Optimalizace webu nejen pro zahraniční vyhledávače. 

NÁRODNÍ I MEZINÁRODNÍ SEO SLUŽBY

                                                            Proces optimalizace webu pro zahraničí

          ZAHRANIČNÍ SEO SPOLUPRÁCE

Na této stránce přinášíme informace na téma SEO optimalizace webu a zahraniční SEO. 

V Prime Enterprises Media se zabýváme online marketingem pro české a zahraniční weby nejen v angličtině jejíž nedílnou součástí je optimalizace webu a další služby.

Mezinárodní SEO zajišt'ujeme především pro anglicky a německy  mluvící země. Lokální SEO zajišt'ujeme pro ČR, SR, Německo, UK, USA, UAE, Itálii a další.

         MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

Přidejte se s námi k silné značce v Dubaji pro mezinárodní obchodní aktivity. Pokud potřebujete pomoc s obchodními a marketingovými aktivitami v Dubaji, kontaktujte nás.

 Mezinárodní agentura s kanceláří v Dubaji vám pomůže s vašimi úkoly.Mezinárodní & zahraniční SEO služby, zahraniční blogy & online marketing je způsob jak dostat váš web na 1. pozice zahraničních vyhledávačů.

Prime Enterprises Media zajišt'uje SEO služby & Optimalizace českého i zahraničního webu pro vyhledávače, tvorbu obsahu pro zahraničí, PR, Sociální sítě, zahraniční blogy.

Nabízíme optimalizace webu pro domácí i zahraniční vyhledávače. Zajistíme národní , lokální i mezinárodní SEO služby ve spolupráci se zahraniční pobočkou.

Proč je optimalizace obsahu webu důležitá?

Pro hodnocení je relevantní kvalitní obsah. Následující komponenty vylepšují článek a text s malým úsilím. Text tvoří různé nadpisy, H1, H2, H3 ... a podnadpisy. Menší, kompaktnější a kratší odstavce zlepšují čitelnost.Text by nikdy neměl být psán pro vyhledávač, ale měl by být spíše vyvinut pro čtenáře. Ve vhodných intervalech přinese vhodná videa, analýzy a obrázky. V Prime Media vám pomůžeme s tvorbou textů v češtině, angličtině, němčině a dalších jazycích pro české i zahraniční vyhledávače. Přeložíme, zkontrolujeme texty a doplníme vhodná klíčová slova tak aby přinesly organickou návštěvnost webu.

Mezinárodní SEO je proces optimalizace webu s cílem jeho zviditelnění v zahraničních vyhledávačích. A to tak, aby tyto vyhledávače byly schopné rozpoznat, na které země cílíte a jaké jazyky používáte. Je velkou chybou domnívat se, že vaši webovou stránku pouze stačí přeložit do toho kterého jazyka a lokalizovat. Optimalizace webu pro zahraničí je mnohem složitější proces.

Mezinárodní SEO, Optimalizace webu, Online marketing

Konzultace na klíčová slova, mezinárodní SEO, zahraniční SEO optimalizace a online marketing je způsob jak dostat váš web na přední stránky zahraničních vyhledávačů. Primedia.cz. Zahraniční SEO & optimalizace, zahraniční blogy & mezinárodní online marketing je způsob jak dostat váš web na 1. pozice zahraničních vyhledávačů.

SEO pro zahraničí

Mezi naše další služby podpora Google my Business, publikování a sdílení příspěvků na Twitteru, LinkedIN, Pinterest, Facebooku a dalších. Partnerský linkbuilding, online PR a lokální SEO včetně geografického cílení je nutností pro každého kdo chce být viditelný v mezinárodních vyhledavačích.Komunikace na sociálních médiích, protože nestačí pouze vědět, jak komunikovat, ale také znát místní poměry a trh všeobecně. zajistíme tvorbu účtů a jejich správu.

Co je obsahem našich SEO balíčků?

