CENY SEO A SEO BALÍČKY 

           Balíčky se kterými získáte kompletní ceny SEO za služby na míru.


Ceny SEO

Ceny SEO se liší od jedné SEO agentury k jiné. Běžná základní analýza webu a návrhu řešení stojí od 2 500 Kč. Za analýzu klíčových slov zaplatíte od 3 000 Kč, speciální analýzy s průzkumem trhu dle rozsahu začínají od 10 000 Kč. Nicméně SEO agentury, mají běžně ceny od 30.000 výše, podle velikosti projektu, pro střední projekt může být i kolem 50.000 Kč.

Vyšší cena není vždy horší nabídka,ale měli byste získat dostatek informací co přesně je v ceně obsaženo. Volba SEO experta je dost složitá a nese svůj risk. Ceník, který je počítán v hodinové sazbě nemůže být kontrolován , protože běžný laik neví co obnáší jednotlivý úkon a to ho nutí ke zvýšené obezřetnosti a samozřejmě neklidu. Náš SEO ceník je jednoduchý, transparentní a vždy přesně víte, kolik platíte a co za to dostanete.

CENY SEO BALÍČKY- MARKETINGOVÁ  &  SEO AGENTURA PRAHA

Zvyšte své tržby (nejen návštěvnost)

Dobrá SEO agentura vám nejen zvýší provoz, alezároveń vám přivede skutečné zákazníky.Prováděním výzkumu klíčových slov, který se zaměřuje na oborové chování a chování vyhledávačů, se SEO agentury a společnosti zabývající se digitálním marketingem dokáží zaměřit na zajištění správného druhu provozu.

SEO balíčky

Naše ceny SEO se skládájí z balíčků kde vše je zahrnuto vč. digitálního marketingu. Kompletní ceny SEO. Náš SEO ceník se skládá z balíčků kde vše je zahrnuto vč. digitálního marketingu. Všechny SEO služby jsou kompletní. Balíčky kde získáte nejen nastavení, optimalizaci webu, ale i další individuální služby. Ceny SEO | Ceník SEO | Seo Balíčky-Primedia.cz

Kompletní služby a pevné ceny

Jiní prodávají různé produkty a za každý z nich musíte platit navíc ( kontrola pořadí, odkazy, obsah ...). S námi získáte nástroje pro optimalizaci webových stránek, analýzu odkazů a obsahu, průzkum klíčových slov, vytváření odkazů a navíc každý měsíc obdržíte zprávu o našich marketingových aktivitách, hodnocení vašeho webu, podání sociálních médií, zařazení inzerátů, dokumentů, propagačních akcí a dalších.

Vytvoříme, ale i upravíme nebo přeložíme texty, klíčová slova v angličtině, které použijeme pro optimalizaci webových stránek. Neustále sledujeme aktuální stav stránek. Zajistíme propagaci, zadávání článků a jejich sdílení. 

 Proč zvolit marketingovou agenturu?

U online podniků a webů elektronického obchodování je seznam požadavků na provozování podnikání dlouhý. Samotný marketing je naplněn obrovským výběrem typů marketingu, strategií a podkategorií, z nichž každý nabízí širokou škálu úvah. Většina lidí již o optimalizaci pro vyhledávače (nebo SEO) ví, ale možná nechápe, jak důležitá může být pro dlouhodobý úspěch.

Proč si tedy najmout SEO agenturu? Proč je SEO důležité pro webové stránky vašeho podnikání? Proč je důležitá optimalizace SEO? Proč platit za online marketing?Naše ceny SEO se skládájí z balíčků kde vše je zahrnuto vč. digitálního marketingu. Kompletní ceny SEO.

S tolika dalšími rozpočtovými obavami, o kterých online podniky přemýšlejí, může být něco jako optimalizace vyhledávání odsunuto do pozadí. Zejména pro online podniky znamená vyvažování úsilí napříč více kanály identifikovat, které nabízejí nejlepší výhody, a rozhodnout se, jak je zlepšit - od všeho od sociálních médií, přes placenou reklamu, přes e-mail a další. Výhody najímání společnosti se SEO nemusí být tak zřejmé, když vezmeme v úvahu čas a vynaložené úsilí, a když vezmeme v úvahu, že povaha vyhledávačů někdy znamená, že se cítí jako hádací hra. 

