SEO Company Praha 1
Seo web marketing a optimalizace pro zahraničí
Seo web marketing a optimalizace pro zahraničí

Primedia Praha je specialista na mezinárodní online SEO marketing a optimalizace firemního webu nebo mezinárodních stránek internetového obchodu pro vyhledávače v zahraničí.


Chcete proniknout na zahraniční trhy? At'už potřebujete pomoci z průzkumem mezinárodních trhů, kontrolou nebo optimalizací webových stránek, s texty na web, analýzami klíčových slov nebo nastavením reklam.

Pomůžeme vám!

Optimalizace webu pro zahraničí 

Proniknout organicky na zahraniční trhy není zcela snadné. Je potřeba zohlednit mnoho faktorů. V první řadě je nutno zvážit zda se to vyplatí. Pomůžeme vám prozkooumat zahraniční trhy z hlediska poptávky po vašich službách nebo produktech a také z hlediska konkurence. Pokud již na zahraničním trhu jste můžete být s našimi službami ve výhodě. 


Proč bude váš web ve výhodě? 

Podíváme se na váš marketingový plán nebo vytvoříme nový. Definujeme cíle, vybereme správné kanály, identifikujeme příležitosti. Zjistíme kde výkon v SEO pokulhává a vytvoříme SEO strategii. Námi nalezená a vybraná klíčová slova, slovní fráze a obraty, budou pracovat na posunu pozic vašeho webu v organickém vyhledávání v zahraničních lokalitách. 


Proč jsou důležité analýzy?

Optimalizovat web lze pouze s relevantními daty. Analýzy dat a optimalizace webových stránek pro vyhledávače jsou základní součástí SEO služby pro mezinárodní search engine marketing. Pomůžeme vám získat data, nové zákazníky, udržet je na vašem webu co nejdéle, zlepšit konverzní poměr, vyřešit technické problémy, zvýšit povědomí o značce a především zvýšit zisk na mezinárodních trzích.

Optimalizace webu Praha a zahraničí

       Naše jednoduché a ověřené metody pro kvalitní zahraniční SEO online

Audit, Analýzy, Plán Strategie

Optimalizace www stránek

Kvalitní zpětné odkazy

Odstranění přebytečných dat

Jste připraveni pro vstup na zahraniční trhy?


Optimalizace pro mezinárodní vyhledávače
Optimalizace pro mezinárodní vyhledávače

Kolik stojí optimalizace www stránek pro zahraniční vyhledávače?

Konkrétní nabídka SEO služeb vychází z vašich požadavků a úvodního SEO auditu webu, na základě kterého stanovíme návrhy na další kroky. Podle zjištěných dat a informací rozvrhneme nutné činnosti do časového plánu. Na vylepšení a opravách na webu budeme pravidelně pracovat v předem schválené časové nebo finanční dotaci. Sledovat a reportovat budeme vývoj pozic na důležitá klíčová slova a další smluvené priority. 

Mezinárodní SEO je vhodné pro všechny firmy, které vstupují nebo již vstoupily na zahraniční trhy. Marketing pro nové zákazníky na zahraničním trhu je fantastickou příležitostí výrazně rozšířit své podnikání. Pokud teprve vstupujete na zahraniční trhy prozkoumejte svůj inventář, dodavatelský řetězec, doručování do zahraničí a podporu zákazníků v jednotlivých zemích. Je velmi důležité, abyste zákazníkům hned na začátku poskytli jasné podmínky a postupy ve věci náhrady nebo výměny zboží. 

Jak se dělá mezinárodní online marketing efektivněji?

Bez ohledu na to, kde se vaši zákazníci nacházejí, očekávají rychlé a spolehlivé služby. Naplánujete-li svůj postup s námi v dostatečném předstihu a vytvoříte si předpoklady pro dosažení úspěchu a získání více zahraničních zákazníků. Pokud své procesy důkladně připravíte, zaručíte své firmě mezinárodní úspěch.

Pokud se svou firmou plánuje expandovat na nový globální trh, potřebujete marketingový plán, který vám pomůže v nové zemi účinně inzerovat. Je možné, že se o vás zákazníci na novém trhu dozvědí z přirozených výsledků vyhledávání nebo z doslechu, ale pokud investujete do reklamy, dostanete se do jejich povědomí mnohem rychleji. 

Obsahová reklama a sociální média jsou dva skvělé způsoby, jak zvýšit povědomí o firmě. Můžete využít různé formy inzerce, které se budou vzájemně doplňovat. Přínosné mohou být i obsahové reklamy, reklamy v sociálních médiích, e-mailing a retargeting. Pokud máte zájem o o reklamní návrh, napište nám jak vám můžeme pomoc.

