Tvorba obsahu & překlady webu

Specialisté na korektury textů, copywritting i překlady 

DIGITÁLNÍ AGENTURA

Jsme strategická digitální agentura - kombinujeme kreativitu s technologiemi a nebojíme se ani náročných úkolů. Jsme reklamní a digitální agentura s celorepublikovou a zahraniční působností zajišťující komplexní služby v oblasti grafického designu, webu, online marketingu, foto a realizace reklamy. Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Bojíte se, že jsou Vaše marketingové materiály nepřehledné nebo málo čtivé? Nechcete mít v textech překlepy a chyby? Potřebujete nezávislou kontrolu textů před jejich publikací? Pak se na nás neváhejte obrátit. Zajišťujeme komplexní korektury textů.


COPYWRITTING

Potřebujete-li napsat článek, recenzi, reklamní text, slogan či otextovat webové stránky, jsme tu  pro vás. Máte-li text již napsaný, ale stále s ním nejste úplně spokojení a pořád ve vás hlodá pocit, že něco není úplně v pořádku - nevadí! I s tím vám rádi pomůžeme. Po stylistické stránce umíme text vhodně a nenásilně poupravit, aniž bychom jakkoli zasáhli do jedinečnosti autorského stylu. Kvalitní obsah pomáhá vylepšit pozice vašeho webu ve vyhledávačích (Gooogle, Seznam) v rámci tzv. organického vyhledávání a jeho význam dnes raketově stoupá nejen u informačně zaměřených webů, ale také u e-shopů. Ale tohle už asi víte a řešíte. Jinak byste na tyto stránky do sekce copywriting nezabrousili. 

Pokud chcete proniknout na zahraniční trh a hledáte schopnou, spolehlivou, diskrétní společnost pro psaní blogů v angličtině, psaní textů pro vaše webové stránky v angličtině, umisťování článků na zahraniční kanály, umisťování reklam do zahraničí pak Prime Media Enterprises je ta správná volba. Pomůžeme vám s obsahovým marketingem. Pomůžeme Vám se vším, co se týče vytváření internetového obsahu na míru, bez ohledu na to, zda se jedná o informační web, e-shop nebo sociální sítě. Objednejte si jednoduše a napřímo své PR články.

Nabízíme nejen copywritting v češtině, němčině, italštině, angličtině, ale také úpravy a korekce textů nejen pro online použití. Díky našemu SEO bude váš web nejen dobře vidět ve vyhledávačích, ale i textový obsah stránek bude dobře čitelný, lehce srozumitelný a profesionální. Zvýšíte tím tak nejen provoz na svém webu, ale i prodeje. Tvorba textového obsahu kvalitním copywriterem může upevnit pozici vaší firmy v očích veřejnosti a zacílit na potenciální zákazníky.

Naše textová tvorba zahrnuje PR nebo SEO článek, popis, dokument nebo hodnocení. Nabízíme také samostatnou tvorbu meta textů a titulků. Množstevní ceny pro webové stránky nebo projekty od 5 stran výše jsou k dispozici.


OBSAHOVÝ MARKETING

Bez ohledu na to jak dobrý produkt máte, nikdo si jej nekoupí pokud ho nebudete správně propagovat. To co říkáte prostřednictvím příspěvku je důležitější než to co prodáváte. Obsahový marketing zvyčuje návštěvnost sociálních médií. Content Marketing neboli obsahový marketing je podoblast marketingu, která se zabývá tvorbou uživatelsky přitažlivého a cenného obsahu. Obsahový marketing je důležitou součástí marketingu jako takového. 

Obsahový marketing je způsob marketingu, kdy vytváříte nějaký hodnotný obsah, který potom propagujete.Pojem obsahový marketing je často považován za copywriting, ale obsah nemusí mít pouze textovou podobu. V obsahovém marketingu pracujeme s různými typy obsahu od blogů a článků, přes videa, sociální sítě, obrázky, e-maily, e-booky až po podcasty.

Obsah stránky je to nejdůležitější, co uživatel na stránce nalezne. I robot z obsahu získává cenné informace o stránce. Proto by měl být kvalitní, srozumitelný a dobře strukturovaný. Strukturu obsahu je potřeba promyslet ještě před samotnou tvorbou webu.

