SEO Company Praha 1
seo optimalizace cena
seo optimalizace cena

POCTIVÁ CENA ZA SEO SPRÁVU A VÝHODNÝ ONLINE CENÍK OPTIMALIZACE

Náš SEO ceník je pouze orientační. SEO ceny upřesníme až po zadání projektu. Cenu určuje složitost a časová náročnost zadaného projektu. Ceník pro SEO webu se řídí konkurenčnosti vašeho odvětví, velikostí a zdraví webu. Dle složitosti úkolu a úrovně se sazba SEO specialisty pohybuje v rozmezí od 500-2500Kč bez DPH.

Přesné ceny za SEO práce potvrdíme až po auditu vašeho webu. Orientačně jsou základní ceny pro malé weby mezi 10-20000Kč, střední weby 20-40000Kč a vysoce konkurenční, eshopy a rozvinutější weby od 40000kč výš. Ceník za velké a rozsáhlé projekty může stát i několik desítek tisíc. 

Měsíční SEO optimalizace za výhodnou cenu pro živnostníky již od 8000Kč

Poctivý ceník optimalizace včetně všech analýz, optimalizace webu, SEO strategie, kontrol a korektur textů. Optimalizace webu, unikátní nadpisy a kvalitní návrh klíčových slov vás posunou vpřed ve yhledávání. Zvýhodněná SEO cena za optimalizace obsahuje až 10 hodin práce SEO specialisty měsíčně.

Proč zvolit SEO s profesionální agenturou?

Dobrá optimalizace webu není jen o zvýšení provozu z vyhledávačů. SEO je komplexní práce a nelze ji udělat za jeden den. Samotné analýze klíčových slov předchází mnoho analýz a znalost dat. Online marketing je naplněn obrovským výběrem typů strategií a podkategorií, z nichž každý nabízí širokou škálu úvah a jedině zkušená SEO agentura dokáže vybrat správnou strategii a vypracovat SEO plán na základě dat. 


Proč mají některé firmy díky webu vyšší tržby?

Protože ti úspěšnější mají lépe vypracovaný SEO plán webu. Majitelé webu, kteří chtějí být vidět zvolili pomoc SEO specialisty. Pokud má váš web vysokou návštěvnost, ale málo konverzí, je na čase to změnit. Získejte analýzy, SEO plán a optimalizace za poctivé ceny.


Ceník SEO konzultantů

Za analýzu klíčových slov od začínajících konzultantů na volné noze zaplatíte od 1 000 Kč, speciální analýzy s průzkumem trhu dle rozsahu začínají od 10 000 Kč. Pokud SEO konzultant nevytváří analýzy webu, konkurentů a trendů nelze zaručit, že zvolená klíčová slova budou dostatečně efektivní at'už pro placenou kampaň nebo organické SEO.

ONLINE CENÍK DLE VELIKOSTI PROJEKTU

Ceny SEO správa a cena
Ceny SEO správa a cena

            CHCETE SI NECHAT SPOČÍTAT CENU ZA OPTIMALIZACE A SEO VAŠEHO WEBU? 

        NAPIŠTE NÁM

SPRÁVA OPTIMALIZOVANÉHO WEBU

Mnoho společností dává přednost týmu specialistů nebo SEO agentuře, která může věnovat sto procent svého času a úsilí při jejich řešení a zajistit kvalitní SEO správu i po provedení optimalizace webu. Uvedená cena za správu je za optimalizovaný web. 

SEO správa se zabývá úpravami na základě trendů a konkurence, monitoringem, zpětnými odkazy a reporty.

  • Až 4 hodiny měsíčně
  • Tvorba textů obsahujících odkaz
  • Umístění online odkazů
  • Budování online odkazů druhé úrovně
  • Sledování umístěných odkazů (zda nebyly smazány)
  • Aktualizace pluginů, technická kontrola,
  • Úpravy, změny, přidávání textů, obrázků, popisky apod.

Měsíční SEO správa webu 3000Kč

 Přehledný a poctivý ceník SEO 

Přehledná SEO cena za odvedenou práci

Naše služby internetového marketingu  jsou vždy individuální vzhledem k potřebám klienta. Našim klientům poskytujeme přehledné ceny za odvedenou práci sdílením online souboru ve kterém klient jasně vidí co a kdy jsme dělali. Naše cena za SEO správu je vždy poctivá a stálým klientům nabízíme výhodný online ceník průběžné optimalizace webu.Optimalizace SEO Webu Primedia 2021