SEO Company Praha 1

Google Page Rank - Ranking webu- Ranky webu

Zjistěte ranky vašeho webu, umístění klíčových slov ve vyhledávání, domain rating, kolik a jaká klíčová slova a domény vám přívádějí organickou návštěvnost na web.

Navrhneme, co je potřeba upravit nebo dodělat. Získáte 15 min online SEO konzultaci zdarma nebo odpověd'i k vašim dotazům emailem nebo osobně online.

Page Rank (PR) je číslo, které Google přiřazuje každé stránce. Značí věrohodnost a důležitost stránky. Page rank posuzuje "hodnotu stránky" pohledem na množství a kvalitu dalších stránek, které na ni odkazují. Díky tomu zjistíte zda potřebujete více relevantních odkazů.

 
1 000,00 Kč

Rychlost webu

Rychlost načítání webu již nějakou dobu významným hodnotícím faktorem pro vyhledávače. Pokud se vaše stránky načítají pomalu, budete mít nižší hodnocení než srovnatelný web, který má rychlejší stránky.

Technická stránka webu

To, jak se vaše stránka na mobilu zobrazuje, je proto velmi důležitým hodnotícím faktorem. Pokud váš web vypadá na mobilním telefonu špatně, nepřehledně, nebo je těžké jej ovládat, vyhledávače to mohou zjistit a snížit jeho hodnocení ve výsledcích vyhledávání.

Technické SEO se zaměřuje i na architekturu webu

Architektura webu je pravděpodobně nejdůležitějším aspektem technického SEO.  Interní propojení na stránky s vysokou prioritou jim dává větší odkazovou autoritu a říká tím vyhledávačům, která část obsahu je nejdůležitější. Tyto důležité stránky budou Googlem rychleji indexovány a získají vyšší hodnocení, což je přesně to, co chcete.

Chybové strány 404

Jednou ze základních charakteristik webu, který má vyřešené technické SEO, je to, že na webu nejsou žádné nefunkční odkazy. 

Technické SEO byste neměli ignorovat

Při posuzování, zda si vaše stránka zaslouží umístění na vyšších příčkách vyhledávání, berou vyhledávače do úvahy velké množství faktorů. Kromě zpětných odkazů a kvalitního obsahu, jsou to právě technické aspekty webu, které jsou pro hodnocení velice důležité. Přestože na první pohled nejsou vidět, mají významný podíl na tom, jak vaši stránku hodnotí a na jakých pozicích vás umístí. Mít web v co nejlepším technickém stavu, pravidelně jej kontrolovat a provádět údržbu se vám jednoznačně vyplatí.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021