Obsahem balíčků pro mezinárodní SEO jsou tyto činnosti:


 • Analýza on page, off page, analýza potencionálu a konkurence 
 • Optimalizace stránky (navrhneme úpravy)
 • Z klíčových slov, která zadáte, vybereme vhodná nebo navrhneme jiná
 • Vybereme vhodné vyhledávače podle vašeho typu zboží nebo služeb
 • Vytvoříme a vyplníme profily v zahraničí
 • Upravíme váš zdroj dat a optimalizujeme jej pro konkrétní vyhledávač v zahraničí
 • Nastavení Google / Bing, implementace sledovacího kódu Google Analytics, mapování URL, tvorba XML Sitemap, optimalizace robots.txt, optimalizace vřesu a titulů / metaznaček (všechny stránky), schema.org
 • Mikro data, přepis URL přátelský k SEO, optimalizace rychlosti.Optimalizace navigace a struktury, optimalizace existujícího textu (max. 30 stránek), optimalizace obrázků, značka vydavatele Google, nástroje pro webmastery - řešení chyb při procházení, optimalizace BIO, tvorba článku.
 • Online marketing viz.konkrétní balíček
 • Každý měsíc zašleme reporty o činnostech a vývoji
 • Balíčky upravujeme na základě požadavků a potřeb klienta. Naše SEO balíčky jsou vždy individuální a nijak kienta neomezují. V případě, že klient nepotřebuje některé ze služeb v baličku uvedené, tak jednoduše nebudou využité nebo budou zaměněné za služby, které jsou obsahem balíčku a které klient skutečně potřebuje.

  Analýza OFF Page 

Druhým pilířem optimalizace pro vyhledávače je takzvaná off-page optimalizace, která - jak název napovídá - neprobíhá přímo na webu.

 • Generování zpětných odkazů
 • Vytvořte přirozený profil zpětného odkazu
 • Devalvace škodlivých zpětných odkazů
 • Neustálé sledování vašeho profilu zpětného odkazu
 • Budování značky

Pokud jste start-up nebo zavedená společnost, která chce expandovat, musíte si vybudovat nezapomenutelnou značku. Pomůžeme vám s tím.

Optimalizace na stránce:

OnPage SEO se zabývá optimalizací vašeho webu:

 • Optimalizace obsahu s ohledem na klíčová slova
 • Optimalizace použitelnosti
 • Optimalizace uživatelské zkušenosti
 • Optimalizace interního připojení
 • Optimalizace struktury stránky
 • Optimalizace souboru Robots.txt, mapa XML, informace meta robotů pro řízení indexování
 • Optimalizace rychlosti stránky

Klíč k úspěchu SEO

Optimalizace OnPage je pravděpodobně nejdůležitějším hodnotícím faktorem při optimalizaci vyhledávače.
Cílem optimalizace OnPage je samozřejmě zlepšit hodnocení webových stránek tak, abyste je ve vyhledávači snáze našli. To zase zvyšuje provoz, což může generovat vyšší prodeje. Aby to fungovalo, musí být váš web přizpůsoben "přáním" Google a Co.


Optimalizace expanze

Během optimalizace expanze je identifikován nevyužitý potenciál a do vašeho webu jsou integrovány nové oblasti nebo podstránky relevantní pro SEO, aby se zvýšila viditelnost vyhledávače, generoval více organického provozu a získal nový zákazník.
Monitorování a podávání zpráv
Jedním z hlavních úkolů agentury SEO je sledovat organický vývoj vašeho webu. Jakákoli doporučení k akci jsou zkontrolována na správnou implementaci a v případě potřeby upravena. Pokud ve vyhledávačích existují nové algoritmy, upraví se také doporučení pro optimalizaci. Jako zákazník obdržíte smysluplný SEO report, který je snadno srozumitelný a zcela zprůhledňuje práci agentury.


Linkbuilding a online PR

Pomůžeme vám získat relevantní organický provoz z místních dotazů. Affiliate linkbuilding, online PR a lokální SEO, včetně geografického cílení. Dobré zpětné odkazy jsou základem pro získání základní autority anglické verze ve Velké Británii nebo USA.

Marketing sociálních médií Facebook, LinkedIN, Twitter .....

SEO ZAHRANIČÍ-SEO ČR-MEZINÁRODNÍ MARKETING.

