SEO Company Praha 1

Dostupné SEO služby 

Seo servis agentura Praha
Seo servis agentura Praha

PRIMEDIA JE SEO AGENTURA POSKYTUJÍCÍ DIGITÁLNÍ JEDNORÁZOVÉ I DLOUHODOBÉ SEO SLUŽBY DIGITÁLNÍ SERVIS PRO ČESKO I ZAHRANIČÍ

Děláme vše co souvisí webovými stránkami, SEO a online reklamou. Ať se jedná o cokoliv, jsme tady, abychom to řešili efektivně a excelentně.


Kolik bude stát SEO?

Konkrétní nabídka SEO služeb vychází z úvodní SEO analýzy, na základě které stanovíme návrhy na další kroky. 


         Jak vypadá náš SEO postup?

SEO audit Praha

SEO AUDIT

Naším prvním krokem je setkat se s našimi klienty, abychom pochopili jejich podnikání, potřeby a digitální cíle. Trávíme čas tím, abychom porozuměli produktu a službám, cílovému publiku a jedinečným prodejním bodům. Provádíme SEO audit nejen vašeho webu a kanálů sociálních médií, ale také vašich online trhů a konkurence na  v Praze i ve světě. Přebíráme digitální data od místních a mezinárodních konkurentů ve vašem oboru a používáme je k našemu prospěchu připraveni na další fáze.

TECHNICKÝ SEO AUDIT

Poskytujeme technické audity, které analyzují vaše webové stránky, abychom se ujistili, že vyhledávače jsou schopny efektivně lokalizovat, procházet a indexovat vaše webové stránky pro maximální viditelnost vyhledávání. Naše SEO agentura provede důkladný SEO audit vašeho webu. Na základě této analýzy vytvoříme SEO strategii obsahující kroky jak opravit váš web.

ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV

Výzkum klíčových slov je digitální umění. Naše SEO agentura a vybírá správná klíčová slova pro vyhledávání na základě analýzy objemu, konkurence, trendů a hodnot pro vaši firmu. 

Digitální optimalizace Praha
Digitální optimalizace Praha

OPTIMALIZACE WEBU

Používáme širokou škálu vysoce účinných a inovativních technik optimalizací, abychom vašemu webu poskytli to nejlepší SEO skóre.  Naše optimalizace webu zahrnují úpravy a tvorbu meta tagů, meta popisků, textace kategorií, titulky, načítání stránky, nefunkčních odkazů a další. 

Digitální agentura Praha
Digitální agentura Praha

SEO OFF PAGE

SEO mimo vaši webovou stránku. Off-page SEO je klíčovou součástí SEO pro udržení vysoké pozice ve výsledcích stránek vyhledávače. Mezi naše off-page strategie patří  kvalitní vytváření zpětných odkazů tzv. linkbuilding, sdílení PR článků, SM nastavení a optimalizace, Google my business optimalizace, kvalitní odkazy adresářů a další servisy.

SEO Praha
SEO Praha

MONITOROVÁNÍ POKROKŮ, TVORBA REPORTŮ

Svou lásku k datům dokazujeme tím, že vám poskytujeme naši pravidelnou zprávu s podrobnostmi o hodnocení klíčových slov.  Sledovat a reportovat budeme vývoj pozic na důležitá klíčová slova a další smluvené priority. Na vylepšení a opravách na webu budeme pravidelně pracovat v předem schválené časové dotaci. Budeme s vámi sdílet online složku ve které budete mít přehled k tomu co a jak jsme dělali.


SEO agentura Praha
SEO agentura Praha

OPTIMALIZUJEME PRO NÁSLEDUJÍCÍ VYHLEDÁVAČE: 

  • GOOGLE 
  • SEZNAM 
  • YOUTUBE 
  • AMAZON 
  • EBAY 
  • BING
  • APPSTORE SEO - ASO

Jak vybrat profesionální SEO Agenturu?

Profesionální SEO agentura vám nebude slibovat, že se váš web velmi rychle zobrazí na první pozici ve vyhledávání na vysoce konkurenční slova. Pozic ve vyhledávání je mnoho a dobrá SEO agentura navrhne taková klíčová slova a slovní spojení, které bude relevantní vašemu obsahu a zároveň nebude vysoce konkurenční. 

Efektivní SEO agentura, působící nejen v Praze

Nabízíme SEO servis, který je nezbytně nutný pro úspěšný posun v pozicích v organickém i placeném vyhledávání. Naše digitální služby obsahují také optimalizace reklam, tvorbu webu, správu, marketingový výzkum a tvorbu marketingové strategie pro náročnější klienty.Naše digitální SEO Agentura zajistí SEO služby a vše co patří k digitálnímu marketingu.

Oslovte digitální agenturu, která rozproudí váš business

Napište nám a my se vám obratem ozveme. Hravě pro Váš produkt či web zoptimalizujeme váš web nebo vytvoříme internetovou reklamní kampaň .

Wordpress SEO webové stránky Praha
Wordpress SEO webové stránky Praha

Wordpress SEO servis

WordPress je neuvěřitelně výkonný, pokud jde o SEO. Ale WordPress jako CMS a používání pluginů samy o sobě vám nepomohou na vysoké pozici na Googlu. Musíte mít také výjimečné SEO......a tady přichází na řadu WordPress SEO služby na míru. Posuňte svůj web WordPress a chopte se výkonu platformy tím, že necháte optimalizovat váš web našimi odborníky na SEO WordPress. 

Proč nejen nový web potřebuje SEO?

Mít JAKÉKOLI webové stránky je pouze začátek pro každou firmu nebo jednotlivce. Ať už je web jakkoli jednoduchý na vytvoření nebo vzhled, pokud jeho majitel nebude věnovat pozornost SEO, nebude v těchto důležitých vyhledáváních na Googlu nalezen a nikdo jej nikdy nenajde. 

Prime Media Digitální SEO Agentura Praha 

Jsme digitální agentura, která miluje internetový marketing a garantuje prvotřídní SEO servis. Zvyšujeme návštěvnost webů, počet online objednávek, budujeme povědomí o značce a bavíme se na sociálních sítích. Primedia to je digitální agentura z Prahy se specializací na SEO servis webu a marketingové služby na míru. Digitální Agentura nabízející Google SEO servis a online služby na míru pro Prahu i zahraničí.

SEO AGENTURA PRAHA 1

Prime Enterprises Media s.r.o. 

Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1 

Úřední hodiny

Pondělí - Pátek: 10:00 - 16:00

Domluvte si konzultaci zdarma emailem 

+420 602 971 506

info@primedia.cz

SEO SERVIS - Seo služby na míru | Digitální Agentura Praha | Internetový marketing | Primedia

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021