SEO Praha

Mezinárodní online marketing & SEO služby

 sledujcící zahraniční trendy pro SEO Optimalizace webu

Objevte naše SEO služby do zahraničí

Ovládněte zahraniční trhy a získejte nové zákazníky. Mezinárodní agentura s kanceláří v Praze a v Dubaji vám pomůže s vašimi úkoly. Získejte i Vy více zahraničních zákazníků díky SEO v zahraničí.

Díky naší zahraniční spolupráci s lokálními experty bude optimalizace Vašeho českého nebo zahraničního webu ve výhodě. Lokální klíčová slova, slovní fráze a obraty, budou pracovat na posunu pozic vašeho webu v organickém vyhledávání.v zahraničních lokalitách. Naší specializací je SEO pro Německo, Rakousko, Holandsko, Anglii, Itálii,  Švýcarsko, Francii, USA a Arabské státy.SEO optimalizace webu v zahraničí 

Pokud potřebujete pomoc s obchodními a marketingovými aktivitami v Evropě, USA nebo dálném východě, kontaktujte nás a zjistěte, jak optimalizovat své stránky, aby byly dostupné po celém světě. 

Proč je optimalizace obsahu důležitá?

Pro hodnocení je relevantní kvalitní obsah. Text tvoří různé nadpisy, H1, H2, H3 ... a podnadpisy. Menší, kompaktnější a kratší odstavce zlepšují čitelnost.

Text by nikdy neměl být psán pro vyhledávač, ale měl by být spíše vyvinut pro čtenáře. Ve vhodných intervalech přinese vhodná videa, analýzy a obrázky.

V Prime Media vám pomůžeme s tvorbou textů v češtině, angličtině, němčině a dalších jazycích. Přeložíme, zkontrolujeme texty a doplníme vhodná klíčová slova tak aby přinesly organickou návštěvnost webu a následný prodej.


KOMPLETNÍ ONLINE MARKETING

Nabízíme kompletní online marketingové poradeství jehož součástí je SEO optimalizace webu pro zahraničí. Zvyšte provoz na svém webu a zvyšte své prodeje v zahraničí s mezinárodní SEO strategií. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoli dotazy nebo máte zájem o naše služby.


Prime Enterprises Media s.r.o.- SEO optimalizace | Zahraniční Mezinárodní marketingOptimalizace webu pro zahraničí | Mezinárodní SEO | Zahraniční SEO | Expert na klíčová slova & marketing

Optimalizace webu je úzce spojena s těmito úkony:

COPYWRITTING- psaní blogů, textů, recenzí

Potřebujete čtivé články pro svůj web v angličtině ? My je píšeme rychle a kvalitně. Chcete PR článek, který osloví a zaujme? Nabízíme SEO copywriting, psaní článků, texty na web. 

Blog je text, který má za úkol podpořit prodej a co nejlépe popsat hlavní výhody výrobku či služeb, které nabízíte. Copywriter se tak musí  poprat nejen s klíčovými slovy, ale s veškerými technickými i odbornými výrazy a dát dohromady čtivý a obsahově vyspělý text, který zaujme a vystihne nejdůležitější aspekty Vaší nabídky.

Spolupracujeme se špičkovými zahraničními copywritery a korektory. Nabízíme možnosti copywritingu jak v českém, tak i anglickém, francouzském, arabskėm, italském a německém jazyce. 

Klíčová slova nemusí být v jednotlivých jazycích vždy chápána stejně. Při jejich pouhém překladu může dojít ke ztrátě smyslu. Navíc se může četnost jejich vyhledávání výrazně lišit. Důrazně doporučujeme svěřit úlohu psaní textů pro web rodilému mluvčímu s perfektní znalostí kultury a reálií dané země, který je v ideálním případě obeznámen s problematikou vašich produktů. Jen tento člověk vhodně dosadí klíčová slova smysluplně do textů.


LINKBUILDING 

Budování odkazového profilu, tzv. linkbuilding je pilířová činnost v rámci nejen zahraničního SEO. Cílem je vytvořit smysluplné odkazy na relevantních webech, které úzce souvisí s činnostmi, jimiž se zabýváte a které prezentujete na Vašich stránkách. 


SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Mezi naše další služby patří podpora Google my Business, publikování a sdílení příspěvků na Twitteru, LinkedIN, Pinterest, Facebooku a dalších.  Nedílnou součástí je také psaní olblíbených recenzí v angličtině tzv. reviews. 

 • Vytvoříme fungující propagaci na Facebooku, Instagramu, LinkedIN, YouTube, Tik Tok i  jiných sociálních sítích. Zajistíme tvorbu nových kampaní či revizi stávajících.

 • Vytvoříme profil na Facebooku, Instagramu či TikToku vč. grafiky a veškerého potřebného nastavení

 • Rozšíříme základnu relevantních fanoušků, podpoříme sdílení a lajkování vašich příspěvků

 • Nastavíme a vytvoříme katalog produktů, okruhy uživatelů, události...wiki profily


    Zahraniční SEO strategie 

V Prime Media se zabýváme online marketingem pro české a zahraniční weby nejen v angličtině jejíž nedílnou součástí je optimalizace webu pro zahraniční vyhledávače a další služby. Na této stránce přinášíme informace na téma SEO optimalizace webu a zahraniční SEO.  