Ale pro experty na SEO jsou výhody velmi jasné a související faktory jsou také mnohem zřetelnější. Protože vyhledávače jako Google a Bing často upravují své vyhledávací algoritmy, mnoho společností je frustrováno zdánlivě svévolným posunem v provozu a ztrátou hodnocení klíčových slov. Pro weby, které nevědí, co dělají, nebo pro firmy, které si neuvědomují, že by mohly dělat něco špatně - SEO může mít pocit, že to za to nestojí.

Schopnost objevovat a cílit na klíčová slova zaměřená na záměry znamená získat provoz konkrétně pro lidi, kteří vědí, co chtějí a jsou připraveni koupit. To je další důvod, proč je SEO důležité pro podniky, které chtějí využít svůj stávající výkon, profesionální SEO pomůže vaší značce zaměřit se na klíčová slova, která vám přinesou tržby, a ignorovat klíčová slova, která tak neučiní.

Čísla mluví sama za sebe

Provoz, který pochází z vyhledávání na internetu, představuje enormní procento online procházení.Vyhledávače jsou nyní všude - lidé neustále vyhledávají na Googlu, Bingu, Facebooku, Amazonu, Baidue atd. Tyto zdroje jsou tak zakořeněny v chování při procházení webu, že stále snadno představují největší marketingový kanál na světě i typ s nejvyšší návratností investic.

Organický provoz je ve skutečnosti tak důležitý, že 44% společností nyní dělá ze SEO součást své marketingové strategie. Také zjistili, že SEO nabízí nejlepší návratnost investic z jakékoli digitální marketingové strategie. Při dotazování 32% obchodníků tvrdí, že ze všech jejich strategií nabízí SEO nejvyšší návratnost investic. 

Průzkum časopisu Search Engine Journal zjistil, že toto číslo může být ještě vyšší, přičemž téměř 49% respondentů tvrdí, že SEO jim poskytlo nejlepší celkovou návratnost investic - více než e-mailový marketing, placené reklamy nebo sociální média. Je to proto, že ze všech nejpopulárnějších marketingových strategií je SEO poměrně nízké náklady, ale má potenciál pro obrovské návratnosti v průběhu času.

Důležitost SEO

Zde je několik dalších důvodů, proč je digitální marketing pro webové stránky důležité: První výsledky organického vyhledávání Google dosahují až 32,5% průměrného podílu provozu. Vytváření žebříčku číslo jedna na prvním místě a pozice na prvním místě jsou vysoce žádoucí pro jakékoli podnikání.

Podobně výsledky na stránce č. 1 uvádějí až 91% celkového průměrného podílu provozu! Hledající zřídka chtějí projít kolem první stránky s výsledky, aby našli to, co potřebují, což znamená, že podniky, které se zasekly na stránce 2 a dále, by mohly vážně přijít.

Jednou z výhod najímání společnosti digitálního marketingu je, že můžete získat profesionální tým, který za vás bude dohlížet na celý tento kanál. Protože optimalizace vyhledávání může být do určité míry zapojena, mnoho společností dává přednost týmu nebo agentuře, která může věnovat sto procent svého času a úsilí při jejich řešení. Prime Media nabízí přehledné řešení all inklusive.


Naše SEO Agentura Praha zaručuje vždy Individální přístup

Naše služby jsou vždy individuální vzhledem k potřebám klienta. To znamená, že pokud váš web určité úkony nepotřebuje tak je jednoduše nahradíme potřebnými. Nemusíte se bát, že bychom vaše potřeby omezovaly balíčkem služeb.S našimi balíčky získáte pouze výhody. Jednostránkové projekty je možné zkrátit na dobu 3 měsíců. Získáte od nás měsíční reporty aktivit a výsledků abyste věděli jaké jsme provedli úkony a jaký je jejich výsledek.

V Prime Media dobře víme, že SEO je rozsáhlý proces a odvíjí se od konkrétního stavu webu, jeho obsahu, očekávání a také od samotné konkurence. Nabízíme našim klientům přesně to řešení, které potřebuje a vyžaduje. Služby SEO balíčků se tedy mohou lišit dle zákazníka, ale jednorázové služby zůstávají stejné pro každého zákazníka. 

