SEO Company Praha 1

Facebook firemní webová stránka + online poradenství

Facebook web stránka

Vytvoříme vám dle vašich hotových webových stránek Facebookovou stránku a propojíme ji s vaší webovou prezentací.

Doplníme všechny nezbytné údaje, dodáme obrázky, logo, titulku, kterou upravíme dle parametrů facebook stránky, stejně jako zvolíme dobrou adresu pro SEO.

Na vaše stránky dáme ikonu, jako odkaz na vaší Facebook stránku s otevřením v novém okně. 

V ceně je online školení : správa Facebooku.

1 500,00 Kč

VYTVOŘENÍ A SPRÁVA FIREMNÍCH FACEBOOK PROFILŮ

Je důležité být tam, kde jsou vaši zákazníci. Nemáte-li facebookový profil, nevíte, co se o vás na sociálních sítích říká. Pokud nejste na Facebooku vy, může za vaši společnost založit profil kdokoli.

Správa firemní prezentace na Facebooku

Stejně jako se dnes nikdo neobejde bez internetových stránek pro svůj business, je pro úspěšný rozvoj internetové komunikace firma a značky nezbytností myslet na internetové sociální sítě. Největší sociální sítí na světě a nejoblíbenější v ČR, je Linkedln, Facebook a Tik Tok. Vytvoření a správa firemní Facebook stránky, je obdobou webových stránek, převedených právě do prostředí sociální sítě Facebook.

Co můžeme nabídnout?

  • Správa Facebook firemní profilu organicky - komentáře pod příspěvky, tvorba, plánování a sdílení týdeníchpříspěvků (cena 1.000 - 6.000 Kč / měsíčně)
  • Správa Facebook reklamy (cena 3.000 - 6.000 Kč / měsíčně dle rozsahu)
  • Kombinace správy profilu a reklamy (cena 5.000 - 10.000 Kč / měsíčně). Zde se jednoduše postaráme o Facebook aktivity komplexně od tvorby příspěvků, komunikace, reklamy až po vyhodnocení. Nastavíme strategii na základě zjištění cílů a potřeb, ale i možností, které jsou pro každou firmu jiné.

Správa Facebook reklamy

Jak asi víte, samotné příspěvky nestačí, jednoduše je neuvidí více, než je počet fanoušků vaší stránky a to ještě v hodně omezeném rozsahu. Pokud chcete cílit organicky je nutno být hodně aktivní. Díky Facebook reklamě máte možnost cílit s reklamou přesně na takový typ uživatelů, kteří odpovídají vaší cílové skupině. Optimalizace SEO Webu Primedia 2021