Co je SEO test a proč nechávat testovat web?AUDIT | TEST | ODKAZY  Primedia.cz

03.06.2021
SEO TEST
SEO TEST

Proč nechávat testovat web?

Naproti tomu SEO test je proces měření výsledků a změn, které ovlivńují organickou návštěvnost webu. Veškeré zásahy a změny webu se dají změřit a k tomu používáme SEO test. Web by se měl pravidelně kontrolovat a testovat, abychom zjistili zda naše úsilí vede k pozitivním výsledkům. Existuje přes 200 druhů rankingových faktorů, které užívají algoritmu k tomu, aby uživateli zajistili co nejlepší výsledek vyhledávání na konkrétní dotaz.Pokud vás zajímá co dělá vaše konkurence můžeme to díky SEO testu od nás zjistit a srovnat svoji strategii s tou jejich. SEO test od nás vám také zajistí nejlepší klíčová slova pro váš web.

Díky SEO testu můžete zjistit účinky vašich změn pro jednu nebo všechny vaše webové stránky. Změny malým částí stránek a testování změn vám dá jistotu že vaše změny vedou správným směrem a můžete je později implementovat pro celou stránku nebo další stránky vašeho webu. Když testujete tak se můžete vyhnout běžným chybám okamžitě bez ztráty času. Snažte se testovat vždy jen jednu věc nikoli mnoho změn najednou. Změnám dejte čas. Pokud se jedná o změny titulku a meta doporučujeme testovat po dvou týdnech. Pokud se jedná o nové odkazy tak po 6 týdnech. V případě změn textu se změny pevně projeví v období kolem 4 týdnů. Testy je tedy vhodné provádět po cca 6 týdnech.

SEO test můžete si můžete provést i sami a zcela zdarma.Služba GoogleAnalytics je je bezplatná a díky ní můžete měřit vaši návštěvnost.Search Console je pravděpodobně nejužitečnější bezplatná SEO metoda pro vás. S google conole můžete monitorovat, kolik stránek má Google z vašeho projektu v indexu, kolik stránek pravidelně prochází, kolik stránek obsahuje chyby. Prohlížet si zde můžete také klíčová slova, na které se zobrazujete v SERP. K dipozici máte ale mnoho dalších funkcí.


Co je SEO test?

Zjistěte odkazy ,co je SEO audit a SEO test a jak je získat zdarma nebo velmi levně. SEO správa není jen o SEO testech a nastavení webu. Je to neustálý proces optimalizace pomocí různých metod jako je budování odkazů, sdílení a vytváření příspěvků, využívání sociálních sítí k jejich propagaci a dalších SEO nástrojích. SEO test se může provádět denně, týdně, měsíčně dle potřeby klienta.

SEO AUDIT

Někdy vznikají záměny mezi SEO testem a SEO auditem. SEO audit je proces kdy se díváme na současný stav webu, někdy toto nazýváme také technické SEO. SEO audity jsou velmi hodnotné, protože dávají přehled o celkovém stavu webu. SEO audit je obsahem každého SEO balíčku a je to to první s čím začneme. Pokud vás zajímá pouze konkrétní SEO test, neváhejte se na nás obrátit ani v tomto případě a dejte nám vědět čeho konkrétně se má SEO test týkat. Více k SEO auditu získáte zde.


SEO test pro zpětné odkazy

Nástroj Googlu zdarma pro boj s negativním SEO. Díky Disavow se můžete distancovat od negativních odkazů, které poškozují reputaci stránky.Pokud váš odkazový profil obsahuje velké množství umělých nebo nekvalitních příchozích odkazů, které by mohly poškodit vaše hodnocení - a nemáte možnost je odstranit z legitimního důvodu můžete použít nástroj Google Disavow Tool, abyste Googlu řekli, aby tyto odkazy ignoroval.

Open link profiler. je nástroj pro analýzu zpětných odkazů. Zdarma toho nabízí poměrně hodně. Za příplatek získáte všechny profesionální funkce.

SEO AUDIT | TEST | ODKAZY - Primedia.cz