SEO Praha

Poctivé Ceny SEO- Levná Správa webu 

Výhodný Ceník SEO balíčků

Individuální přístup a nízké ceny Nechte řešit SEO profesionály

Pevný ceník za kompletní SEO optimalizaci nelze obecně stanovit.. Vyžádejte si přehledný ceník našich  balíčků a všech nabízených služeb, které vám pomohou s optimalizací stránek pro vyhledávače.

U nás získáte jednotlivé služby za poctivé ceny i výhodné SEO balíčky.

 

SEO správa

V Prime Media dobře víme, že SEO je rozsáhlý proces a odvíjí se od konkrétního stavu webu, jeho obsahu, očekávání a také od samotné konkurence. Nabízíme našim klientům přesně to řešení, které potřebují a vyžadují. 

Cena za měsíční správu webu

Seo správa pro zoptimalizované weby již od 5.000Kč bez DPH měsíčně.


Individuální SEO řešení

Individuální strategie. Služby a Ceny SEO balíčků se upraví dle speciálních požadavků klienta. Služby SEO balíčků se  mohou lišit dle zákazníka, ale jednorázové služby zůstávají stejné pro každého zákazníka.  

SEO balíček

 Kompletní SEO analýza webové stránky již od 3490Kč bez DPH!


Hodinový ceník

Platby dle hodinové sazby za konkrétní úkony. Výhodné hodinové i měsíční SEO balíčky Poptejte  hodinový ceník SEO služeb nebo hodinového balíčku.

Hodinová sazba

Za kontinuální práci na projektu pro dlouhodobé spolupráce je od 1.800 Kč/hod. bez DPH. 
 

Zvyšte své tržby (nejen návštěvnost webu)

Proč zvolit SEO strategie s marketingovou agenturou?

Dobrá SEO strategie není jen o provozu. Prováděním výzkumu klíčových slov, který se zaměřuje na oborové chování a chování vyhledávačů, se SEO agentury a společnosti zabývající se digitálním marketingem dokáží zaměřit na zajištění správného druhu provozu. U online podniků a webů elektronického obchodování je seznam požadavků na provozování podnikání dlouhý. Samotný marketing je naplněn obrovským výběrem typů marketingu, strategií a podkategorií, z nichž každý nabízí širokou škálu úvah.

Proč platit za online marketing, měsíční správu SEO a kolik?

S tolika dalšími rozpočtovými obavami, o kterých online podniky přemýšlejí, může být něco jako optimalizace vyhledávání odsunuto do pozadí. Zejména pro online podniky znamená vyvažování úsilí napříč více kanály identifikovat, které nabízejí nejlepší výhody, a rozhodnout se, jak je zlepšit - od všeho od sociálních médií, přes placenou reklamu, přes e-mail a další.

Protože vyhledávače jako Google a Bing často upravují své vyhledávací algoritmy, mnoho společností je frustrováno zdánlivě svévolným posunem v provozu a ztrátou hodnocení klíčových slov. Pro weby, které nevědí, co dělají, nebo pro firmy, které si neuvědomují, že by mohly dělat něco špatně SEO může budit pocit, že to za to nestojí.


Měsíční správa webu

Naším cílem je maximální výkonnost vašeho webu. Z tohoto důvodu vám nabízíme měsíční správu. Pravidelně vyhodnocujeme kroky návštěvníků vašeho webu, navrhujeme a realizujeme změny k vylepšení stránek, tvoříme online kampaně, abychom na váš web přivedli co nejvíce zákazníků, kteří objednají vaši službu nebo koupí váš produkt.


Analyzujeme a definujme si cíle měsíční správy webu

Kontrolujme a upravujeme metadata webu, linky, provádíme technické úpravy pro lepší SEO webu. Spravujeme PPC, obrazové reklamy, tvoříme nové reklamní kampaně v rámci vyhledávací a obrazové sítě Google, Seznam. 

Spravujeme FB obsah, tvoříme nové příspěvky, blogy, nastavujeme obrazové reklamy, sponzorované příspěvky. Budujeme relevantní zpětné odkazy vašeho webu. Provádíme pravidelné měsíční analýzy a reporty návštěvnosti. Objevte přínosy měsíční správy!Nabídka SEO služeb

Naše služby jsou vždy individuální vzhledem k potřebám klienta. To znamená, že pokud váš web určité úkony nepotřebuje tak je jednoduše nahradíme potřebnými. Získáte od nás měsíční reporty aktivit a výsledků abyste věděli jaké jsme provedli úkony a jaký je jejich výsledek.U nás víte za co platíte a jaké konkrétní úkony budou prováděny, Pokud budete chtít kompletní služby, nemusíte se bát, že bychom vaše potřeby omezovaly balíčkem služeb. Na základě Vašich očekávání, požadavků a budgetu vytvoříme individuální strategii.

Cena SEO balíčků

Služby SEO balíčků se tedy mohou lišit dle zákazníka, ale jednorázové služby zůstávají stejné pro každého zákazníka. Takovou SEO službou je namysli například SEO balíček kompletní analýzy webové stránky. 

SEO balíček - kompletní SEO analýza webové stránky

Balíček zahrnuje:

  • Posouzení vhodnosti zvolených klíčových slov použitých na analyzované webové stránce.
  • Konzultace On-page SEO faktorů a obsahu stránky.
  • Technické aspekty vašich webových stránek.
  • Strukturu odkazů uvnitř vašeho webu a jeho celkovou architekturu.
  • Vysvětlení problematiky off-page faktorů a kvalitu zpětných odkazů na váš web.

Cena SEO balíčku je 3490 Kč bez DPH! Čísla mluví sama za sebe

Organický provoz je ve skutečnosti tak důležitý, že 44% společností nyní dělá ze SEO součást své marketingové strategie. Také zjistili, že SEO nabízí nejlepší návratnost investic z jakékoli digitální marketingové strategie. Při dotazování 32% obchodníků tvrdí, že ze všech jejich strategií nabízí SEO nejvyšší návratnost investic. 

Průzkum časopisu Search Engine Journal zjistil, že toto číslo může být ještě vyšší, přičemž téměř 49% respondentů tvrdí, že SEO jim poskytlo nejlepší celkovou návratnost investic - více než e-mailový marketing, placené reklamy nebo sociální média. Je to proto, že ze všech nejpopulárnějších marketingových strategií je SEO poměrně nízké náklady, ale má potenciál pro obrovské návratnosti v průběhu času.

 Důležitost SEO

Zde je několik dalších důvodů, proč je digitální marketing pro webové stránky důležité: První výsledky organického vyhledávání Google dosahují až 32,5% průměrného podílu provozu. Vytváření žebříčku číslo jedna na prvním místě a pozice na prvním místě jsou vysoce žádoucí pro jakékoli podnikání.

Podobně výsledky na stránce č. 1 uvádějí až 91% celkového průměrného podílu provozu! Hledající zřídka chtějí projít kolem první stránky s výsledky, aby našli to, co potřebují, což znamená, že podniky, které se zasekly na stránce 2 a dále, by mohly vážně přijít.

Jednou z výhod najímání společnosti digitálního marketingu je, že můžete získat profesionální tým, který za vás bude dohlížet na celý tento kanál. Protože optimalizace vyhledávání může být do určité míry zapojena, mnoho společností dává přednost týmu nebo agentuře, která může věnovat sto procent svého času a úsilí při jejich řešení. Prime Media nabízí přehledné řešení all inklusive se systémem seo strategie.


Web& Optimalizace Webu Prime Enterprises Media 2021