SEO Company Praha 1

Test Google page rank- Ranking webu- Ranky webu

Tento SEO test webu zjistí ranky klíčových slov a stránek na Google. 

Objednejte SEO test Google online a zjistěte svůj Google page rank.

Zjistíme, zda vámi vybraná klíčová slova mají dobrý rank. Zjistěte ranky vašeho webu, umístění klíčových slov ve vyhledávání, domain rating, kolik a jaká klíčová slova a domény vám přívádějí organickou návštěvnost na web.

Page Rank (PR) je číslo, které Google přiřazuje každé stránce. Značí věrohodnost a důležitost stránky. Page rank posuzuje "hodnotu stránky" pohledem na množství a kvalitu dalších stránek, které na ni odkazují. Díky tomu zjistíte zda potřebujete více relevantních odkazů.

 
1 000,00 Kč

Proč byste měli pravidleně provádět test na klíčová slova?

Proč je test na ranky webu důležitý?

SEO test  je důležitý, protože zjištuje pozice vašich klíčových slov v Google a odhalí problémy ohledně SEO. Zjistíte jak Google hodnotí vaši webovou stránku. Zjistíte jak Google vidí váš web z hlediska důvěry a zda jej chce doporučovat. Zjistíte zda vaše SEO úsilí vede k vytyčeným cílům nebo naopak děláte něco špatně. Rychlý test klíčových slov se zaměří na běžné problémy, zjistí ranky a zjistí na jaká klíčová slova je potřeba se zaměřit. Poklud nebudete něčemu rozumět můžete se na nás kdykoli obrátit, rádi váím pomůžeme.

TEST na klíčová slova

Test na klíčová slova vám pomůže zjistit, zda jsou vaše klíčová slova správně používána, jsou dobře umístěna a jsou připravena zajistit optimální objem provozu. Rychlé online SEO testy klíčových slov pro své stránky můžete získat již do 3 pracovních dnů. 

Otestujeme klíčová slova na Vašem webu z hlediska cílení, konkurence a trendů. Zkontrolujeme, zda jsou klíčová slova správně použitá v textu a nadpisech, popisku stránek a zda je vaše stránka zaindexovaná ve vyhledávačích.Pokud bude potřeba, doporučíme vhodnější klíčová slova z hlediska optimalizace webu. 

   Analýza klíčových slov

   Analýza je základním stavebním kamenem pro tvorbu webových textů i placených reklam. Nabízíme klíčová slova pro organickou i placenou strategii. Klíčová slova pro Google Ads, App Store, Facebook, Google, Seznam, Amazon. Cena se stanovuje pro každý kanál zvlášt'. Dodání cca 2 týdny.

   Seo analýza je tedy základní krok k optimalizaci webu. Mnoho klientů k nám přichází s tím, že mají vypracované analýzy klíčových slov nebo nevědí co zlepšit, protože něco nefunguje, ale nevědí co. Bud' mají vysokou organickou návštěvnost, ale nízké tržby nebo nemají organickou návštěvnost žádnou a chtěli by ji mít.

   Součástí analýzy klíčových slov je:

   • analýza obsahu a formulování obsahové strategie
   • analýza klíčových slov
   • identifikace obsahových témat
   • vytvoření instrukcí pro tvorbu obsahu
   • vytvoření obsahové tabulky
   • napsání textů (za příplatek)
   • roztřídíme fráze do logických skupin a přiřadíme jim konkrétní vstupní stránku.
   • pomůžeme navrhnout či upravit strukturu webu, upravit titulky a metadata, upravit textový obsah webu.
   • najdeme relevantní klíčové fráze pro váš web.
   • odhalíme geograficky lokalizované fráze.
   • vypátráme longtailové fráze.
   • ohodnotíme u všech klíčových slov hledanost, konkurenčnost, relevanci, důležitost a pozice ve vyhledávačích.

   SEO SWOT ANALÝZA

   SEO analýza se zabývá rozborem webových stránek z hlediska optimalizace pro vyhledávače. Chcete-li tedy optimalizovat web budete se opírat o data SEO analýzy. Je potřeba uvědomit si, že trendy se neustále mění a analýza klíčových slov zpracovaná před dvěma lety nemusí být aktuální a je tedy nutné provést audit klíčových slov. Stejně tak se mění trendy webdesignu a roste vaše konkurence, která nikdy nespí. Objevte nové příležitosti a zajistěte svému podnikání úspěšnou SWOT analýzu, která vám přivede nové zákazníky na základě dat. 

   Oproti klasické SEO analýze je SEO SWOT analýza základní technikou strategického plánování. Užitečným aspektem SWOT analýzy je, že ji lze použít prakticky na cokoli.

   • SEO SWOT analýza vám pomůže identifikovat prioritní oblasti, ať už se jedná o vaše cílová klíčová slova, technické SEO, obsah webu, off-site SEO, sociální sítě, optimalizace profilů atd.
   • SEO SWOT analýza také poskytuje jasnější plán k dosažení vašich cílů SEO a překonání problémů.

   Máte-li zájem o analýzu klíčových slov, SEO analýzu webu nebo SEO SWOT analýzu ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme.

   Optimalizace SEO Webu Primedia 2021