SEO Audit od nás vám zajistí dokonalý přehled o vašem webu

31.05.2021

Audit Seo

Audit SEO je proces analýzy toho, jak dobře se vaše webová prezentace chová,  je to první krok k vytvoření  plánu, který bude mít měřitelné výsledky.

Účelem auditu je identifikovat co nejvíce základních problémů ovlivňujících výkon organického vyhledávání. 

SEO audit odhalí:

Technické problémy se SEO

Problémy se strukturou webových stránek

Problémy se SEO na stránce

Problémy se zkušeností uživatelů

Mezery v obsahu a příležitosti

Konkurenční tržní statistiky

Audit je standardní postup, který by se měl provádět pravidelně - jedná se v zásadě o "kontrolu stavu" vašeho webu.

Proč je důležité pravidelně kontrolovat svůj web:

Váš web je "rozbočovačem" vaší online značky - proto je důležité pravidelně kontrolovat, zda je vše v pořádku. Je také důležité si uvědomit, že váš web je živým digitálním majetkem. V kterémkoli daném roce je obsah přidán nebo odebrán z vašeho webu. Z tohoto důvodu by se audity měly provádět pravidelně. Doporučujeme auditovat weby minimálně jednou ročně. Díky tomu mohou vaše týmy řešit kritické problémy, jakmile se objeví.

Po auditu byste měli věnovat pozornost i dalším částem SEO, abyste si udrželi konkurenceschopnost. Koneckonců, technický základ není cílem cesty k úspěchu SEO. Je důležité věnovat pozornost aktivitě SEO vaší konkurence, sledovat nejnovější osvědčené postupy pro vyhledávače a udržovat osvědčené postupy pro místní SEO, pokud vaše podnikání závisí na návštěvě zákazníků na fyzické adrese. To vše jsou prvky úspěšné strategie SEO a měly by být důsledkem vašeho auditu a průběžné údržby SEO.

Informace zachycené během procesu auditu umožňují našemu týmu činit přesná a působivá doporučení pro váš konkrétní web a situaci.

Co můžete očekávat během a po auditu SEO:

Audit SEO může trvat kdekoli od 2 do 6 týdnů. Během této doby specialista na SEO analyzuje a odkrývá možnosti SEO na vašem webu. Nicméně dvoutýdenní nebo týdenní odbavení vás a váš tým udrží ve smyčce ohledně pokroku.

Po dokončení auditu váš odborník na SEO promluví o zjištěních a doporučeních. Tým SEO agentury vás a váš tým provede plánem dokončení.Kromě toho obdržíte komplexní analýzu stavu vašeho webu. To vše je přizpůsobeno vám a vaší konkrétní situaci.

SEO Audit od nás vám zajistí dokonalý přehled o vašem webu

Analýza stavu webu

SEO AUDIT

Dostanete do rukou detailní zaměření a statistiky. Zjistíte co nefunguje a co naopak fungovat bude. SEO test je zárukou úspěšného auditu následné optimalizace webových stránek. Poradíme vám jak odstranit případné nedostatky v rámci SEO auditu a jakmile jsou hotové analýzy a audit, můžete upravovat SEO strategii.

Díky nejmodernějším technologiím podpory jsou všechny vaše informace u nás v bezpečí. SEO služby poskytujeme výhradně pro zahraniční vyhledávače, Zjistíme aktuální pozice ve vyhledávačích a navrhneme úpravy. Posoudíme které vyhledávače jsou pro vás nejdůležitější. Posoudíme účinnost textového obsahu a navrhneme případné změny. 

Analýza webu
Analýza webu

ANALÝZA WEBU

Zatímco se audity SEO mohou mírně lišit, každý z nich by měl analyzovat základní technické "tabulkové podíly" SEO, jako jsou soubory Sitemap, chyby serveru a metadata. Na vysoké úrovni by měl audit pokrývat přístupnost, indexaci a optimalizaci.

V auditu SEO ve společnosti Prime Enterpises Media analyzují naši odborníci přes 193 různých SEO prvků v následujících kategoriích:

Technický audit

Analýza indexace

Přesměrování

Rychlost stránky

Struktura URL

Robots.txt

XML Sitemap

Kanonické značky

Zdvojení

Procházení

Off-page analýza

Analýza mobilního SEO

Mezinárodní SEO analýza

Audit na stránce

Struktura obsahu stránek

Výzkum klíčových slov

Použití klíčového slova

Analýza metadat (údaje o stránkách, popisy metadat, nadpisy)

Schéma

Uživatelská zkušenost

Obrázky a video

Interní propojení a soubor Sitemap HTML

Audit protokolu serveru