Objednejte si naše mezinárodní SEO služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Co patří do našich SEO služeb?

Nabízíme kompletní optimalizace webu pro vyhledávače v ČR a zahraničí

Máte nový eshop či webové stránky a chtěli byste provést analýzu klíčových slov a připravit podklady pro růst pozic ve výsledcích vyhledávání? Jste již jen krůček od toho, aby Váš web začal být vidět!

  Optimalizace OFF Page 

Druhým pilířem optimalizace pro vyhledávače je takzvaná off-page optimalizace, která - jak název napovídá - neprobíhá přímo na webu.

 • Generování zpětných odkazů
 • Vytvořte přirozený profil zpětného odkazu
 • Devalvace škodlivých zpětných odkazů
 • Neustálé sledování vašeho profilu zpětného odkazu
 • Budování značky

Pokud jste start-up nebo zavedená společnost, která chce expandovat, musíte si vybudovat nezapomenutelnou značku. Pomůžeme vám s tím.

Optimalizace na stránce:

OnPage SEO se zabývá optimalizací vašeho webu:

 • Optimalizace obsahu s ohledem na klíčová slova
 • Optimalizace použitelnosti
 • Optimalizace uživatelské zkušenosti
 • Optimalizace interního připojení
 • Optimalizace struktury stránky
 • Optimalizace souboru Robots.txt, mapa XML, informace meta robotů pro řízení indexování
 • Optimalizace rychlosti stránky

Klíč k úspěchu SEO

Optimalizace OnPage je pravděpodobně nejdůležitějším hodnotícím faktorem při optimalizaci vyhledávače.
Cílem optimalizace OnPage je samozřejmě zlepšit hodnocení webových stránek tak, abyste je ve vyhledávači snáze našli. To zase zvyšuje provoz, což může generovat vyšší prodeje. Aby to fungovalo, musí být váš web přizpůsoben "přáním" Google a Co.


Optimalizace expanze

Během optimalizace expanze je identifikován nevyužitý potenciál a do vašeho webu jsou integrovány nové oblasti nebo podstránky relevantní pro SEO, aby se zvýšila viditelnost vyhledávače, generoval více organického provozu a získal nový zákazník.
Monitorování a podávání zpráv.


Jedním z hlavních úkolů agentury SEO je sledovat organický vývoj vašeho webu. Jakákoli doporučení k akci jsou zkontrolována na správnou implementaci a v případě potřeby upravena. Pokud ve vyhledávačích existují nové algoritmy, upraví se také doporučení pro optimalizaci. Jako zákazník obdržíte smysluplný SEO report, který je snadno srozumitelný a zcela zprůhledňuje práci agentury.


Linkbuilding a online PR

Pomůžeme vám získat relevantní organický provoz z místních dotazů. Affiliate linkbuilding, online PR a lokální SEO, včetně geografického cílení. Dobré zpětné odkazy jsou základem pro získání základní autority anglické verze ve Velké Británii nebo USA.

Marketing sociálních médií Facebook, LinkedIN, Twitter ......

Analýza webu

Analýza potenciálu je jedním z nejdůležitějších kroků ke zlepšení hodnocení vyhledávačů na vašem webu. Díky tomu agentura SEO, jak název napovídá, zjistí, kde leží potenciál vašeho webu. Zde jsou analyzovány různé aspekty vašeho webu. To zahrnuje například stav indexování stránky a stupeň optimalizace textů a úryvků. Kromě toho se analyzuje organický provoz vašeho webu, zaznamenávají se stávající hodnocení a identifikují se adresy URL relevantní pro SEO. Získané informace pomáhají agentuře SEO určit, která krátkodobá, střednědobá a dlouhodobá optimalizační opatření jsou vhodná.

OFF PAGE Analýza

V podrobné on-page analýze pomocí webové kliniky jsou všechny indexované a indexovatelné adresy URL zkoumány z hlediska stupně optimalizace nejdůležitějších hodnotících faktorů. Tímto způsobem jsou identifikovány a analyzovány chyby OnPage. To tvoří základ pro efektivní a efektivní opravu základních chyb vašeho webu.

V off-page analýze jsou všechny identifikované zpětné odkazy na vašem webu prozkoumány, vyhodnoceny a klasifikovány podle potenciálního nebezpečí. Cílem je mít čistý profil zpětného odkazu a eliminovat jakékoli nebezpečné odkazy, které mají negativní dopad na organické hodnocení vašeho webu.

Základní optimalizace webu

Během základní optimalizace jsou z analýz odstraněny všechny zjištěné chyby. To zahrnuje optimalizaci doby odezvy a načítání vašeho webu nebo vašeho webového obchodu, optimalizaci chybných stránek a duplicitních problémů (obsah, název a popis, H1) nebo optimalizaci souboru robots.txt a souboru Sitemap XML.