Nabízíme zákazníkům individuální přístup a poskytujeme portfolio služeb šité na míru klientovi, což garantujeme smlouvou. Ceny balíčků se ovšem nemění, protože tam kde potřebujeme přidat nějakou službu ,která není obsahem balíčku, jednoduše ji vyměníme za tu, která je pro klienta nezbytná. Takto postupujeme i v případě,že klient některé služby z balíčků nepotřebuje. Klient tak jednoduše získá jinou SEO službu ,,zcela zdarma,,.Pokud hledáte dárek pro obchodního partnera nebo chcete potěšit zajímavým a prospěšným dárkem věnujte svým blízkým dárkový certifikát na naše služby. Dárková karta je vhodná pro ženy i muže ke všem příležitostem.

Chybí vám budget?

Nevadí, kontaktujte nás ohledně mini balíčků pro začínající podnikatele nebo malé weby. Není důležité začít ve velkém, důležité je začít. Najdeme řešení na míru i pro vás.

Kontaktujte nás a poptejte zcela nezávazně ceny SEO pro vás.


Proč SEO balíčky

V praxi se SEO optimalizace realizuje postupně a firmy si na něj vyhrazují měsíční rozpočet což chápeme a proto nabízíme naše SEO balíčky. Protože SEO se nedá nastavit nebo koupit jako chleba, nemůže být zabudované v systému, nejde naprogramovat ani zakódovat a nespočívá ani v tom že do jedné věty napíšete desekrát stejné klíčové slovo, jedná se o ruční práci, protože algoritmy vyhledávačů se mění. V případě, že budete chtít SEO webu udržovat jedná se tedy o měsíční údržbu a pro firmy postupnout investici.

Po optimalizaci webu se měsíční paušál pohybuje od 6000Kč měsíčně.V Prime Media nabízíme vše v jednom balíčku tak aby strategie fungovala ,ale samozřejmě se také nebráníme jednotlivým službám nebo individuálním plánům. Kontaktujte nás pokud si přejete získat nabídku na jednotlivé SEO služby nebo pokud chcete získat nabídku na více klíčových slov. Objednat můžete například VIP balíček na 80 klíčových slov nebo pouze jednotlivé služby. Kontaktujte nás a napište nám jak vám konkrétně můžeme pomoci. 

Těšíme se na vás. Naše balíčky obsahují služby, které vám ostatní specialisté budou účtovat zvlášt'. Balíčky jsme pro vás vytvořili abyste měli představu jaké SEO služby jsou pro každý web důležité. Samozřejmě víme, že každý web je jiný a protože některé služby nejsou jednorázové, nabízíme balíčky formou měsíčního rozpočtu. Balíčky formou měsíčního rozpočtu zahrnují přehled služeb, které jsou pro každý web nezbytný.

Podívejte se na naše ceny za SEO služby ve zvýhodněných balíčkách a vyberte si balíček který potřebujete, žádné další platby za extra služby. U nás víte za co platíte a jaké konkrétní úkony budou prováděny, Ceny za kompletní ceny za online marketing, SEO a optimalizaci webu. Tyto úkony budou prováděny pravidelně minimálně každý týden po dobu minimálně 6 měsíců.

Cena SEO za lokální balíčky

(např. fokus na české vyhledávače lokalita Praha, Brno....)

Náš místní balíček nastavení pro SEO Česká republika

(cena se může lišit dle velikosti projektu)

Místní SEO audit

Výzkum klíčových slov

Konkurenční analýza

Reporty

10 klíčových slov (5 primárních + 5 sekundárních)

Optimalizace na stránce (nadpis a metaznačky, optimalizace obsahu, optimalizace značek H a obrázků)

Google my business optimalizace

Indexace Bing, Yandex a založení nebo editace Facebooku

České adresáře a focus na šeské vyhledávače Seznam a SKlik

PPC reklama 

Blogy, komentáře, sdílení obsahu a mnoho dalšího ........

měsíčně od 10.000Kč min. po dobu 3 měsíců


Cena SEO za malý národní balíček

(např. fokus na zahraniční SEO google.de, národní :google.cz

Morava+ město, Sachsen+město Thuringen+město......)

Klíčová slova celkem: 5

Optimalizace na stránce

Marketing obsahu

Vytváření odkazů

Marketing sociálních médií

Optimalizace místního vyhledávání

měsíčně od 5000Kč po dobu min.3 měsíců


Máte zájem zjistit vaši cenu? Napište nám zda máte zájem o lokální, národní nebo mezinárodní SEO.  Podle velikosti webu a jeho obsahu vám nabídneme vhodný SEO balíček, případně nabídneme cenu a upravíme SEO služby dle velikosti vašeho budgetu.

SEO Balíčky pro mezinárodní a národní SEO

Můžete využít i našich dalších služeb