Analýza potenciálu

Toto je jeden z nejdůležitějších kroků ke zlepšení hodnocení vyhledávačů na vašem webu. Díky tomu agentura SEO, jak název napovídá, zjistí, kde leží potenciál vašeho webu. Zde jsou analyzovány různé aspekty vašeho webu. To zahrnuje například stav indexování stránky a stupeň optimalizace textů a úryvků. Kromě toho se analyzuje organický provoz vašeho webu, zaznamenávají se stávající hodnocení a identifikují se adresy URL relevantní pro SEO. Získané informace pomáhají agentuře SEO určit, která krátkodobá, střednědobá a dlouhodobá optimalizační opatření jsou vhodná.

Analýza na webu

Analýza potenciálu je jedním z nejdůležitějších kroků ke zlepšení hodnocení vyhledávačů na vašem webu. Díky tomu agentura SEO, jak název napovídá, zjistí, kde leží potenciál vašeho webu. Zde jsou analyzovány různé aspekty vašeho webu. To zahrnuje například stav indexování stránky a stupeň optimalizace textů a úryvků. Kromě toho se analyzuje organický provoz vašeho webu, zaznamenávají se stávající hodnocení a identifikují se adresy URL relevantní pro SEO. Získané informace pomáhají agentuře SEO určit, která krátkodobá, střednědobá a dlouhodobá optimalizační opatření jsou vhodná.

OFF PAGE Analýza

V podrobné on-page analýze pomocí webové kliniky jsou všechny indexované a indexovatelné adresy URL zkoumány z hlediska stupně optimalizace nejdůležitějších hodnotících faktorů. Tímto způsobem jsou identifikovány a analyzovány chyby OnPage. To tvoří základ pro efektivní a efektivní opravu základních chyb vašeho webu.

V off-page analýze jsou všechny identifikované zpětné odkazy na vašem webu prozkoumány, vyhodnoceny a klasifikovány podle potenciálního nebezpečí. Cílem je mít čistý profil zpětného odkazu a eliminovat jakékoli nebezpečné odkazy, které mají negativní dopad na organické hodnocení vašeho webu.

Základní optimalizace webu

Během základní optimalizace jsou z analýz odstraněny všechny zjištěné chyby. To zahrnuje optimalizaci doby odezvy a načítání vašeho webu nebo vašeho webového obchodu, optimalizaci chybných stránek a duplicitních problémů (obsah, název a popis, H1) nebo optimalizaci souboru robots.txt a souboru Sitemap XML.

 • Optimalizace detailů
 • Optimalizace detailů se postará o existující podstránky relevantní pro objem vyhledávání. 
 • Zde jsou podrobná doporučení k akci pro weby relevantní pro SEO. Patří sem doporučení pro optimalizaci obsahu (např. W-otázky, klíčová slova WDF * IDF), pro název a popis, uživatelské rozhraní nebo také pro mobilní verzi vašeho webu.

Ostatní služby

S námi získáte nástroje pro optimalizaci webových stránek, analýzu odkazů a obsahu, průzkum klíčových slov, vytváření odkazů a navíc každý měsíc obdržíte zprávu o našich marketingových aktivitách, hodnocení vašeho webu, podání sociálních médií, zařazení inzerátů, dokumentů, propagačních akcí a dalších.

Vytvoříme, ale i upravíme nebo přeložíme texty, klíčová slova v angličtině, které použijeme pro optimalizaci webových stránek. Neustále sledujeme aktuální stav. Zajistíme propagaci, zadávání článků a jejich sdílení. Zajištujeme:

 • Recenze v angličtině
 • Tvorba SEO optimalizovaných textů
 • Podporu sociálních médií

Copywriting od rodilých mluvčích a překlady

Zajistíme tvorbu obsahu rodilými mluvčími a jeho publikování přes internet - sociální sítě, diskuse, časopisy a další webové stránky, aby tento obsah získal co největší dosah.

Analýza klíčových slov v angličtině určí, na která slova byste se měli zaměřit. Nicméně pokud potřebujete a trváte na překladech, naše ceny za překlady jsou srovnatelné s běžnými překladatelskými agenturami a překlady vyhotovují pouze uznávání překladatelé.