SEO Company Praha 1

Jak levně vytvořit firemní web

06.11.2022

Vytvořte si firemní web za chvilku. Poradíme vám, jak na to


Podnikáte a přemýšlíte, jak oslovit nové zákazníky? Pořiďte si levně moderní firemní web. Pryč je doba, kdy byla tvorba webových stránek doménou několika jednotlivců, kteří si za to nechali náležitě zaplatit. Stačí si najít pár hodin volného času, zamyslet se nad obsahem, který chcete umístit na internet, a pustit se do práce.

Sledováním statistik návštěvnosti svého firemního webu můžete navíc snadno zjistit, kolik návštěvníků vám odeslalo formulář s objednávkou, kolik lidí se přihlásilo k odběru vašich propagačních materiálů a mnoho dalších věcí. Na internetu si můžete přesně spočítat, zda se vám webové stránky vyplácejí   či nikoli.


Levné webové stránky

Máte pět možností, jak získat svůj vlastní firemní web. Můžete získat vlastní web na Google zdarma. Můžete si najmout si profesionály a zaplatit nemalé peníze za vývoj webové stránky na míru. Další možností je vytvořit si stránky sám, ale musíte znát HTML kód a programovací jazyky. Nejrychlejší cestou je využít dostupné editory pro tvorbu webových stránek jako je třeba Wix, Webnode nebo Wordpress. Jejich ceny jsou velmi příznivé, a navíc můžete kontaktovat zákaznickou podporu, kde vám poradí se vším, co vás zajímá. 


Ušetřete čas i peníze za váš web

Nejsnazší a nejoptimálnější cesta jak získat nový, efektivní  a moderní web levně je kontaktovat nás. Vytvoříme vám moderní, responzivní webové stránky nebo eshop včetně nastavení SEO na míru. Webové stránky si budete moci upravovat sám. Získáte kompletní responzivní (fungující na všech zařázeních ) webovou stránku včetně registrace domény a hostingu. Nastavíme kontaktní formuláře, t.z. po vyplněném formuláři vám přijde hned mail do vaší mailové schránky o poptávku, resp. kontaktováni z vašeho webu. 


V ceně je zahrnut grafický návrh s programováním a spuštěním. Webová stránka bude vytvořená dle vašich požadavků v jednoduchém systému, který si můžete spravovat sami. Webová stránka bude umožňovat další jazykové verze. 

Získáte přehledný intuitivní editor pro tvorbu webových prezentací, bez potřeby znalostí IT či programování včetně Certifikátu DV SSL, online výukový program pro tvorbu webu, poradentsví, integrované sociální sítě, blog, správu zásad ochrany osobních údajů / souborů cookies, nástroje pro debugging. Web vás bude stát 1500kč ročně pokud od nás nebudete vzžadovat správu.


Abychom vám mohli vytvořit web, budeme od Vás potřebovat:

 1. Název webstránky. 
 2. Přístupové údaje do hostingu.
 3. Přibližnou představu webové stránky (případně ukázky konkurence a pod.)
 4. Texty, které bude webstránka obsahovat.
 5. Další instrukce které si myslíte že bychom měli při tvorbě webstránek mít k dispozici.


Eshop od nás má navíc další funkce:

 • Rezervace termínu 
 • Možnost platby předem online 
 • Nastavení intervalů poskytování služby 
 • Synchronizace s kalendářem 
 • Upozornění na blížící se schůzku 
 • Možnost online webináře pro účastníky  
 • Až 2500 nabízených produktů  
 • Produktový katalog 
 • Import a export produktů 
 • Platby přes PayPall, PayU a bank. převodem  
 • Správa objednávek 
 • Správa skladových zásob 
 • Správa slevových kupónů
 • Správa přepravy
 • Synchronizace s Facebook Store 
 • Podpora více měn 
 • Nastavení pro mezinárodní prodej  
 • Editace HTML/CSS 
 • Reset služby 
 • Nástroje pro debugging tools 
 • Možnost vkládat vlastní skripty do hlavičky a těla stránek  Vytvořte si svůj web pomocí připravených stylů a rozvržení

Vytvořte si nové webové stránky sami
Vytvořte si nové webové stránky sami

V České republice patří k nejpopulárnějším nástrojům pro snadnou tvorbu vlastního webu Webnode. Službu můžete v základní verzi využívat zdarma, což ale není pro firemní weby vhodná varianta, proto se doporučuje zakoupit placenou verzi s vlastní doménou prvního řádu. 

Cena webové stránky je 3600kč pokud chcete používat internetový obchod, další jazykovou verzi a odstranit reklamy. V ceně je doména. 

Wix vychází měsíčně kolem 500kč, cena se dá snížit, doména se platí extra. Wordpress je zdarma, ale v základní verzi nemáte ani možnost stáhnout pluginy a odstranit reklamu. Celkové náklady na vytvoření a provoz webu ve Wordpress mohou být vysoké. 

Pluginy přidají do vašeho WordPressu nové funkce, třeba napojení na platební bránu nebo fotogalerii. Za tento software platíte jeho výrobci, a to obvykle na rok. Obvykle také dostanete výraznou slevu, která je součástí obchodního modelu, výrobce počítá s tím, že když jste si jeho modul koupili, tak si každý rok zaplatíte jeho licenci. 

Díky tomu, že si licenci koupíte, získáváte:

 • aktuální verze pluginu, ty opravují chyby a přinášejí nové funkce,
 • uživatelskou podporu, tedy možnost konzultovat s výrobcem své dotazy.

Pokud si licenci neprodloužíte, nezískáte nové verze, tím váš web zastarává a zvyšuje se riziko napadení. Taktéž nemáte možnost psát dotazy výrobci a případné problémy s pluginem si musíte řešit sami. Zbývá ještě jedna důležitá rovina - práce člověka, který na webu pracuje, aby pluginy a šablonu nastavil do požadovaného stavu.

Pokud si web nastavíte sami, často metodou pokus omyl, určitě zjistíte, že je to pracné a časově namáhavé. Je dobré zhodnotit, zda by nebylo lepší najmout si člověka, který to zvládne rychleji, možná lépe, ale samozřejmě bude chtít zaplatit. Jestli tedy váš čas není náhodou dražší než čas jiného člověka.

Na webnode jsou pro vás připraveny desítky moderních šablon, do kterých stačí vložit vaše texty a obrázky a web pro svou firmu máte hotový. Dostupné šablony jsou optimalizovány pro různé obory podnikání a vaši návštěvníci si je mohou bez problémů prohlížet i na mobilních zařízeních. 

Optimalizace webu a správa nastavení SEO

Pro obsah je nutné mít vhodná klíčová slova. Nemáte-li klíčová slova obratˇte se na nás. Připravíme váš nový web i obsahově za příznivé ceny. Editace můžeme provádět rovnou na webu a tím vám ušetříme veškerou práci. 

Neváhejte se na nás ovšem obratit i v případě, že potřebujete vymyslet kvalitní webovou strukturu, firemní prezentaci nebo  nechat cokoli zkontrolovat. Mezi naše zákazníky patří úspěšní podnikatelé ze všech možných oblastí. Budujte s námi výjimečnou značku hned od začátku. Kontaktujte nás.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021