Webnode tvorba webu 

18.05.2021

Tvorba webu s Webnode

Tvorba webu s webnode je skutečně jednoduchá s zvládne ji opravdu každý jak Webnode popisuje na svém webu. Z řady šablon si vyberete tu pravou pro vás a můžete začít tvořit váš web, eshop nebo blog. Můžete využívat fotografií webnode nebo si nahrát svoje. 

Mnoho lidí ovšem netuší, že pro fungující SEO je důležitý správný popis obrázků a fotek což webnode ne zcela podporuje. Můžete nás kontaktovat a my vám nebo vám vysvětlíme jak správně popsat fotografie nebo to za vás jednoduše uděláme. Máme zkušenosti se systémem Webnode i jinými webovými platformami pro tvorbu webů.


Hosting zdarma

Nejen web zdarma,ale i hosting a doménu vám webnode zajistí zcela zadarmo. Samozřejmě za některé balíčky platíte, ale hosting a doména je vždy zdarma. V případě, že již máte svoji doménu Webnode vám pomůže s jejím převodem.


Eshop

Webnode nabízí uživatelsky příjemný eshop. Z hlediska SEO by mohl být eshop lépe nastaven, ale i tak se dá relativně dobře optimalizovat. Nezapomen'te ,že každá položka musí mít svůj popis včetně meta a popisu obrázků. Prime Enterprises Media toto může udělat za vás. Součástí eshopu jsou přehledy zákazníků, prodejů a vyřízených nebo nevyřízených objednávek.


Jazykové verze

Webnode podporuje jazykové verze, ale nepočítejte s tím, že by webnode zajištoval automatické překlady.


Webnode Affiliate program

Registrace do programu je jednoduchá a přehledy jsou jasné. Webnode nabízí svoje banery v různých jazycích.


Sociální sítě

V současnosti mezi nejpoužívanější patří Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, YouTube a Pinterest. Webnode neumožńuje funkci drag and drop což je škoda, protože právě widgety by bylo příjemné vkládat tímto způsobem.


Webnode podporuje i webmail

Pokud máte aktivní balíček prémiových služeb Mini, Standard nebo Profi a registrovanou vlastní doménu, můžete si na Webnode založit emailové schránky ve tvaru adresa@domena.cz. Zároveň získáte možnost využívat poštovního klienta, který je součástí našeho systému. E-mailový klient Webnode (webmail) je responzivní, to znamená, že se do své schránky můžete připojit i ze svého mobilu nebo tabletu. Do webmailu se můžete přihlásit přímo z hlavního portálu Webnode.


Webnode | tvorba webu | Primedia.cz

Webnode pro tvorbu webu. Poradíme nebo pomůžeme s Webnode.


Postup tvorby webu

Doména

Vše začíná doménou. S webnode si můžete vybrat svoji doménu. Doména by měla obsahovat klíčová slova. 

URL

Než začnete plnit obsah webu zamyslete se nad klíčovámi slovy. Funkce google umožńuje najít lehce klíčová slova vhodná i pro vás. Pokud ovšem chcete ušetřit čas a mít jistotu správným výběrem klíčových slo, obrat'te se na nás a my vám s výběrem rádi pomůžeme. URL by měly obsahovat klíčová slova, stejně jako by je měla obsahivat doména.


Meta, Titulky a Popis Webu

Webnode jednoduše umožńuje vše lehce nastavit. Meta je nesmírně důležitá pro identifikaci vašeho webu. Dejte si pozor na dělku a vhodná slova., která jsou součástí vašeho textu. Webnode poskytuje 4 druhy pro tvorbu titulků. Pro uživatele by bylo lepší mít více druhů a pro SEO je struktura titulků také důležitá stejně jako jeho obsah.


Obsah Webu

Určitě se vyhněte štosování klíčových slov do textu. Už dávno neplatí, že čím více klíčových slov tím vyšší pozice ve vyhledávači. Spíš naopak, dnes díky takovým trikům můžete získat google penalty což vás posune opačným směrem než byste si přály. Pokud potřebujete pomoc zkonrolovat nebo vytvořit SEO přátelský text neváhejte nás kontaktovat.


Odkazy

Zpětné odkazy jsou důležitou součástí SEO. vybudujeme vám kvalitní zpětné odkazy a vytvoříme i odkazy interní.Odkazy nastavené v rámci vaší stránky slouží dvěma hlavním účelům. Usnadňují navigaci uživatelům a pomáhají vyhledávačům, jako jsou Seznam nebo Google, rychleji indexovat vaše stránky.Odkazy se vkládají do obrázků, tlačítek nebo přímo do textů.Interní odkazy celému procesu napomohou - robot najde na stránce odkaz, přesune se na další stránku a tak dále, dokud není celý váš web zaindexovaný.


Napojení na vyhledávače

Vyhledávače stránek, jako jsou Seznam, Google nebo Bing, používají tzv. indexační roboty, kteří náhodně prochází stránky a zaznamenávají jejich obsah. Tento proces se děje nepřetržitě, a pokud na vaší stránce není indexace přímo zakázaná, dojde i na ni. Může to však chvilku trvat, proto je lepší kdyý si stránky nahlásíte sami. Pokud si nevíte rady, i s tímto vám můžeme pomoci.


Webnode podpora


Webnode podpora funguje dobře a snaži se problémy řešit. Bohužel však protože se jedná o velikou fimru existují t automatická nastavení a částečně chybí flexibilita. Webnode podpora nefunguje velmi rychle ,ale většinou se dočkáte odpovědi ten samý den, v některých případech se může doba protáhnout na 48 hodin.