SEO Company Praha 1

SEO Specialista a Internetová reklama, který Vám zvýší tržby

Národní SEO

Internetová reklama zdarma

SEO je dlouhodobá investice, která může oddělit vaše podnikání od konkurence. Ačkoli je národní SEO podobné místnímu lokálnímu SEO, SEO specialista se zde zaměřuje především na hodnocení pro obecné výrazy klíčových slov. Cílem tedy rozhodně není zvýšení pozic ve vyhledávačích na několik vybraných klíčových slov, protože i když budete na prvním místě ve vyhledávačích, neznamená to nutně, že na váš web uživatelé kliknou. SEO je nejdostupnější internetová reklama bez nutnosti placení reklam. SEO se nedá koupit, protože zvýhodňuje nejrelevantnější weby. Žádný SEO specialista tedy nemůže přesně zaručit pozice ve vyhledávačích, protože algoritmy se neustále mění.

  Formy možné internetové reklamy od Primedia 

  • Organická reklama
  • Textová internetová reklama PPC
  • Internetová reklama na sociálních sítích 
  • Internetová display reklama


Certifikovaný SEO Specialista

Prvních pozic je také nekonečně mnoho, protože existuje nekonečně mnoho vyhledávacích dotazů. Ne všechny jsou však stejně konverzní. Je časté, že delší (a tedy přesnější) dotazy jsou více konverzní, než ty obecné. To, že budete první na slovo "SEO specialsita" vám může v zisku přinést méně než fráze "SEO specialista Praha". Co je důležité pro nás návštěvníky je také důležité pro vyhledávače. SEO expert by vám tedy v první řadě měl kvalitně zoptimalizovat webové stránky tak, aby se staly pro zákazníky kvalitním zdrojem informací.

Certifikovaný SEO specialista
Certifikovaný SEO specialista

Naše reklamní agentura Primedia 

se zabývá navrhováním marketingové strategie, optimalizací, vytváření placených a organických internetových reklam, jejich správou, distribucí a vyhodnocováním. Neustále monitutujeme a sledujeme změny vašeho webu a upravujeme jej tak abychom dosáhli stanovených cílů. 

Uspět na internetu vám pomůže reklamní agentura, která zajistí vše, co je v oblasti digitálního marketingu žádano. Jsme certifikovaným Google partnerem a naši spolupracovníci jsou certifikovaní experti pro služby vyhledavače Seznam. 

Naše internetová reklama a SEO je vhodná i pro malé a střední firmy. Sdělte nám, jaké jsou vaše současné postupy, jaké jsou vaše cíle pro vaše podnikání, a nezapomeňte nám napsat všechny otázky, které máte. Můžete využít našeho formuláře nebo jednoduše pošlete email na info@primedia.cz. Těšíme se na Vás.

 Reklamní agentura Praha

Nabízíme komplexní internetovou reklamu. Naše Reklamní Agentura je prospěšným spojencem při dalším rozvoji vašeho podnikání. Budeme monitorovat vaši kampaň a podle potřeby provádět aktualizace vašich webových stránek. Naše agentura je SEO expert, který Vám zvýší tržby. Naše Internetová reklama je cenově výhodná i pro malé a střední firmy. Primedia je SEO specialista a kompletní internetovou reklamu. Nabízíme cenově dostupné SEO služby a reklamu pro všechny.

Internetová reklama

Jako specialista na SEO a reklamní agentura v jednom se zaměřujeme se na celý proces od návrhu strategie, přes analýzu klíčových slov a opravu technických chyb na webu pro menší a střední firmy. 

Aby to fungovalo, musíme vědět jak se lidé, kteří k vám přijdou, chovají. Odkud od vás odcházejí, kdetráví nejvíce času a kde nejčastěji provedou požadovanou akci. Z toho důvodu měříme a optimalizujeme cestu k cíli. 

Nabízíme především organickou neplacenou reklamu, ale jako reklamní agentura se zabýváme komplexní strategii včetně placených reklamních kampaní. Připravíme Vám placenou reklamu na internetu tak, aby Vám přinesla rychlý zisk. 

Organická reklama

Organická neboli přirozená návštěvnost (angl. organic traffic) je neplacená.

PPC reklamaReklamy nad organickými výsledky

První cesta je pomocí placené reklamy Google Ads nebo Seznam Sklik.


Displey reklama

Display Ads grafická reklama v podobě banerů na různych webech

Reklama na sociálních sítích

Reklama na sociálních sítích je obsahovou reklamou, která se zobrazuje v sociálních sítích.

Kontaktní formulář

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021