SEO Company Praha 1

Poradenství a konzultace se specialistou na SEO & marketing

Máte dotaz související s online marketingem?

VYUŽIJTE ONLINE KONZULTACE

Chcete-li se na něco zeptat, nezávisle se poradit se nebo využít našich znalostí, můžete si objednat službu SEO konzultant. Zatelefonujeme si nebo se sejdeme online na Google Meets a probereme vše, co v tomto ohledu potřebujete vyřešit. SEO Konzultace může probíhat nejenom online, ale také na dálku prostřednictvím elektronické komunikace (emailem).

SEO specialista poskytne marketingové poradenství na míru, přesně pro váš konkrétní případ. Získáte konzultaci na téma konkrétního problému, který potřebujete vyřešit. Zohledníme při tom samozřejmě všechna specifika vašeho sektoru. Dělka konzultace je 30min. 

Varianta 1. SEO konzultace

Zjistěte, jak vám můžeme pomoci být na internetu víc vidět. Rádi Vám poradíme také s technickými faktory stránek. Na konzultaci spolu projdeme váš současný stav a cíle, kterých byste se chtěli dosáhnout. Během našeho poradeství také zodpovíme konkrétní dotazy vašich specifických problémů.


Varianta 2. Marketingová konzultace

Marketingové poradenství patří mezi důležité aktivity v oblasti marketingu. Konzultace na téma vašich současných online či offline marketingových aktivit.  Na začátku probereme váš business, vaše očekávání, potřeby, co vás tíží a na co byste se chtěl zaměřit. Marketingový specialista navrhne vylepšení on-line marketingové aktivity, odpoví na libovolné dotazy z oblasti marketingu a pomůže dát Vašemu marketingu jasný směr.


1 500,00 Kč

Jak probíhá spolupráce po konzultaci? 

Domluvíme na konkrétním postupu a možnostech včetně způsobu odměňování za marketingové služby, podle kterého odhadneme finanční náročnost případu. Abychom mohli navrhnout konkrétní postup je nutné zjistit něco o vašem businesse. K tomu je vhodná analýza vašeho webu či marketingové strategie.

Standardně je před zahájením poskytování marketingových služeb složena záloha. Následně evidujeme úkony a čas a pokud je záloha vyčerpána nebo se k vyčerpání blížíme, dohodneme se na dalším postupu.

SEO SPECIALISTA OD PRIMEDIA

Objevte online poradenství a konzultace se specialistou na SEO & marketing. Primedia je špičkový SEO konzultant a specialista na online marketing. Nabízíme SEO konzultace a poradenství v online marketingu online. Vyzkoušejte nezávaznou konzultaci a rozhodněte se později zda s námi budete chtít pracovat.

První konzultace je zdarma

Nejdříve vše podstatné probereme po e-mailech. První taková konzultace je zdarma a v rámci této konzultace zejména zhodnotíme Váš případ nebo požadavek a navrhneme další postup. Chcete-li se však jen na něco zeptat, nezávisle se poradit se nebo využít našich znalostí, můžete si rovnou objednat online poradenství.

MARKETINGOVÉ KONZULTACE

Potřebujete poradit s některou z oblastí internetového marketingu? 

Využijte individuální marketingovou konzultaci. Marketingová konzultace se zase hodí pro všechny, kteří řeší v oblasti online marketingu nějaký specifický problém. Díky efektivním konzultacím, promyšleným analýzám a léty prověřeným postupům dokážeme najít řešení pro start-up i zavedenou firmu.Pokud budete mít zájem o naše služby tak se na online konzultaci dohodneme, jak nejlépe postupovat abychom váš záměr mohli dotáhnout do úspěšného konce.Objevte specialisty na SEO poradenství a marketingové konzultace online
Objevte specialisty na SEO poradenství a marketingové konzultace online

ONLINE SEO PORADENSTVÍ

Proč je SEO konzultace důležitá a jak probíhá?

SEO konzultace je vhodná v jakýkoliv okamžik, kdy se rozhodnete SEO nebo online marketing řešit. Ve většině případů optimalizace stránek pro vyhledávače je nejvhodnější začít se SEO konzultací, protože se tím ušetří spoustu času, který byste vynaložily na emailing. Konzultace mohou probíhat na pravidelné i jednorázové bázi, pro malé i velké klienty. Naše SEO konzultace vám pomůže k efektivní optimalizaci webových stránek pro vyhledavače (SEO) a zlepšení návštěvnosti vašeho webu i zvýšení tržeb.

SEO SPECIALISTA & KONZULTANT | Poradenství a konzultace | Primedia

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021