SEO Company Praha 1

Korektura českých textů s ohledem na SEO

Naše SEO korektura textu opraví například opakující se klíčová slova,  pořadí slov ve větě, opakující se slova, chyby ve větné stavbě apod. Opravíme ve vašem textu gramatické a pravopisné chyby, překlepy, interpunkci (čárky a další znaménka ve větě). 

Po základní a stylistické korektuře váš text připravený k tisku nebo publikování znovu zkontrolujeme a opravíme případné typografické chyby, špatné formátování, zalomení textu, rozdělení slov na konci řádků, vložení obrázků a jejich popis apod. 

Tato korektura textu se zabývá výhradně jen korekturou českých textů. Nabízíme také korektury textu v cizích jazycích. Narozdíl od konkurence, kde platíte zvlášt za gramatickou, stylistickou, a předtiskovou korekturu u nás platíte jen jednu cenu za kompletní korekturu textů včetně zohlednění klíčových slov a zásad SEO. Po korektuře vznikne uživatelsky příjemný text, který je optimalizovaný z hlediska SEO.

Cena je za 1 NS stránku.

800,00 Kč

Naše korektura textu optimalizaje text a zlepšuje SEO webu

Chcete si nechat zkontrolovat text na webu? Naše kompletní SEO korektura českých textů textu zajišťuje čtivý text a optimalizuje výsledky ve vyhledávání. Naše SEO korektura textu optimalizuje výsledky ve vyhledávání a zajišťuje srozumitelný text. Kompletní gramatická, pravopisná, stylistická korektura včetně korektury klíčových slov. Korektura textu je vhodná pro dokumenty před jejich odesláním do tiskárny nebo před publikováním. Výsledkem bude srozumitelný, přehledný a čtivý text. Tuto komplexní korekturu doporučujeme provést především u blogů, webových stránek a PR článků.

Korektura anglického jazyka 

Korektura textu rodilým mluvčím angličtiny. Naše jazykové korektury angličtiny provádějí zkušení jazykoví odborníci, korektoři a rodilí mluvčí! Orientační sazba za profesionální korektury angličtiny je e zaměřením na SEO je cca 560 Kč bez DPH za 1 normovanou stranu. Nicméně sazba se může změnit na základě náročnosti či rozsahu korektury. Pro korekce anglického textu nebo textu v jiném jazyce nás nejdříve kontaktujte.

Nabízíme korektury následujích textů:

  • populárně naučných i odborných textů
  • PR článků
  • firemních textů
  • textů pro webové stránky
  • původních textů i překladů
  • letáků

Jak dodáme korekturu textu?

Korekturu textu provádíme v režimu sledování změn ve Wordu. Vy tak uvidíte všechny opravy. Pokud budete chtít, korekturu můžeme provést přímo na vašich webových stránkách nebo vám texty můžeme poslat ve dvojím provedení - s vyznačenými změnami a s již přijatými změnami.


Jak psát SEO texty pro web?

Texty s ohledem na SEO se vytváří na základě analýzy klíčových slov. Pokud již analýzu vytvořenou máte můžete vytvářet originální texty nebo to nechat na nás. Text by měl být vždý relevantní, protože jenom tak zajistíte dobré pozice ve vyhledávačích. Pokud si nejste jistí zda jsou vaše texty dostatečně relevantní nechte nás je zkontrolovat. Pokud vaše texty nepřinášejí nové konverze pak budete muset něco vylepšit. Mohou to být nová klíčová slova nebo jen oprava těch stávajících. SEO test webové stránky se zaměřuje na kontrolu klíčových slov v textu, nadpisech i popisku pro vyhledávače. Zda jsou vaše klíčová slova vhodná nebo ne to může zjistit naše SEO analýza a v následné konzultaci Vám vysvětlíme proč.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021