SEO Company Praha 1

Google SEO Test na page ranky webu

SEO TEST NA RANKY WEBU GOOGLE

GOOGLE SEO test zjistí ranky webu na Google. Objednejte si SEO test Google online a zjistěte svůj Google page rank. Zjistíme, zda vámi vybraná klíčová slova mají dobrý rank. Zjistěte ranky vašeho webu, umístění klíčových slov ve vyhledávání, domain rating, kolik a jaká klíčová slova a domény vám přívádějí organickou návštěvnost na web.

Page Rank (PR) je číslo, které Google přiřazuje každé stránce. Značí věrohodnost a důležitost stránky. Page rank posuzuje "hodnotu stránky" pohledem na množství a kvalitu dalších stránek, které na ni odkazují. Díky tomu zjistíte zda potřebujete více relevantních odkazů. Pokud nebudete něčemu rozumět, můžete si vyžádat SEO poradenství k tomuto testu zdarma. 

1 000,00 Kč

Proč je test na ranky webu důležitý?

SEO test  je důležitý, protože zjištuje pozice vašich klíčových slov v Google a odhalí problémy ohledně SEO. Díky testu zjistíte jak Google hodnotí vaši webovou stránku. Zjistíte také jak Google vidí váš web z hlediska důvěry a zda jej chce doporučovat. Test na klíčová slova vám pomůže zjistit, zda jsou vaše klíčová slova správně používána, jsou dobře umístěna a jsou připravena zajistit optimální objem provozu.


SEO konzultace na téma Google pagerank

Během online SEO konzultace vám řekneme, zda vaše úsilí vede k vytyčeným cílům nebo naopak děláte něco špatně. Můžete si zvolit libovolné téma, které vás bude zajímat.

TEST na klíčová slova

Rychlý test klíčových slov se zaměří na běžné problémy, zjistí ranky a zjistí na jaká klíčová slova je potřeba se zaměřit. Zkontrolujeme nejen ranky ale ověříme také zda klíčová slova na Vašem webu jsou vhodně zvolená z hlediska cílení, konkurence a trendů. 

Můžete si objednat další test, kde zkontrolujeme, zda jsou klíčová slova správně použitá v textu a nadpisech, popisku stránek a zda je vaše stránka zaindexovaná ve vyhledávačích. Pokud bude potřeba, doporučíme vhodnější klíčová slova z hlediska optimalizace webu. 


    Optimalizace SEO Webu Primedia 2021