SEO Company Praha 1

SEO CENÍK OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE - SEO SPRÁVA WEBU ZA VÝHODNÉ CENY

Ceny SEO správa a cena optimalizace pro vyhledávače
Ceny SEO správa a cena optimalizace pro vyhledávače

SEO PRÁVA A OPTIMALIZACE WEBU ZA NEJLEPŠÍ CENY


Proč zvolit SEO s profesionální agenturou?

Dobrá optimalizace stránek pro vyhledávače není jen o zvýšení provozu z vyhledávačů. SEO je komplexní práce a nelze ji udělat za jeden den. Samotná SEO analýza klíčových slov není jen jedna a předchází jí mnoho analýz a znalost dat.


Proč mají některé firmy díky webu vyšší tržby?

Sousiví s tím optimalizace webu, protože ti úspěšnější mají lépe vypracovaný SEO plán webu. Majitelé webu, kteří chtějí být vidět zvolili pomoc SEO specialisty. Pokud má váš web vysokou návštěvnost, ale málo konverzí, je na čase to změnit. S námi získáte analýzy a SEO plány na optimalizace pro vyhledávače za poctivé ceny.

            CHCETE SI NECHAT SPOČÍTAT CENU ZA OPTIMALIZACE A SEO VAŠEHO WEBU? 

        NAPIŠTE NÁM

SEO optimalizace webu pro vyhledávače
SEO optimalizace webu pro vyhledávače

SEO SPRÁVA OPTIMALIZOVANÉHO WEBU

Mnoho společností dává přednost týmu specialistů nebo SEO agentuře, která může věnovat sto procent svého času a úsilí při jejich řešení a zajistit kvalitní SEO správu i po provedení optimalizace webu. Díky naší SEO správě se vylepší vaše pozice ve vyhledávačích anebo získáte nové. SEO správa je vhodná pro optimalizovaný web. Pokud váš web není optimalizovaný, to znamená že pozice vyhledávačích stagnují nebo se propadají je nutné provést SEO audit a zjistit proč tomu tak je. Přečtěte si také jak probíhá optimalizace webu.

CO OBSAHUJE SEO SPRÁVA A KOLIK STOJÍ?

SEO správa se zabývá úpravami na základě trendů a konkurence, monitoringem, zpětnými odkazy a reporty.Obnova textů obsahujících odkazy. Umístění zpětných odkazů. Budování online odkazů druhé úrovně. Sledování umístěných odkazů (zda nebyly smazány). Aktualizace pluginů, technická kontrola. Úpravy, změny, přidávání textů, obrázků, popisky apod.Cena za naše služby se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. 

  • Pro malé e-shopy a stránky   3 000-5 000 Kč za měsíc.
  • Pro střední e-shopy a stránky 5 000-8 000 Kč za měsíc.
  • Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč za měsíc.

 Nabízíme přehledný a poctivý ceník SEO a za optimalizace pro vyhledávače bez skrytých poplatků

PŘEHLEDNÉ SEO CENY

Naše služby internetového marketingu  jsou vždy individuální vzhledem k potřebám klienta. Našim klientům poskytujeme přehledné ceny za odvedenou práci sdílením online souboru ve kterém klient jasně vidí co a kdy jsme dělali. 

Naše cena za SEO správu a optimalizace pro vyhledávače je vždy poctivá a stálým klientům nabízíme výhodný online ceník průběžné optimalizace webu. Získejte SEO ceník optimalizace pro vyhledávače ještě dnes. Nabízíme SEO Správu webu za výhodné ceny stálým klientům. 

Náš SEO ceník je pouze orientační. Cenu určuje SEO kontrola webu složitost a časová náročnost zadaného projektu. Ceník pro SEO webu se řídí konkurenčnosti vašeho odvětví, velikostí a zdraví webu, což zjistíme po auditu webu.


Optimalizace pro vyhledávače

Co byste měli vědět o optimalizaci pro vyhledávače

V následujícím odstavci vysvětlíme na co se zaměřit při optimalizaci svých webových stránek tak, aby propagace vašich produktů a služeb byla efektivní:

Struktura stránky: Ke každé stránce by má být přiřazeno nějaké klíčové slovo nebo fráze

URL: Adresa URL stránky by měla být co nejkratší a zároveň ideálně obsahovat jedno klíčové slovo.

Titulek: by měl přimět uživatele, aby na stránku klikli

Rubriky: Struktura nadpisů není u většiny společností, které si své webové stránky navrhují samy, tak docela správná.

Délka textu: Odpovídajícího počtu slov lze dosáhnout pomocí textů.

Rychlost načítání: Dlouhá doba načítání vede k tomu, že uživatelé po krátké době stránku opustí. Google pak stránku "potrestá" nižším hodnocením.

NAP v zápatí: NAP znamená "Name Address Phone". V zápatí webových stránek by měl být uveden název vaší společnosti, adresa a telefonní číslo.

Popis cesty: Na kontaktní stránce by měl být uveden popis cesty k vám z nějakého centrálního bodu, např. z dálničního sjezdu či nádraží.

Nabízíme mezinárodní SEO web marketing. Optimalizace www stránek pro vyhledávače i v zahraničí. Globální SEO ceník online.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021