Pokud tvoříte stránky s minimem textu či zcela bez textu (rozcestníky, flash prezentace, obrázkové galerie atp.), doporučujeme do hlavičky stránek přidávat meta tag description a vyplňovat alternativní text k obrázkům (atribut "alt") a objektům (tag <object>).

Připravíme vám obsahovou strategii, ve které

  • zmapujeme vaše silné a slabé stránky,
  • zrevidujeme obsah vašeho webu,
  • navrhneme nové kanály, jak získat zákazníky.

Kvalifikovaní překladatelé pro různé překlady z českého jazyka

Na základě Vaší objednávky vybereme nejvhodnější překladatele, kteří se specializují na danou problematiku a mají mnohaleté zkušenosti s překlady textů z různých oborů. Zajistíme překlady nejen z a do českého jazyka, ale i kombinace jazyků například němčina-angličtina, arabština- angličitna a další. Tvorbu textového obsahu však upravujeme pouze pro český, slovenský, anglický, arabský, německý a italský jazyk.

Korektura textů

Prezentujte se na svém webu bezchybnými texty, které zvýší důvěryhodnost a získají nové zákazníky. Jazykové korektury dávno nejsou doménou tištěných médií. Možná jste zjistili, že ani webový obsah se bez poctivé korektury textů dnes už neobejde. Webové stránky (a texty na nich prezentované) jsou vaše vizitka.Jazykovou korekturu je vhodné provézt u všech textů určených k publikaci, ať už formou tisku či na internetu. Vy si díky tomu budete moci být jistí, že v rukou držíte precizní text, který nezostudí vaše dobré jméno. Dva páry očí vidí vždy více než jeden. A oprava vlastního textu je těžší než jeho samotné napsání. Korektura textu běžně zahrnuje minimálně dva dílčí kroky, během nichž se opraví pravopisné a gramatické chyby, překlepy, interpunkce, často se opakující slova a další nešvary.Korekturu textů zpracováváme pro všechny jazyky. SEO úpravy textů pro pouze pro český, slovenský, anglický, arabský, německý a italský jazyk.Po domluvě a potvrzení mohou být jazykové korektury vyhotoveny v expresním termínu, tzn. dle požadavku v rámci stejného, či do druhého/třetího dne. Zpracování korektur provádím především v programu Word a v souborech PDF.Napište nám informace ohledně termínu odevzdání. Text zašlete v příloze (formát PDF, Word).Obratem vám potvrdíme přijetí e-mailu a sdělíme vám počet normostran, cenu i termín vyhotovení.

 

ZÁKLADNÍ KOREKTURA - oprava pravopisu, překlepů, chybných větných vazeb...

REDAKČNÍ ÚPRAVA TEXTU STYLISTICKÁ KOREKTURA - základní korektura plus rozsáhlejší stylistické úpravy (kontrola a oprava často se opakujících slov, větné skladby, slovosledu, celých vět, formulací, změna pořadí vět, v některých případech i kontrola věcné správnosti...)

TYPOGRAFICKÁ KOREKTURA

kontrola a oprava mezer, symbolů a značek, jednoznakových slov na konci řádků

SEO KOREKTURA - obsahuje všechny předešlé úpravy, upravuje nadpisy podnadpisy, odstavce, formátování  a upravuje text tak aby vybraná klíčová slova zapadala do textu. To vše výstižně, srozumitelně, účelně, bez chyb, s ohledem na cílovou skupinu a klíčová slova.


TEXTOVÁ TVORBA OBSAHU ( SEO TEXT )

Odlište se od konkurence pomocí obsahu.Vsaďte na kvalitní obsah - připravíme vám skvělé články i grafiku. Vytvoříme firemní blog, web, články, propagaci na sociálních sítích nebo video reklama. Napíšeme váš příběh.

Uvedený ceník je pro obsah do 5 stran.

Meta titulek 500Kč

Meta popis 2000Kč

Tvorba SEO článku nebo webových textů

(400-500 slov ) 3000Kč

Cena za recenzi 500Kč

Copywritting od 300Kč /h

Popis produktu 70-100Words. 2500Kč

Překlady 1NS (1800 znaků cca 360 slov) od 320Kč

PR články ( dle množství klíčových slov, jazyka a rozsahu)