SEO Company Praha 1

Uživatelská analýza webu | Objevte redesing a změny obsahu

Máte nové webové stránky, ale nezobrazují se Vám ještě ve vyhledávačích na Googlu / Seznamu / Bingu?  Máte vysokou návštěvnost, ale málo prodejů?

Je potřeba nová obsahová strategie na webu a nevíte co psát? Chcete vědět zda je váš web uzivatelsky příjemný? Nevíte zda potřebujete novou grafiku nebo postačí webové úpravy? Pak je pro vás vhodná tato analýza webu.

Pokud nevíte jaké problémy má váš web a co jej blokuje ve vyhledávání, my je najdeme a vymyslíme levné řešení pro každý web. V ceně studie jsou analýzy profesionálních uživatelů, sdělení výsledků a konzultace vyhledaných chyb. 

Testy vám sdělí jak je uživatel spokojen s obsahem webu a zda našel co potřeboval. Je možnost sjednání online konzultace zdarma nebo lze doporučení změn poslat emailem. S klientem pracujeme na lepších výsledcích společně. 

A co potom? Najdeme řešení pro každý web

Pokud budete mít zájem vymyslíme řešení pro váš web. Redesign webu obnáší vytvoření nové grafiky, úpravy interního prolinkování, dojde také na úpravy obsahu i HTML kódu stránek a mnohem víc. Ceny vám nabídneme podle zvoleného rozsahu práce.

Stavíme na datech a opakovaném testování. Vymyslíme Vám nejlevnější řešení pro Váš web, které zajistí optimalizaci vzhledu webu, více nových návštěvníků, prodejů nebo povědomí o značce. 

Naše ceny jsou příznivé a naše výsledky vás nezklamou. Strategie redesignu nebo změny obsahy webu není součástí této analýzy webu a jedná se o samostatnou službu.


2 500,00 Kč
Optimalizace SEO Webu Primedia 2021