SEO Company Praha 1

Konzultace Marketingové strategie

09.03.2023

Poradíme vám v oblasti marketingové strategie. Naší specializací je SEO, strategický obsah, sociální sítě a linkbuilding. Pomáháme klientům proniknout i na zahraniční trhy a podporovat jejich aktivity v zahraničí. Menším firmám většinou stačí pomoci s určitou oblastí marketingu s ohledem na jejich rozpočet. U větších firem je žádoucí marketing řešit celkově, aby se jednotlivé oblasti doplňovaly a navazovaly na sebe.

Myslíte si, že máte skvělý produkt nebo službu, ale objednávek nepřichází tolik, kolik byste si představovali? 

Pojďme to změnit. Získejte marketingový miniplán pro svůj projekt či podnikání na 6 měsíců a ovládněte potřebné nástroje pro realizaci internetového marketingu. Rádi Vám poradíme s technickými faktory stránek a pomůžeme navrhnout on-line marketingové aktivity. Pomůžeme dát Vašemu marketingu jasný směr.


Marketingový konzultant- konzultace marketingové strategie Praha
Marketingový konzultant- konzultace marketingové strategie Praha


Marketingový konzultant Praha-Primedia

Primedia je marketingový konzultant a reklamní agentura, která vám pomůže využít všechny možnosti digitálního věku. Náš přístup byl přizpůsoben pro menší a střední podnikatele. Podporujeme také české a mezinárodní společnosti i start-upy při vstupu na trh pro Dubaj.

Bez ohledu na to, kde se vaši zákazníci nacházejí, očekávají rychlé a spolehlivé služby. Naplánujete-li svůj postup s námi v dostatečném předstihu a vytvoříte si předpoklady pro dosažení úspěchu a získání více zahraničních zákazníků z mezinárodních vyhledávačů. Pokud své procesy důkladně připravíte, zaručíte své firmě mezinárodní úspěch.


Konzultace marketingové strategie 

Co obsahuje konzultace marketingové strategie?

  • Analýzu současných online či offline marketingových aktivit. 
  • Marketingové analýzy
  • Tvorbu akčního marketingového miniplánu na 6 měsíců.
  • Instruktáž pro ovládnutí základních nástrojů pro správu online marketingu. 
  • Šablonu marketingového plánu a návody pro realizaci internetového marketingu.

Porradenství pro online marketing
Porradenství pro online marketing


CO NABÍZÍME? 

Konzultační služby - marketingové konzultace a obchodní poradenství. Dále poskytujeme služby SEM – marketing ve vyhledávačích včetně organického SEO, Google PPC reklamy, sociální média, web design a marketing management pro pobočky českých firem v SAE. Vytváříme marketingové strategie, které klientům pomohou splnit jejich obchodní nebo interní cíle. Školíme na téma digitálního marketingu, online nástrojů a osobního brandu.


Marketing na sociálních sítích a SEO

Umíme poradit s výběrem sociálních sítích tak, abyste zbytečně neplýtvali energií, kde to možná ani není potřeba. Naše SEO služby zajistí, že budete vidět organicky ve vyhledávání. Pravidelná obsahový marketing zajistí nejlepší pozice v organickém vyhledávání.


Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek s optimalizací SEO pro ČR i zahraničí. S námi můžete získat lokální  webovou stránku, která je již plně optimalizovaní pro vyhledávače. Vytvoříme,  přeložíme,  lokalizujeme webové stránky pro lokální zákazníky.

Placená reklama

Vytvoříme dlouhodobou kompletní marketingovou strategii s ohledem na cílové skupiny a trendy. Tvoříme marketingové plány s návrhy jak, kde, kdy a čím oslovíme vaše publikum a splníme cíle.

  • Nastavení a optimalizace placených reklam
  • Správa reklamy v systémech Google Ads a Sklik prostřednictvím vyhledávacích, obsahových a produktových reklam.

Konzultace marketingové strategie

Ať už jde o uvedení na trh nového produktu či kompletní revize vašeho současného marketingu. Nejen SEO, ale i obsahová reklama a sociální média jsou dva skvělé způsoby, jak zvýšit povědomí o firmě. Můžete využít různé formy inzerce, které se budou vzájemně doplňovat. Přínosné mohou být i obsahové reklamy, reklamy v sociálních médiích, e-mailing a retargeting. Zkontrolujeme vaše dosavadní aktivity online marketingu, zjistíme proč vaše reklamy nefungují a optimalizujeme je nebo vytvoříme nové.


Konzultace marketingové strategie pro zahraniční trhy

Pokud se svou firmou plánuje expandovat na nový zahraniční trh, potřebujete mezinárodní marketingový plán, který vám pomůže v nové zemi účinně inzerovat. Nabízíme průzkumy zahraničních trhů a analýzy online marketingu včetně plánů k dosažení cílů.

Je možné, že se o vás zákazníci na novém trhu dozvědí z přirozených výsledků mezinárodního vyhledávání nebo z doslechu, ale pokud investujete do reklamy, dostanete se do jejich povědomí mnohem rychleji.


Management výstavy Dubai
Management výstavy Dubai

MARKETING MANAGEMENT VÝSTAVY DUBAI

Dubaj je obrovské město a my vám pomůžeme uspět na trhu SAE. Poskytujeme proto i kompletní outsourcing marketingových aktivit a konzultace s cílem dostat vás do hry.Ve spolupráci s marketingovou agenturou v Dubaji poskytujeme také osobní branding a marketingovou podporu akcí a výstav v Emirátech.

Od návrhu vašeho veletržního stánku až po propagaci, náš vysoce zkušený tým odborně a bez námahy koordinuje a řídí logistiku pro úspěšné dodání programu výstavy nebo akci v Dubaji. Konkrétně se zaměřujeme na to, abychom vám poskytli ty nejlepší promotéry, hostesky a modelky pro vaše akce a aktivity v Dubaji.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021