Zahraniční SEO | Mezinárodní SEO | SEO v zahraničí

OPTIMALIZACE WEBU PRO ZAHRANIČÍ

 SEO v zahraničí

Tvorba obsahu, PR, Sociální sítě

Dubai
Dubai

SEO Dubai | Top Services Agency and Consultants 

Přidejte se s námi k silné značce pro mezinárodní obchodní aktivity. Pokud potřebujete pomoc s obchodními a marketingovými aktivitami v Dubaji, kontaktujte nás. Mezinárodní agentura s kanceláří v Dubaji vám pomůže s vašimi úkoly.

Proč je optimalizace webu -obsahu důležitá?

Pro hodnocení je relevantní kvalitní obsah. Následující komponenty vylepšují článek a text s malým úsilím. Text tvoří různé nadpisy, H1, H2, H3 ... a podnadpisy. Menší, kompaktnější a kratší odstavce zlepšují čitelnost.

Text by nikdy neměl být psán pro vyhledávač, ale měl by být spíše vyvinut pro čtenáře. Ve vhodných intervalech přinese vhodná videa, analýzy a obrázky.

V Prime Media vám pomůžeme s tvorbou textů v češtině, angličtině, němčině a dalších jazycích. Přeložíme, zkontrolujeme texty a doplníme vhodná klíčová slova tak aby přinesly oragnickou návštěvnost webu.

MEZINÁRODNÍ SEO

Děkujeme za návštěvu primedia.cz.Na této stránce přinášíme informace na téma zahraniční SEO a optimalizace webu. V Prime Media se zabýváme online marketingem pro české a zahraniční weby nejen v angličtině jejíž nedílnou součástí je optimalizace webu a další služby.

COPYWRITTING

Pokud chcete proniknout na zahraniční trh a hledáte schopnou, spolehlivou, diskrétní společnost pro psaní blogů v angličtině, psaní textů pro vaše webové stránky v angličtině, umisťování článků na zahraniční kanály, umisťování reklam do zahraničí pak Prime Media Enterprises je ta správná volba. 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Mezi naše další služby podpora Google my Business, publikování a sdílení příspěvků na Twitteru, LinkedIN, Pinterest, Facebooku a dalších.  Nedílnou součástí je také psaní olblíbených recenzí tzv. reviews. 

KOMPLETNÍ PORADENSTVÍ

Nabízíme nejen copywritting v angličtině ale také kompletní poradeství jehož součástí je optimalizace webu pro zahraničí. Zvyšte provoz na svém webu a zvyšte své prodeje. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoli dotazy nebo máte zájem o naše služby.

Co patří do našich služeb?

Analýza potencionálu
Analýza potencionálu

  OFF Page Optimalizace stránky

Druhým pilířem optimalizace pro vyhledávače je takzvaná off-page optimalizace, která - jak název napovídá - neprobíhá přímo na webu.

 • Generování zpětných odkazů
 • Vytvořte přirozený profil zpětného odkazu
 • Devalvace škodlivých zpětných odkazů
 • Neustálé sledování vašeho profilu zpětného odkazu
 • Budování značky

Pokud jste start-up nebo zavedená společnost, která chce expandovat, musíte si vybudovat nezapomenutelnou značku. Pomůžeme vám s tím.

Optimalizace na stránce:

OnPage SEO se zabývá optimalizací vašeho webu:

 • Optimalizace obsahu s ohledem na klíčová slova
 • Optimalizace použitelnosti
 • Optimalizace uživatelské zkušenosti
 • Optimalizace interního připojení
 • Optimalizace struktury stránky
 • Optimalizace souboru Robots.txt, mapa XML, informace meta robotů pro řízení indexování
 • Optimalizace rychlosti stránky

Klíč k úspěchu SEO

Optimalizace OnPage je pravděpodobně nejdůležitějším hodnotícím faktorem při optimalizaci vyhledávače.
Cílem optimalizace OnPage je samozřejmě zlepšit hodnocení webových stránek tak, abyste je ve vyhledávači snáze našli. To zase zvyšuje provoz, což může generovat vyšší prodeje. Aby to fungovalo, musí být váš web přizpůsoben "přáním" Google a Co.


Optimalizace expanze

Během optimalizace expanze je identifikován nevyužitý potenciál a do vašeho webu jsou integrovány nové oblasti nebo podstránky relevantní pro SEO, aby se zvýšila viditelnost vyhledávače, generoval více organického provozu a získal nový zákazník.
Monitorování a podávání zpráv
Jedním z hlavních úkolů agentury SEO je sledovat organický vývoj vašeho webu. Jakákoli doporučení k akci jsou zkontrolována na správnou implementaci a v případě potřeby upravena. Pokud ve vyhledávačích existují nové algoritmy, upraví se také doporučení pro optimalizaci. Jako zákazník obdržíte smysluplný SEO report, který je snadno srozumitelný a zcela zprůhledňuje práci agentury.


Linkbuilding a online PR

Pomůžeme vám získat relevantní organický provoz z místních dotazů. Affiliate linkbuilding, online PR a lokální SEO, včetně geografického cílení. Dobré zpětné odkazy jsou základem pro získání základní autority anglické verze ve Velké Británii nebo USA.

Marketing sociálních médií Facebook, LinkedIN, Twitter ......

Analýza potenciálu

Toto je jeden z nejdůležitějších kroků ke zlepšení hodnocení vyhledávačů na vašem webu. Díky tomu agentura SEO, jak název napovídá, zjistí, kde leží potenciál vašeho webu. Zde jsou analyzovány různé aspekty vašeho webu. To zahrnuje například stav indexování stránky a stupeň optimalizace textů a úryvků. Kromě toho se analyzuje organický provoz vašeho webu, zaznamenávají se stávající hodnocení a identifikují se adresy URL relevantní pro SEO. Získané informace pomáhají agentuře SEO určit, která krátkodobá, střednědobá a dlouhodobá optimalizační opatření jsou vhodná.

