Sociální sítě TikTok a Youtube influencer

25.05.2021

S čím vám pomůžeme:

  • Vytvoříme jasnou strategii pomocí marketingových trychtýřů.
  • Vytvoření, správa a optimalizace reklamních kampaní Tiktok
  • Najdeme  Instagram Influencera
  • Najdeme Youtube Influencera
  • Najdeme TikTok Influencera
  • Provedeme výzkum podle cílové země

you tube influencer / influencer / instagram influencer / influencer list / tiktok

Sociální sítě pro BUSINESS a OSOBNÍ účty 

Budeme váš účet spravovat organicky a ručně 

✔︎ Facebook

✔︎ Tiktok

✔︎ YOUTUBE


♚ Co získáte?

✔︎ Skutečné a organiké následovníky

✔︎ Povědomí o značce

✔︎ Lepší hodnocení vyhledávačů

✔︎ Sociální vzhled

✔︎ Popularitu mezi přáteli 


♛ Proč si nás vzít na správu sociální sítě?

✔︎ Ruční marketing vašeho účtu.

✔︎ Organické pěstování následovníků.

✔︎ Žádný falešný účet robota.

✔︎ Máme velký počet účtů na sociálních médiích s velkým počtem sledujících, kde sdílíme váš profil, abychon získali extra rychlý výsledek.

✔︎ Stovky lidí uvidí váš profil každý den.


♚ CO OD VÁS POTŘEBUJEME?

✔︎ Odkaz na profil / uživatelské jméno, webovou stránku a informace k produktu nebo službě


Jak vytvoříme reklamu na TikToku?

V závislosti na typu propagace a materiálech, ze kterých má být reklama na sociáolní sítě vytvořena, volíme jedno z několika řešení. Můžeme použít připravenou šablonu s texty, grafikou a hudbou, připravit video z materiálů umístěných na webu, pracovat s tvůrcem Smart videa (tvůrce vytvoří kompilaci z dříve odeslaných materiálů) nebo Smart Video Soundtrack. Poslední možnost souvisí s odesláním hotového filmu, na základě čehož systém upraví hudbu. Budeme se také zabývat sledováním konverzí z reklam - od implementace Pixel TikTok, definování akcí a přiřazování jejich hodnot k počítání na základě vybraných událostí (např. Kliknutí na dané tlačítko).

Kampaň - v této fázi vybereme cíle, nastavíme rozpočet (denní, celkový) a vytvoříme reklamní sestavu.

Reklamní sestava - vybereme umístění, časový plán, nastavíme cílovou skupinu, optimalizační cíle a metodu nabízení a přejdeme k vytváření reklam,

Reklama - nahráváme obsah (fotografie nebo společnosti), přidáváme text a tlačítka CTA, používáme nástroj pro tvorbu videa.


ZÁKLADNÍ TIKTOK BALÍČEK 

(Strategie, cílení na 1 kampaň se 2 adsety + denní monitorování)

3500 Kč

Strategie, cílení na 1 kampaň se 2 adsety + denní monitorování

Maximální výdaje na reklamu: 500 $

Dodání 2-3 dny

Výzkum cílového publika

Reklamy s automatickým zdrojem 

Optimalizace kampaně

Výzkum klíčových slov

Analytický přehled reklamVeškerou práci děláme ručně! Žádní roboti.Zaručené výsledky. 


Proč TikTok?

pokud ještě tuto platformu sociální sítě nepoužíváte k předvádění svých služeb nebo produktů, přicházíte o hodně!TikTok je jedničkou mezi nejstahovanějšími aplikacemi pro Android a iOS a má více než 2 miliardy stažení a 700-800 milionů aktivních uživatelů měsíčně.Stojí to za reklamu na TikToku? Samozřejmě! Vše samozřejmě záleží na cílovém publiku. Platforma sociální sítě TikTok je jedním z nejpopulárnějších kanálů sociálních médií preferovaných mladými příjemci, také v České republice. Posláním TikToku je inspirovat kreativitu a poskytovat zábavný obsah. Proto je dobré v této konvenci provádět propagační kampaň značky.

