připravíme pro vás skvělé články i grafiku. Vytvoříme firemní blog, web, články, propagaci na sociálních sítích nebo videoreklamu. Napíšeme váš příběh.

Tvorba web stránky

Tvorba www a Design webových stránek (různé formáty, wordpress, drupal, webnode, mozilla) pokud ještě nemáte web nebo je váš web velmi zastaralý -  design a tvorba webových stránek. Výroba běžné, osobní i eshop stránky. Tvorba webové stránky na míru.

Správa Webu a Facebooku

Správa  webu a tvorba příspěvků Facebooku: nedělejte si starost jak pridat stránku na google. Nabízíme nastavení a správu jak organických tak i placených příspěvků, sdílení ve skupinách i tvorbu článků, blogů na vašem webu. 

Prime Media  SEO Agentura Praha 

Některé naše SEO Služby můžete koupit online v našem eshopu. Můžete tak udělat radost svým blízkým třeba pořízením dárkové karty vztahující se na všechny naše služby nebo jednoduše můžete zakoupit produkt o který máte zájem. 

SEO SLUŽBY AGENTURA PRAHA 1

Prime Enterprises Media s.r.o. 

Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1 

Úřední hodiny

Pondělí - Pátek: 10:00 - 16:00

+420 602 971 506

info@primedia.cz

Naše Seo Agentura Praha nabízí kromě organického SEO také Copywritting, korekce textů, překlady, tvorbu i správu reklamy, webu a facebooku. Prime Media se zabývá kompletním online marketingem pro zahraniční weby v anglickém jazyce. Pokud ale ještě nemáte web v jiném než českém jazyce, nevadí. Prime Media nabízí tvorbu webu i copywritting. Zhotovíme vám nejen překlady textu, ale zároveň efektivní SEO text pro vámi zvolený zahraniční trh.

 

Primedia.cz - SEO Agentura Praha, SEO expert - Praha, Česká Republika

Web& Optimalizace Webu Prime Enterprises Media 2021