Analýza na webu

Analýza potenciálu je jedním z nejdůležitějších kroků ke zlepšení hodnocení vyhledávačů na vašem webu. Díky tomu agentura SEO, jak název napovídá, zjistí, kde leží potenciál vašeho webu. Zde jsou analyzovány různé aspekty vašeho webu. To zahrnuje například stav indexování stránky a stupeň optimalizace textů a úryvků. Kromě toho se analyzuje organický provoz vašeho webu, zaznamenávají se stávající hodnocení a identifikují se adresy URL relevantní pro SEO. Získané informace pomáhají agentuře SEO určit, která krátkodobá, střednědobá a dlouhodobá optimalizační opatření jsou vhodná.

OFF PAGE Analýza

V podrobné on-page analýze pomocí webové kliniky jsou všechny indexované a indexovatelné adresy URL zkoumány z hlediska stupně optimalizace nejdůležitějších hodnotících faktorů. Tímto způsobem jsou identifikovány a analyzovány chyby OnPage. To tvoří základ pro efektivní a efektivní opravu základních chyb vašeho webu.

V off-page analýze jsou všechny identifikované zpětné odkazy na vašem webu prozkoumány, vyhodnoceny a klasifikovány podle potenciálního nebezpečí. Cílem je mít čistý profil zpětného odkazu a eliminovat jakékoli nebezpečné odkazy, které mají negativní dopad na organické hodnocení vašeho webu.

Základní optimalizace webu

Během základní optimalizace jsou z analýz odstraněny všechny zjištěné chyby. To zahrnuje optimalizaci doby odezvy a načítání vašeho webu nebo vašeho webového obchodu, optimalizaci chybných stránek a duplicitních problémů (obsah, název a popis, H1) nebo optimalizaci souboru robots.txt a souboru Sitemap XML.

 • Optimalizace detailů
 • Optimalizace detailů se postará o existující podstránky relevantní pro objem vyhledávání. 
 • Zde jsou podrobná doporučení k akci pro weby relevantní pro SEO. Patří sem doporučení pro optimalizaci obsahu (např. W-otázky, klíčová slova WDF * IDF), pro název a popis, uživatelské rozhraní nebo také pro mobilní verzi vašeho webu.

Ostatní služby

S námi získáte nástroje pro optimalizaci webových stránek, analýzu odkazů a obsahu, průzkum klíčových slov, vytváření odkazů a navíc každý měsíc obdržíte zprávu o našich marketingových aktivitách, hodnocení vašeho webu, podání sociálních médií, zařazení inzerátů, dokumentů, propagačních akcí a dalších.

Vytvoříme, ale i upravíme nebo přeložíme texty, klíčová slova v angličtině, které použijeme pro optimalizaci webových stránek. Neustále sledujeme aktuální stav. Zajistíme propagaci, zadávání článků a jejich sdílení. Zajištujeme:

 • Recenze v angličtině
 • Tvorba SEO optimalizovaných textů
 • Podporu sociálních médií

Copywriting od rodilých mluvčích a překlady

Zajistíme tvorbu obsahu rodilými mluvčími a jeho publikování přes internet - sociální sítě, diskuse, časopisy a další webové stránky, aby tento obsah získal co největší dosah.

Analýza klíčových slov v angličtině určí, na která slova byste se měli zaměřit. Nicméně pokud potřebujete a trváte na překladech, naše ceny za překlady jsou srovnatelné s běžnými překladatelskými agenturami a překlady vyhotovují pouze uznávání překladatelé.

Copywriting od rodilých mluvčích.

protože nestačí pouze přeložit webové stránky.


SEO pro zahraničí

partnerský linkbuilding, online PR a lokální SEO včetně geografického cílení je nutností pro každého kdo chce být viditelný v mezinárodních vyhledavačích.

Komunikace na sociálních médiích

protože nestačí pouze vědět, jak komunikovat, ale také znát místní poměry a trh všeobecně. zajistíme tvorbu účtů a jejich správu.

Mezinárodní SEO

Mezinárodní SEO je proces optimalizace webu s cílem jeho zviditelnění v zahraničních vyhledávačích. A to tak, aby tyto vyhledávače byly schopné rozpoznat, na které země cílíte a jaké jazyky používáte. Je velkou chybou domnívat se, že vaši webovou stránku pouze stačí přeložit do toho kterého jazyka a lokalizovat.

Ceny za optimalizaci webu a dalších služeb

Ceny SEO se liší od jedné SEO agentury k jiné. Běžná základní analýza webu a návrhu řešení stojí od 2 500 Kč. Za analýzu klíčových slov zaplatíte od 3 000 Kč, speciální analýzy s průzkumem trhu dle rozsahu začínají od 10 000 Kč. Nicméně SEO agentury, mají běžně ceny od 30.000 výše, podle velikosti projektu, pro střední projekt může být i kolem 50.000 Kč. Vyšší cena není vždy horší nabídka,ale měli byste získat dostatek informací co přesně je v ceně obsaženo. Volba SEO experta je dost složitá a nese svůj risk. Ceník, který je počítán v hodinové sazbě nemůže být kontrolován , protože běžný laik neví co obnáší jednotlivý úkon a to ho nutí ke zvýšené obezřetnosti a samozřejmě neklidu. Náš SEO ceník je jednoduchý, transparentní a vždy přesně víte, kolik platíte a co za to dostanete.


Prime Enterprises Media s.r.o. váš partner pro zahraniční SEO a optimalizaci webu