SEO Company Praha 1

MEZINÁRODNÍ SEO EXPERT NA OPTIMALIZACE STRÁNEK PRO ZAHRANIČNÍ VYHLEDÁVAČE

Agentura Primedia zajistí optimalizace webu pro zahraničí
Agentura Primedia zajistí optimalizace webu pro zahraničí

Chcete proniknout na zahraniční trhy?

Napište nám a zjistěte více!

Jak děláme mezinárodní SEO?

Pronikněte s námi na zahraniční trhy! Najdeme vhodná slova,vylepšíme nebo vytvoříme obsah webových stránek a najdeme relevatní stránky pro zpětné odkazy.

Optimalizace webu pro mezinárodní vyhledávačeOptimalizace webových stránek pro vyhledávače pro zahraničí se skládá z několika kroků, které společně tvoří efektivní strategii SEO pro Google a další vyhledávače: SEO audit, analýzu klíčových slov, optimalizace webu nebo tvorby vstupní stránky webu, lokalizace, zpětné odkazy a následnou SEO správu.   

SEO webu
SEO webu

SEO Strategie

Podíváme se na váš marketingový plán nebo vytvoříme nový. Definujeme cíle, vybereme správné kanály, identifikujeme příležitosti. Zjistíme kde výkon v SEO Google pokulhává a vytvoříme SEO strategii pro zahraniční trhy. Námi nalezená a vybraná klíčová slova, slovní fráze a obraty, budou pracovat na posunu pozic vašeho webu v organickém vyhledávání v zahraničních lokalitách. 

Optimalizace webu pro zahraniční trhy

Mezinárodní marketing
Mezinárodní marketing
Optimalizace webu pro mezinárodní trh


Optimalizovat mezinárodní web lze pouze s relevantními daty. Analýzy dat a optimalizace webových stránek pro vyhledávače jsou základní součástí SEO služby pro mezinárodní search engine marketing. Pomůžeme vám získat data, nové zákazníky, udržet je na vašem webu co nejdéle, zlepšit konverzní poměr, vyřešit technické problémy, zvýšit povědomí o značce a především zvýšit zisk na mezinárodních trzích.

Zahraniční SEO
Zahraniční SEO


Kolik stojí Google SEO a optimalizace webových stránek pro zahraniční vyhledávače?

Na vylepšení a opravách na webu budeme pravidelně pracovat v předem schválené časové nebo finanční dotaci a po optimalizaci vám následná SEO správa bude pravidelně pomáhat monitorovat a zlepšovat pozice ve vyhledávání. 
Optimalizace stránek www pro vyhledávání Praha
Optimalizace stránek www pro vyhledávání Praha
Jak přesně probíhá optimalizace webu?

Analýza webových stránek je jedním z prvních a nejdůležitějších kroků. Na základě analýzy webových stránek, konkurence, trhu a mnoha dalších testů nastavujeme proces optimalizace webových stránek. 

Během základní optimalizace webu jsou z analýz odstraněny všechny zjištěné chyby. To zahrnuje optimalizaci doby odezvy a načítání vašeho webu nebo vašeho webového obchodu, optimalizaci chybných stránek a duplicitních problémů (obsah, název a popis, H1) nebo optimalizaci souboru robots.txt a souboru Sitemap XML.

 • Optimalizace obsahu www stránek 
 • Optimalizace uživatelské zkušenosti s webovými stránkami
 • Optimalizace interního připojení
 • Optimalizace expanze
 • Optimalizace struktury www stránky
 • Optimalizace souboru Robots.txt, mapa XML
 • Optimalizace rychlosti stránky
 • Optimalizace mimo vlastní webové stránky

Optimalizace stránek webu je pravděpodobně nejdůležitějším hodnotícím faktorem při optimalizaci stránek pro vyhledávače. Cílem optimalizace www stránek je samozřejmě zlepšit hodnocení webových stránek tak, abyste je ve vyhledávači snáze našli. To zase zvyšuje provoz, což může generovat vyšší prodeje. Během optimalizace expanze je identifikován nevyužitý potenciál a do vašeho webu mohou po dohodě být integrovány nové podstránky relevantní pro SEO, aby se zvýšila viditelnost pro vyhledávače a generovalo se více organického provozu ze zahraničních vyhledávačů..

Optimalizace OFF PAGE 

(mimo vlastní stránky)

Optimalizace OFF PAGE

Druhým pilířem optimalizace pro vyhledávače je takzvaná off-page optimalizace, která - jak název napovídá - neprobíhá přímo na webu.

 • Generování zpětných odkazů
 • Devalvace škodlivých zpětných odkazů
 • Sledování vašeho profilu zpětného odkazu
 • Budování značky

V off-page analýze jsou všechny identifikované zpětné odkazy na vašem webu prozkoumány, vyhodnoceny a klasifikovány podle potenciálního nebezpečí. Cílem je mít čistý profil zpětného odkazu a eliminovat jakékoli nebezpečné odkazy, které mají negativní dopad na organické hodnocení vašeho webu.

Zpětné odkazy

Naše off page mezinárodní SEO vám pomůže získat relevantní organický provoz. Dobré zpětné odkazy jsou základem pro získání základní autority anglické verze ve Velké Británii nebo USA. Vytvoříme, ale i upravíme nebo přeložíme online texty. Najdeme nová klíčová slova v angličtině, které použijeme pro optimalizaci webových stránek. Zajistíme propagaci, zadávání článků a jejich sdílení.

Mezinárodní SEO | Optimalizace webových stránek | Zahraniční SEO 

Mezinárodní SEO- optimalizace stránek webu pro zahraničí.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021