SEO Company Praha 1

Potřebujete vytvořit české či cizojazyčné texty? Kreativní online copywriting respektující SEO zásady v ČR i v zahraničí

04.11.2022

Jak na to, aby vaše články stály za přečtení a byly dobře dohledatelné na internetu?

04. 11. 2022

Stali jste se hrdými majiteli svého vlastního webu nebo blogu? A také se vám posléze přihodila ta nemilá okolnost, že i když jste přesvědčeni o tom, že je tento váš výtvor dokonalý, nedočkali jste se takové návštěvnosti, jakou byste tu rádi měli? Stává se to. A není na tom vůbec nic zvláštního. Prostě se váš web sice možná líbí vám, ale možná ani zdaleka nevyhovuje tomu, co od dokonalého webu očekávají internetové vyhledávače. 

Online copywriting představuje jeden z nejdůležitějších pilířů vašeho webu

A protože jsou internetové vyhledávače tradičně využívány lidmi, kteří se na internetu po něčem shánějí, je nasnadě, že když se web netěší oné potřebné preferenci ze strany vyhledávačů, zařadí ho tyto až kamsi na konec dlouhého seznamu odkazů na různé weby, jež jsou tu nabízeny a doporučovány. 

Chce to tedy, aby se webová stránka internetovým vyhledávačům 'zalíbila'. A aby se tak stalo, je třeba nechat si ji optimalizovat. Nebo rovnou svěřit ho do rukou odborníků na SEO  optimalizaci pro internetové vyhledávače. SEO experti totiž vědí, jak onen web nebo blog zdokonalit. A mezi počiny, jež vedou ke kýženému cíli, patří třeba linkbuilding, kontrola webu, propagace či SEO copywriting.

A protože není každý z nás zrovna nadaný copywriter nebo nemá čas psát každý týden nové články na blog, je dobře, když se to svěří profesionálům, kteří takové SEO články vytvořit dokážou. Protože amatérská tvorba sice není nežádoucí, ale kvalita je kvalita. A o tu jde na internetu čím dál víc. 

Primedia Copywriter- Copywriting Praha
Primedia Copywriter- Copywriting Praha

Copywriting v zahraničí - vytváření textů pro webové stránky

Pokud již míte hotové texty, můžeme je přeložit nebo optimalizovat pro vyhledávače. Pokud texty hotové nemáte vytvoří vám naši rodilí mluvčí v zahraničí texty nové. Potřebujete vytvořit české či cizojazyčné texty? Objevte cizojazyčný copywriting a tvorba textů v cizích jazycích.

Texty vám budou vytvářet zkušení SEO copywriteři proto nemusíte mít obavy, že by nesplňovaly zásady pro SEO v zahraničí. Lokalizace vám umožní oslovit zahraniční klientelu a cizojazyčné korektury vylepší správnost. Podívejte se na naše nabídky korektury angličtiny, slovenštiny, němčiny, italštiny a dalších jazyků rodilými mluvčími, které můžete ihned objednat.  

Potřebujete otextovat web, napsat článek nebo jiný text? 

Copywriter, nebo česky textař, vytvoří text, který se dobře čte a především který prodává. My jsme tu proto, abychom vašemu příběhu pomohli lépe zaznít ve světě internetu. Pomůžeme natextovat nejen Váš web nebo vymyslet obsah blogu. Od nás získáte smysluplný stylisticky upravený webový obsah, který je již optimalizovaný pro vyhledávače. 

Vytvoříme čtivé PR Články anebo blogy s obrázky. Pomůžeme získat kvalitní zpětné odkazy. Pokud přece jen copywritera nepotřebuete může Vám i tak jazyková korektura nebo SEO úprava textů ulehčit život. Naše profesionální oči vidí textové, slohové, gramatické i SEO chyby a proto se na nás neváhejte obrátit. 

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021