Optimalizace stránek
Optimalizace stránek

Zde si můžete přečíst jak probíhá naše optimalizace webových stránek

Analýza webových stránek  je jedním z prvních a nejdůležitějších kroků. Na základě analýzy webových stránek, konkurence, trhu a mnoha dalších testů nastavujeme proces optimalizace webových stránek.

Optimalizace stránek www pro vyhledávání Praha
Optimalizace stránek www pro vyhledávání Praha

Optimalizace webu

Během základní optimalizace webu jsou z analýz odstraněny všechny zjištěné chyby. To zahrnuje optimalizaci doby odezvy a načítání vašeho webu nebo vašeho webového obchodu, optimalizaci chybných stránek a duplicitních problémů (obsah, název a popis, H1) nebo optimalizaci souboru robots.txt a souboru Sitemap XML.

 • Optimalizace obsahu www stránek s ohledem na klíčová slova
 • Optimalizace použitelnosti webu
 • Optimalizace uživatelské zkušenosti s webovými stránkami
 • Optimalizace interního připojení
 • Optimalizace expanze
 • Optimalizace struktury www stránky
 • Optimalizace souboru Robots.txt, mapa XML
 • Optimalizace rychlosti stránky

Optimalizace webu je pravděpodobně nejdůležitějším hodnotícím faktorem při optimalizaci stránek pro vyhledávače. Cílem optimalizace webu je samozřejmě zlepšit hodnocení webových stránek tak, abyste je ve vyhledávači snáze našli. To zase zvyšuje provoz, což může generovat vyšší prodeje. Během optimalizace expanze je identifikován nevyužitý potenciál a do vašeho webu mohou po dohodě být integrovány nové podstránky relevantní pro SEO, aby se zvýšila viditelnost pro vyhledávače a generovalo se více organického provozu.

Optimalizace mimo vlastní web

Druhým pilířem optimalizace pro vyhledávače je takzvaná off-page optimalizace, která - jak název napovídá - neprobíhá přímo na webu.

 • Generování zpětných odkazů
 • Devalvace škodlivých zpětných odkazů
 • Sledování vašeho profilu zpětného odkazu
 • Budování značky

V off-page analýze jsou všechny identifikované zpětné odkazy na vašem webu prozkoumány, vyhodnoceny a klasifikovány podle potenciálního nebezpečí. Cílem je mít čistý profil zpětného odkazu a eliminovat jakékoli nebezpečné odkazy, které mají negativní dopad na organické hodnocení vašeho webu.


Zpětné odkazy

Naše of page seo služby vám pomohou získat relevantní organický provoz. Dobré zpětné odkazy jsou základem pro získání základní autority anglické verze ve Velké Británii nebo USA. Vytvoříme, ale i upravíme nebo přeložíme online texty. Najdeme nová klíčová slova v angličtině, které použijeme pro optimalizaci webových stránek. Zajistíme propagaci, zadávání článků a jejich sdílení.

optimalizace webu pro vyhledávače
optimalizace webu pro vyhledávače

Co byste měli vědět o optimalizaci webu pro vyhledávače

V následujícím odstavci vysvětlíme  na co se zaměřit při optimalizaci svých webových stránek tak, aby propagace vašich produktů a služeb byla efektivní:

Struktura stránky: Ke každé stránce by má být přiřazeno nějaké klíčové slovo nebo fráze

URL: Adresa URL stránky by měla být co nejkratší a zároveň ideálně obsahovat jedno klíčové slovo.

Titulek: by měl přimět uživatele, aby na stránku klikli

Rubriky: Struktura nadpisů není u většiny společností, které si své webové stránky navrhují samy, tak docela správná. 

Délka textu: Odpovídajícího počtu slov lze dosáhnout pomocí textů.

Rychlost načítání: Dlouhá doba načítání vede k tomu, že uživatelé po krátké době stránku opustí. Google pak stránku "potrestá" nižším hodnocením.

NAP v zápatí: NAP znamená "Name Address Phone". V zápatí webových stránek by měl být uveden název vaší společnosti, adresa a telefonní číslo. 

Popis cesty: Na kontaktní stránce by měl být uveden popis cesty k vám z nějakého centrálního bodu, např. z dálničního sjezdu či nádraží. 

Nabízíme mezinárodní SEO web marketing. Optimalizace www stránek pro vyhledávače i v zahraničí. Globální SEO ceník online.

Mezinárodní SEO | Optimalizace webových stránek | Zahraniční SEO 

PRIMEDIA PRAHA- Expert na online marketing a SEO 

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021