 • Optimalizace detailů
 • Optimalizace detailů se postará o existující podstránky relevantní pro objem vyhledávání. 
 • Zde jsou podrobná doporučení k akci pro weby relevantní pro SEO. Patří sem doporučení pro optimalizaci obsahu (např. W-otázky, klíčová slova WDF * IDF), pro název a popis, uživatelské rozhraní nebo také pro mobilní verzi vašeho webu.

Ostatní služby

S námi získáte nástroje pro optimalizaci webových stránek, analýzu odkazů a obsahu, průzkum klíčových slov, vytváření odkazů a navíc každý měsíc obdržíte zprávu o našich marketingových aktivitách, hodnocení vašeho webu, podání sociálních médií, zařazení inzerátů, dokumentů, propagačních akcí a dalších.

Vytvoříme, ale i upravíme nebo přeložíme texty, klíčová slova v angličtině, které použijeme pro optimalizaci webových stránek. Neustále sledujeme aktuální stav. Zajistíme propagaci, zadávání článků a jejich sdílení. Zajištujeme:

 • Wordpress Web
 • Recenze v angličtině
 • Tvorba SEO optimalizovaných textů
 • Podporu sociálních médií

Copywriting od rodilých mluvčích a překlady

Zajistíme tvorbu obsahu rodilými mluvčími a jeho publikování přes internet - sociální sítě, diskuse, časopisy a další webové stránky, aby tento obsah získal co největší dosah.

Analýza klíčových slov v angličtině určí, na která slova byste se měli zaměřit. Nicméně pokud potřebujete a trváte na překladech, naše ceny za překlady jsou srovnatelné s běžnými překladatelskými agenturami a překlady vyhotovují pouze uznávání překladatelé.

Revize SEO

Patříte do skupiny osob či firem, kteří kdysi optimalizaci dělali, ale v poslední době na ni nemají čas a pozice ve vyhledávačích padají dolů, nebo jste optimalizovali nekvalitně a nyní Vás za to vyhledávač potrestal? Vždy je čas udělat změnu - pojďme provést základní revizi a opět posunout web kupředu.

 • Revize klíčových slov, obsahu webu, metadat, nadpisů, sémantiky

 • Kontrola zpětných odkazů, přidání nových, kvalitních a relevantních odkazů

Ať už je SEO v dobré či špatné kondici, vždy je prostor jej posunout ve výsledcích vyhledávání výše. Konkurence nikdy nespí a vyhledávací dotazy se neustále vyvíjejí, mění a vznikají nové. Buďte na to připraveni včas!

Mezinárodní SEO - Zahraniční optimalizace - Online marketing 

Mezinárodní SEO, zahraniční SEO optimalizace a online marketing je způsob jak dostat váš web na přední stránky zahraničních vyhledávačů. V Prime Media nabizime zahraniční SEO & optimalizace webu pro vyhledavace pomoci organickeho seo. 

SEO je proces, který se nedá nijak uměle urychlit, obelstít či "zakamuflovat". Tapetování klíčových slov či velké množství odkazů na pseudowebech jsou minulostí. 

Dnes je méně více, jdeme-li cestou kvality. Optimalizace webových stránek je náročná disciplína, odměnou je však dlouhodobý přínos z vyhledávačů. A ty podplatit nelze...

SEO optimalizace - Zahraniční i mezinárodní marketing- SEO zahraničí

Proces optimalizace webu pro zahraničí

Mezinárodní SEO je proces optimalizace webu s cílem jeho zviditelnění v zahraničních vyhledávačích. A to tak, aby tyto vyhledávače byly schopné rozpoznat, na které země cílíte a jaké jazyky používáte. Je velkou chybou domnívat se, že vaši webovou stránku pouze stačí přeložit do toho kterého jazyka a lokalizovat. Optimalizace webu pro zahraničí je mnohem složitější proces.

Ceny optimalizace

Ceny SEO se liší od jedné SEO agentury k jiné. Běžná základní analýza webu a návrhu řešení stojí od 2 500 Kč. Za analýzu klíčových slov zaplatíte od 3 000 Kč, speciální analýzy s průzkumem trhu dle rozsahu začínají od 10 000 Kč. 

Nicméně SEO agentury, mají běžně ceny od 30.000 výše, podle velikosti projektu, pro střední projekt může být i kolem 50.000 Kč. Vyšší cena není vždy horší nabídka,ale měli byste získat dostatek informací co přesně je v ceně obsaženo. 

Volba SEO experta je dost složitá a nese svůj risk. Ceník, který je počítán v hodinové sazbě nemůže být kontrolován , protože běžný laik neví co obnáší jednotlivý úkon a to ho nutí ke zvýšené obezřetnosti a samozřejmě neklidu. Náš SEO ceník je jednoduchý, transparentní a vždy přesně víte, kolik platíte a co za to dostanete.


Web& Optimalizace Webu Prime Enterprises Media 2021