SEO Company Praha 1

MEZINÁRODNÍ SEO EXPERT NA GOOGLE- OPTIMALIZACE STRÁNEK PRO ZAHRANIČNÍ VYHLEDÁVAČE

Agentura Primedia zajistí optimalizace webu pro zahraničí
Agentura Primedia zajistí optimalizace webu pro zahraničí

Co nabízíme?

Průzkum trhů, konkurence, trendů, zákazníků v zahraničí.

Optimalizaci webu, Google SEO, PPC reklamu, lokalizaci a překlady mezinárodních webových stránek.

Copywriting v cizích jazycích, analýzy klíčových slov pro mezinárodní vyhledávače.

Nastavení a optimalizace zahraničních reklam, profilů sociálních sítí, nalezení partnerů v zahraničí.

Chcete proniknout na zahraniční trhy?

Napište nám a zjistěte více!

Mezinárodní SEO

Optimalizace webu pro zahraničí 

Optimalizace webu pro mezinárodní vyhledávače

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače pro zahraničí se skládá z několika kroků, které společně tvoří efektivní strategii SEO pro Google a další vyhledávače: SEO audit, analýzu klíčových slov, zpětné odkazy – SEO správu.   

Získáte Optimalizace webu z technického a obsahové hlediska. Tvoříme, upravujeme, překládáme a lokalizujeme webové stránky pro lokální zákazníky s ohledem na SEO a lokální zvyky.

Mezinárodní Google SEO  je vhodné pro všechny firmy, které vstupují nebo již vstoupily na zahraniční trhy. Marketing pro nové zákazníky na zahraničním trhu je fantastickou příležitostí výrazně rozšířit své podnikání.

Zahraniční SEO
Zahraniční SEO

Kolik stojí Google SEO a optimalizace webových stránek pro zahraniční vyhledávače?

Na vylepšení a opravách na webu budeme pravidelně pracovat v předem schválené časové nebo finanční dotaci a po optimalizaci vám následná SEO správa bude pravidelně pomáhat monitorovat a zlepšovat pozice ve vyhledávání. 
SEO webu
SEO webu

Proč bude váš web ve výhodě?

Podíváme se na váš marketingový plán nebo vytvoříme nový. Definujeme cíle, vybereme správné kanály, identifikujeme příležitosti. Zjistíme kde výkon v SEO Google pokulhává a vytvoříme SEO strategii pro zahraniční trhy. Námi nalezená a vybraná klíčová slova, slovní fráze a obraty, budou pracovat na posunu pozic vašeho webu v organickém vyhledávání v zahraničních lokalitách. 

Mezinárodní marketing
Mezinárodní marketing
Jak se dělá mezinárodní SEO efektivněji?

Optimalizovat mezinárodní web lze pouze s relevantními daty. Analýzy dat a optimalizace webových stránek pro vyhledávače jsou základní součástí SEO služby pro mezinárodní search engine marketing. Pomůžeme vám získat data, nové zákazníky, udržet je na vašem webu co nejdéle, zlepšit konverzní poměr, vyřešit technické problémy, zvýšit povědomí o značce a především zvýšit zisk na mezinárodních trzích. Naše SEO zpětné odkazy posílí váš web a získáte přední pozice v zahraničních vyhledávačích.

Optimalizace webu pro mezinárodní trhy

Optimalizace stránek www pro vyhledávání Praha
Optimalizace stránek www pro vyhledávání Praha
Jak probíhá optimalizace webu?

Analýza webových stránek je jedním z prvních a nejdůležitějších kroků. Na základě analýzy webových stránek, konkurence, trhu a mnoha dalších testů nastavujeme proces optimalizace webových stránek. 

Během základní optimalizace webu jsou z analýz odstraněny všechny zjištěné chyby. To zahrnuje optimalizaci doby odezvy a načítání vašeho webu nebo vašeho webového obchodu, optimalizaci chybných stránek a duplicitních problémů (obsah, název a popis, H1) nebo optimalizaci souboru robots.txt a souboru Sitemap XML.

 • Optimalizace obsahu www stránek 
 • Optimalizace uživatelské zkušenosti s webovými stránkami
 • Optimalizace interního připojení
 • Optimalizace expanze
 • Optimalizace struktury www stránky
 • Optimalizace souboru Robots.txt, mapa XML
 • Optimalizace rychlosti stránky

Optimalizace stránek webu je pravděpodobně nejdůležitějším hodnotícím faktorem při optimalizaci stránek pro vyhledávače. Cílem optimalizace www stránek je samozřejmě zlepšit hodnocení webových stránek tak, abyste je ve vyhledávači snáze našli. To zase zvyšuje provoz, což může generovat vyšší prodeje. Během optimalizace expanze je identifikován nevyužitý potenciál a do vašeho webu mohou po dohodě být integrovány nové podstránky relevantní pro SEO, aby se zvýšila viditelnost pro vyhledávače a generovalo se více organického provozu ze zahraničních vyhledávačů..

Optimalizace mimo vlastní stránky

Optimalizace mimo vlastní web

Druhým pilířem optimalizace pro vyhledávače je takzvaná off-page optimalizace, která - jak název napovídá - neprobíhá přímo na webu.

 • Generování zpětných odkazů
 • Devalvace škodlivých zpětných odkazů
 • Sledování vašeho profilu zpětného odkazu
 • Budování značky

V off-page analýze jsou všechny identifikované zpětné odkazy na vašem webu prozkoumány, vyhodnoceny a klasifikovány podle potenciálního nebezpečí. Cílem je mít čistý profil zpětného odkazu a eliminovat jakékoli nebezpečné odkazy, které mají negativní dopad na organické hodnocení vašeho webu.

Zpětné odkazy

Naše off page mezinárodní SEO vám pomůže získat relevantní organický provoz. Dobré zpětné odkazy jsou základem pro získání základní autority anglické verze ve Velké Británii nebo USA. Vytvoříme, ale i upravíme nebo přeložíme online texty. Najdeme nová klíčová slova v angličtině, které použijeme pro optimalizaci webových stránek. Zajistíme propagaci, zadávání článků a jejich sdílení.

Mezinárodní SEO | Optimalizace webových stránek | Zahraniční SEO 

Mezinárodní SEO- optimalizace stránek webu pro zahraničí.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021