TikTok poskytuje inzerentům řadu řešení. Prostřednictvím TikTok Ads Manager získávají značky reklamní příležitosti, mezi něž patří například dosažení cílů společnosti, přesné cílení a atraktivní formáty vytváření zpráv. Reklama na TikToku vám umožní oslovit miliony uživatelů a šířit to, co říkáte o své značce online.Správce reklam TikTok poskytuje společnostem reklamní cíle ve třech kategoriích. Týkají se oslovení co největšího počtu lidí a povzbuzují je, aby vyhledávali informace o společnosti, nakupovali nebo používali produkty a služby. Realizujeme reklamní kampaň na TikToku na základě cíle vybraného vaší společností:

1 - umožňuje zobrazit vaši reklamu maximálnímu počtu lidí z cílové skupiny ve frekvenci upravené společností a zvýšit povědomí o produktu.

2 - umožňuje nasměrovat uživatele na vybraný web nebo aplikaci a prezentovat reklamu lidem, kteří aplikaci již používají.

3 - činnosti v rámci tohoto cíle podporují stahování aplikace jejím přímým připojením k webu v obchodě s aplikacemi.

4 - díky TikTok Pixel může vaše firma přilákat uživatele, kteří jsou ochotni provádět činnosti, jako je registrace na webu nebo nákup.


Sociální sítě | TikTok a Youtube reklama :Primedia.cz

Hledáte reklamu nebo influencera pro sociální sítě? Nabízíme reklamu a you tube influencery, instagram influencer, tiktok influencer


V tomto článku přinášíme podrobnější informace ohledně sociální sítě TiKTok.

Co je TiKTok platforma a jak ji lze využít

TikTok platforma je extrémně rychle se rozvíjející platforma, která používá sdílení krátkých videí z oblasti vzdělání a zábavy. Uživatelé mohou sdílet videa, na kterých mohou mluvit, zpívat, tančit nebo něco předvádět. Mnoho tiktokerů se chtějí stát známými, aby mohli promovat značku. Společnosti za reklamu na sociální sítě platí influencerovi od 4000 Kč za reklamu.

Profesionální Tiktoker s více než 2 miliony sledujících každý měsíc generuje více než 40 milionů zhlédnutí. Mají průměrně přes 100 000 zhlédnutí na příspěvek a vytváří originální zábavný obsah. Mnozí využívají TikTok pro sdílení svých nových písní na které influenceři vymyslí nějaký tanec.TikTok je mobilní aplikace, která umožňuje uživatelům odesílat krátká videa v délce 15 až 60 sekund. Uživatelé TikToku jsou mladí lidé - více než 80% z nich je ve věku 13 až 21 let a je na nich, abychom připravili reklamu, vybrali cíl kampaně a určili, komu se vaše zpráva zobrazí. Tato nová sociální síť pro nejmladší cílovou skupinu začíná oslovovat i český trh pomocí placených formátů. TikTok před spustil reklamní platformu v Česku TikTok for business. Jeho oblibu potvrzují i data, která říkají, že má více než 100 milionů uživatelů v Evropě.


Roblox pro celou rodinu

Roblox influenceři mohou doporučit účet vašeho dítěte nebo vytvoří originální a zakázkové oblečení Roblox. Jsou schopni vytvořit jakéhokoli stylové oblečení - od ležérních obleků, košil a šatů až po anime a lolita oblečení, scifi, vojenské, koloniální a vše, co si dokážete představit. Máme k dispozici rozsáhlé portfolio Roblox infuencerů.

Sledujeme sociální sítě, trendy a sledujeme změny probíhající v sociálních médiích - na TikTok, Facebook, Snapchat, Instagram, Pinterest.

Kromě kompetencí souvisejících s vedením kampaně v sociálních médiích máme technickou kvalifikaci, která nám umožňuje efektivně provádět programovací, grafické a textové práce.Hned po spuštění kampaně sledujeme reklamní aktivity, analyzujeme jejich účinnost a v případě potřeby upravujeme původní předpoklady - zaměřujeme se na výsledek.