Reklama v zahraničí a zahraniční vyhledávače

20.05.2021

Personalizovaný video marketing

Facebook, Istagram i Snapchat tlačí k video obsahu prostřednictvím story- příběhu, který má vyšší míru zapojení než klasické reklamy. Tento trend posune reklamu na další úroveń.Pomocí kreativního vyprávění založením na videu mohou zákazníci nakoupit propagovaný produkt. není pochyb o tom ,že tento trend se bude rozšiřovat.

Jak se stát  Influencerem

Přemýšlejte pro jaké publikum byste měli obsah tvořit, co dělají a kde se pohybují a poté vytvořte kanál kde  budete s publikem komunikovat. Přemýšlejte jak se od ostatních odlišit a dělejte svou činnost naplno.Pro TikTok je důležitá opravdu dobrá kvalita videí. Videa by měla být kratší. Správná etiketa hastagu. Obsah by se měl zveřejńovat v dobu kdy je vaše cílová skupina nejaktivnější. Videa by měla obsahovat zvuky, hudbu a trendy. 

Influencer marketing je podobor online marketingu. Práce influencera spočívá v natáčení videí, focení fotografií, psaní článků nebo recenzí a následně obsah zveřejní na svém kanálu.Mikro influencer do 10.000 fanoušků, makro do 100.000 fanoušků, mega influenceři mají více jak 100.000 fanoušků.

Influenceři nabízejí zákazníkovi osobní přístup, který se pro nákup stává klíčovým. Uvažujete -li o práci influencera nebo jož jste influencer a chcete s námi spolupracovat? Neváhejte nám napsat.

Konec lajků?

Istagram se vydal proti honbě za lajky. vy sami vidíte kolik který příspěvek sklidil lajků, ale u druhých to nevíte. Budou další sítě následovat Istagram? Istagram nabízí možnost členit přítele do skupin a sdílet obsah pro vybranou skupinu.

Možnosti reklamy v zahraničí od Prime Enterprises Media

1. Správa placených i organických reklam na sociálních sítích jako je FB, Istagram, TikTok. Cílení je jedním z hlavních pilířů jakékoli PPC strategie. Máte možnost cílit přímo na konkrétní region nebo cílit podle poloměru podle kterého se bude vaše reklama zobrazovat.

Plánovač cílových slov Google vám může pomoci a získat obecný  přehled o vašich klíčových slovech.Pokud si na samostatnou správu PPC kampaně nebo správu účtů netroufáte nebo nemáte čas obrat'te se na marketingovou firmu Prime Enterprises Media.Kromě PPC kampaní nabízíme i organickou správu vaší FB stránky.Nutno podotknout že pro dobré výsledky je nutné postovat a sdílet příspěvky alespoń každý druhý den.

2.Lokální SEO

Lokální SEO poskytuje výsledky hledání ,které jsou závislé na lokalitě hledajícího uživatele. Lokální SEO by měl řešit každý lokální podnik. Prime pomáhá v registraci a zápisu Google my Business, Firmy.cz, najisto.centrum.cz a dalších katalozích zaměření na lokální trh. Pro dobré lokální SEO jsou také důležité externí zpětné odkazy a recenze. Nejdůležitějším faktorem jsou stejné údaje ve všech katalozích. 

Weby musí být optimalizované pro uživatele mobilů, protože většina jich vstupuje z mobillních zařízení. Klíčová slova musí mít lokalitu v titulku, meta i popisku a H1. V patičce uvádějte tlefon a adresu a u obrázků vyplńujte alty.Samozřejmě nesmí chybět ani informace ve strukturovaných datech jako hodnocení firmy, produktů, telefon, adresa. Google my Business musí být 100% vyplněný. Smysluplný text, hodnocení, štítky a zalistování ve správných kategoriích.

3.Tvorba backlinks a komentáře

  • social bookmarking
  • sdílení článků
  • zveřejńování dokumentů
  • komentování blogů
  • registrace v katalogách


4.Indexace zahraničních vyhledávačů 

Google, Yandex, Bing a další

 

5.Mediální tvorba příspěvků

  •  Prime spolupracuje se zahraničními influencery, kteří mají kanály na Youtube.
  • Prime Enterprises Media spolupracuje s českou filmovou produkcí, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti natáčení reklam, videoklipů a krátkých filmů. Filmová Produkce zastupuje  české i zahraniční animátory a režiséry. 
  • Prime Enterprises Media má napojení na fotografy v ČR i v zahraničí různého zaměření. 
  • Dokážeme získat modelku, modela nebo influencera za skutečně dobrou cenu.

Reklama

Pokud nabízíte nějakou službu nebo nějaký produkt, je nutné mít reklamu. Bez reklamy se o sebelepším produktu nebo službě nikdo nedozví. Reklamní kampań vám přivede nové klienty a zároveń zviditelní značku. 

