SEO Company Praha 1

Jak levně vytvořit firemní web

06.11.2022

Vytvořte si firemní web za chvilku. Poradíme vám, jak na to


Podnikáte a přemýšlíte, jak oslovit nové zákazníky? Pořiďte si moderní firemní web. Pryč je doba, kdy byla tvorba webových stránek doménou několika jednotlivců, kteří si za to nechali náležitě zaplatit. Stačí si najít pár hodin volného času, zamyslet se nad obsahem, který chcete umístit na internet, a pustit se do práce.

Sledováním statistik návštěvnosti svého firemního webu můžete navíc snadno zjistit, kolik návštěvníků vám odeslalo formulář s objednávkou, kolik lidí se přihlásilo k odběru vašich propagačních materiálů a mnoho dalších věcí.           Na internetu si můžete přesně spočítat, zda se vám webové stránky vyplácejí   či nikoli.


Levné webové stránky

Máte čtyři možnosti, jak získat svůj vlastní firemní web. Můžete získat vlastní web na Google zdarma. Můžete si najmout si profesionály a zaplatit nemalé peníze za webové stránky na míru. Další možností je vytvořit si stránky sám, ale musíte znát HTML kód a programovací jazyky. Nejsnazší, nejoptimálnější a nejrychlejší cestou je využít dostupné editory pro tvorbu webových stránek jako je třeba Wix nebo Wordpress. Jejich ceny jsou velmi příznivé, a navíc můžete kontaktovat zákaznickou podporu, kde vám poradí se vším, co vás zajímá.Vytvořte si svůj web pomocí připravených stylů a rozvržení

Vytvořte si nové webové stránky sami
Vytvořte si nové webové stránky sami

V České republice patří k nejpopulárnějším nástrojům pro snadnou tvorbu vlastního webu Webnode. Službu můžete v základní verzi využívat zdarma, což ale není pro firemní weby vhodná varianta, proto se doporučuje zakoupit placenou verzi s vlastní doménou prvního řádu.

 Na webnode jsou pro vás připraveny desítky moderních šablon, do kterých stačí vložit vaše texty a obrázky a web pro svou firmu máte hotový. Dostupné šablony jsou optimalizovány pro různé obory podnikání a vaši návštěvníci si je mohou bez problémů prohlížet i na mobilních zařízeních. Pro obsah je nutné mít vhodná klíčová slova. 

Nemáte-li klíčová slova obratˇte se na nás. Připravíme váš nový web obsahově za příznivé ceny. Editace můžeme provádět rovnou na webu a tím vám ušetříme veškerou práci. Vytvořte si nový firemní web, blog nebo e-shop ještě dnes. Webnode je nejrychlejší způsob, jakým si vytvoříte webové stránky na úrovni.


Dosáhněte svých cílů pomocí kvalitních webových stránek

Jestli máte jen nový nápad, nový koníček a do webové stránky chcete pouze vložit minimální investici, vytvořit web sám je nejlepší volbou. Neváhejte se na nás ovšem obratit i v případě, že potřebujete pomoci s nastavením SEO, vymyslet kvalitní webovou firemní prezentaci nebo ji nechat zkontrolovat. Mezi naše zákazníky patří úspěšní podnikatelé ze všech možných oblastí. Budujte s námi výjimečnou značku hned od začátku. Kontaktujte nás.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021