SEO Company Praha 1

Webové stránky s optimalizací pro internetový vyhledávač

Rychlé a levné internetové stránky s administrací a základní optimalizací pro internetový vyhledávač Google.

Tvorba responzivní, rychlé www stránky s vlastní doménou a web hostingem v ceně. Design webu a spuštění internetové SEO stránky. Optimalizované webové stránky pro internetový vyhledávač. Získáte kvalitní webové stránky levně.


15 000,00 Kč

Co je v ceně webové stránky?

V základní ceně webové stránky je zahrnutý grafický návrh s programováním, úprava fotek, popisků, tvorba titulku H1, tvorba meta dat, integrace sociálních sítí, formulářů, indexace do Google, 14 denní podpora, doména, hosting na 1 rok a finální spuštění nového webu na zvolené doméně. Získáte jednoduchý, optimalizovaný, rezponzivní mini web připravený pro internetový vyhledávač. V případě, že potřebujete více jak 3 stránky, bude cena řešena individuálně. K webu lze doobjednat zpětné odkazy, SEO analýzu, překlady a další služby.


Tvorba stránky s optimalizací pro vyhledávač levně

Webové prezentace jsou dnes již více než jen elektronická vizitka. Jsou vstupní branou pro navázání obchodního vztahu s klientem a aktivním článkem v procesu prodeje. K tvorbě kvalitní webové stránky je nutné přistupovat s detailní znalostí marketingové strategie společnosti, cílových zákaznických skupin a jejich chování. 

Z toho plyne, že tvorba www stránek je prací marketingových specialistů. Naše marketingová agentura vytváří obsahové mini stránky zaměřené na úzkou tržní niku a optimalizované pro maximální konverzní poměr. Když si u nás necháte udělat internetové stránky, získáte nejen www, ale důležité marketingové služby s webovou stránkou najednou a levně. 

Z praxe víme, že tvorba nových www stránek je složitější, než přepracování starých internetových stránek na nové. Je to dáno především tím, že jakmile začneme tvořit nové www stránky, tak to jde ruku v ruce s vytvářením SEO obsahu. Klient se tak dostává do situace, kdy zjistí, že žádné texty ani podklady vlastně nemá připravené, a tak se proces tvorby www stránek začne protahovat na základě toho, že podklady, především texty a obrazové materiály zatím nejsou připraveny. Pokud si klient doobjedná copywriting můžeme nové internetové stránky vytvořit na míru. 


Obsah stránek

Co se týče obsahu www stránek, tak není nic, co byste si nemohli jakkoliv změnit sami. Tvorba webových stránek je tak snadná záležitost, kterou zvládne opravdu každý. Jakmile je tvorba internetových stránek u konce, dochází k jejich předání. Součástí tohoto procesu je rovněž školení, na kterém vás naučíme webové stránky upravovat a pracovat s jejich administrací. Není to nic těžkého a zvládne to i laik. Jediné, co k tomu potřebujete je počítač s přístupem k internetu.

Funkční jednoduchá administrace 

Každý klient dostane k webu přístup do administrace, pomocí které může následně měnit jakýkoliv obsah na svých internetových stránkách, a to včetně grafické hlavičky, menu webu, tvořit nové stránky, blog, příspěvky do aktualit a mnoho dalšího. Klient také vidí jakou má jeho nový web návštěvnost.

Protože si budete moct editovat své stránky zcela sami a bez naší asistence, znamená to, že veškeré úpravy, které si sami provedete, budou zcela zdarma. Již nebudete muset platit za úpravu, nebo změnu textu na svých www stránkách. 

Vše je tak plně ve vaší režii. V případě, že si editaci internetové stránky nebudete chtít provádět sami, tak vám samozřejmě tuto službu, tak jako vytvoření www stránek nabídneme a to za přijatelné peníze, které pro vás nebudou překážkou.

Google upřednostňuje responzivní design

Internetový vyhledávač Google zakomponoval do svého vyhledávacího algoritmu faktor, který říká "pokud má stránka responzivní design, tak ji ve výsledcích vyhledávání, a to nejen na mobilních zařízeních, budeme upřednostňovat před webovými stránkami, které responzivní design nemají. Jsou to tedy plusové body, se kterými se dá počítat při SEO. Každá tvorba internetové stránky bez responzivního designu je v dnešní době nerozumná.


Levné webové stránky s vlastní doménou

Nemáte ještě zaregistrovanou svou vlastní doménu? Nevadí, zaregistrovali jsme pro naše zákazníky již mnoho domén a poskytujeme i technickou správu domény, včetně nastavení DNS a dalších záznamů směrování. Každý zákazník si samozřejmě sám může určit název své domény.  Jestliže vám jde o dohledatelnost, tak se často do názvu domény umístí důležité (hledané) klíčové slovo z vašeho oboru. Pokud vám jde o značku, tak se v doméně umístí znění vaší značky. WWW stránky s vlastní doménou jsou standard, který samozřejmě poskytujeme v rámci tvorby internetové stránky zdarma na 1 rok a vy tak získáte levné webové stránky.


Pravidelné aktualizace a kontrola

Tvorba www stránek zahrnuje i jejich pravidelné aktualizace a kontrolu. To zaručuje, že stránky nikdy nepřestanou fungovat a vždy budou plně aktualizovány na nové verze prohlížečů, a to jak pro počítače, tak pro mobilní zařízení. Neaktualizovaný systém je bezpečnostním rizikem, jak pro stránku, tak pro uživatele, který si stránky prohlíží. V minulosti jsme si prošli mnoha napadeními a víme, že bezpečnost je důležitá a tu zaručují právě pravidelné aktualizace. Také klíčová slova také prochází trendy a občas je nutné zkontrolovat zda klíčová slova jsou stíle aktuální.

 • Responzivní a levné www stránky

 • U webových stránek klademe důraz na design a moderní standardy použitelnosti

 • Mobilní verze www stránek

 • www stránky se zobrazují na všech zařízeních včetně mobilů a tabletů

 • Flexibilita internetových stránek

 • Obsah www stránek se přizpůsobuje pro rozlišení obrazovky

 • Dostupnost webových stránek

 • Základní SEO www stránek pro dostupnost napříč celým internetem

  Analýza klíčových slov pro 5 stránek

 • Základní optimalizace pro vyhledávač 

 • WWW stránky s optimalizací pro internetový vyhledávač


Optimalizace SEO Webu Primedia 2021