Reklama na internetu

Internet dnes využívá téměř každý člověk.V případě  reklamy na internetu je nutné brát v potaz konkurenci a dobře se zamyslet nad obsahem který v reklmaním sdělení bude, aby klienta zaujala prívě vaše reklama.

Reklamní portály na internetu

Reklama na internetu sebu nese i cenovou problematiku. jsou portály kde se vyplatí investovat a jsou také portály kde se to opravud nevyplatí. V poslední době se v České republice  rozjela i sít' internetových katalogů, která nabízí umístění v katalogu a přitom skrývá poplatky do všeobecných podmínek.

Dejte si prosím pozor na takové vyhledávače,které vyžadují IČO a souhlas s podmínkami a neuveřejńují informace o poplatcích nebo uveřejnění do katalogu zdarma. Prime Enterprises Media nabízí kompletní zažazení do katalogů v ČR již od 500Kč.

Zahraniční vyhledávače

Mezi nejznámější zahraniční vyhledávače patří samozřejmě Google, Bing, Yahoo.Méně známé, ale také užitečné jsou slovenský Azet, Yandex, AOL Search, Best.Stejně jako u nás funguje Seznam fungují i v zahraničí lokální vyhledávače,které bud'zdarma nebo za poplatek registrují váš web. Většina z nich přebírá své výsledky z Google, proto se v Prime Enterprises Media specializujeme především na ranking v Google. Reklama na mezinárodních webecha reklama pro zahraniční vyhledávače je naše specialita.

Reklama | Mezinárodní weby | Zahraniční vyhledávače.

6 důvodů proč mít reklamu na internetu

1. Internet je levný 

Pokud se zaměříte na organickou návštěvnost nemusíte utrácet tisíce za investice do placených reklam. Cílení na organickou návštěvnost je dlouhodobější proces, ale přináší dlouhotrvající výsledky a skutečné zákazníky.

2. Internet neustále roste

Stále více lidí využívá internet. S pandemií covid se nákupy přes internet zmnohonásobily. Nejen mladá generace využívá služby Facebook, Istagram a TiKTok. Platforma TikTok je zaměřená na video příspěvky tvrvající 1 minutu a méně. Velké množství firem využívá platformy Youtube a TikTok k propagaci svých produktů. Je to oblíbená a relativně levná forma reklamy. 

3.Internet šetří čas

Reklamní kampań se dá spustit téměř okamžitě a kampaně na Facebooku, Adwords nebo Skliku se dají ukončit nebo změnit ihned.

4.Lidé tráví na internet spoustu času

Všude okolo nás vidíme lidi s mobilem v ruce procházející různé příspěvky na platformách Faceboku nebo Istagramu.V poslední době se extrémně rozšířila forma zábavy na platformě TikTok. TikTok dáváprostor pro infuencery, kteří zde mohou dobře prosperovat.Nejlepší influencer má 116 milionů sledujících a čísla neustále rostou.


5.Cílená reklama

Běžná reklama necílí na přesný typ uživatelů, jistě znáte televizní reklamy, které běží jako součást filmu a ruší naši zábavu. Většina lidí bud'přepíná nebo odchazí na kafe. Jsme nuceni sledovat produkty ,které nás opravud nezajímají. Pokud se rozhodnete pro reklamu na internetu tak si můžete vybrat cílovou skupinu a lidi ,kteří hledají vaší službu nebo produkt.facebook nabízí zajímavé cílení,protože ví o svých uživatlích opravud hodně včetně jejich zálib.

6. Výsledky, které se dají změřit

Rozhodnutí je nutné dělat na základě naměřených dat.Na internetu se přesně dozvíte kolik lidí přišlo na váš web z PPC kampaně, ze zápisu v katalogu nebo vyhledávačů. také můžete zjistit co dělá vaše konkurence lépe. V Prime Enterprises Media poskytujeme hodnotné reporty vašich výsledků.

Řekněte nám o vaší firmě

Abychom vám mohli vytvořit opravdu dobrou reklamu, potřebujeme znát vaše cíle a služby. Řekněte nám o vašich zákaznících, konkurenci i problémech. Sdílejte s námi vaše představy, produkty i  nápady. Společně vytvoříme reklamu na míru. nabízíme široké spektrum služeb, které uspokojí každého klienta.Vytvoříme vám internetové stránky na míru pokud žádné nemáte nebo vám pomůžeme s optimalizací stávajícího webu.Kdokoli pošle požadavek na změnu obsahu webu bude ho mít co nejdřív.

Reklama v zahraničí | Zahraniční vyhledávače

Reklama v zahraničí od Prime. Zajistíme reklamu nejen pro zahraniční vyhledávače.