Dárkový poukaz 5000Kč

Dárkový poukaz na veškeré služby inzerované na webu Prime Enterprises Media. Dárkový poukaz na veškeré služby inzerované na webu Prime Enterprises Media. Potěšte své známé, rodinu nebo obchodní partnery a věnujte jim dárkové poukazy od nás.

Dárkový poukaz|dárkové poukazy| Primedia.cz

Dárkový poukaz 5000Kč

5 000,00
Please select variants first

Dárkový poukaz 

Zde naleznete podrobný popis a použití dárkového poukazu.Elektronický dárkový poukaz v hodnotě 5000Kč je poukaz na nákup služeb poskytované společnosti Prime Enterprises media s.r.o. Dárkový poukaz lze využít jednorázově nebo vícekrát v jednom kalendářním roce. Na poukazu je vyznačena jeho platnost, která je 1 rok od nákupu.V případě, že máte zájem aby platnost byla delší můžeme vám před koncem platnosti poukaz prodloužit. Prodloužení poukazu je maximálně na 6měsíců  a je možné pouze jednou.Poukaz lze uplatnit online nebo osobně v Praze.

 Dárkové poukazy

Dárkové poukazy jsou vhdnou variantou pokud nechcete obdarovávat své známé penězi. Tyto poukazy jsou nejen vhodné pro firemní zákazníky, ale i pro privátní ososby vzhledem k široké nabídce služeb Prime Enterprises Media nabízí. Seznamte se se službami Prime Enterprises Media Praha a kupte svým partnerům dárkový poukaz v hodotě 5000Kč na všechny marketingové služby nebo služby v Praze, které Prime Enterprises media Praha nabízí.


Díky dárkovému poukazu od nás vám odpadne starost nejen s vymýšlením dárku ,ale i případný srach z nevhodného výběru.Obdarovaný si může sám vybrat, co si za dárkový poukaz pořídí. Platbu za poukaz lze zakoupit jednoduše online platební kartou. Dárkový poukaz nelze zaslat na dobírku.Dárkový poukaz musí být vyčerpán v celé jeho hodnotě a nelze jej vyměnit za hotovost.

Na co se dá využít dárkový poukaz?

Dárkový poukaz pro služby v Praze

Zajistíme za vás překlady, výpisy z rejstříků, zastoupíme vás na úřadech, ambasádách i u notáře.

Nechte problémy s úřady na nás. 

Dárkový poukaz pro SEO služby

Dárkový poukaz můžete využít na lokální SEO nebo  kompletní optimalizaci jedné stránky.

Dárkový poukaz pokrzje cenu při hledání klíčových slov tzv. analýzu klíčových slov včetně analýzy konkurence. 

Dárkovým poukazem také můžete zaplatit zajištění odkazů a registrace do internetových katalogů na dobu 4 týdnů.

PPC kampaně- správa PPC kampaně a nastavení.


Dárkový poukaz k využití ostatních marketingových služeb

Kompletní správa sociální sítě na dobu 3 týdnů, sdílení a tvorba grafických příspěvků v zahraničních skupinách vedoucí ke zviditelnění vašeho businessu. 

Potřebujete dobrý SEO článek a znáte klíčová slova? Nebo potřebujete SEO text pro vaši webovou stránku? SEO texty v cizím jazyce např. němčině nebo angličtině napíšeme na 5-10 klíčových slov max 1000 slov textu za cenu 5000 Kč.