SEO Company Praha 1

Klíčová slova test + odborná konzultace SEO

Jak vylepšit webové stránky pomocí testu klíčových slov?

Otestujte si klíčová slova na Vašem webu. Klíčová slova vám zkontroluje náš SEO test webu online.  Zkontrolujeme, zda jsou klíčová slova správně použitá v textu a nadpisech, popisku stránek, zda je vaše stránka zaindexovaná a jakou vám klíčová slova přinášejí návštěvnost.

Cena je test jedné stránky webu a k tomu získáte konzultaci zdarma na téma jak vylepšit vaše webové stránky a následně si můžete objednat návrh klíčových slov. Získáte tak kompletní přehled a návod jak vylepšit svůj web.


500,00 Kč

Hledáte řešení jak vytvořit webové stránky zdarma?

Webové stránky na míru. Dnes existuje několik web builderů, které jsou skoro zdarma.  Jednoduché webové stránky tak můžete vytvořit do 5 minut.  Návodů jak si vytvořit webové stránky zdarma je na internetu také několik.Pro obchodní účely ovšem nejsou webové stránky zdarma vhodnou variantou. Webové stránky zdarma si můžete pořídit třeba tehdy, pokud si chcete založit jen osobní blog.

Webové stránky na míru

Potřebujete vlastní webové stránky? Záleží na vašich prioritách, technických schopnostech a trpělivosti. Dokážeme vytvořit webové stránky na míru tak aby byly plně optimalizované pro vyhledavače a navíc je budete moci sami editovat. Nestarat se o technické věci jako hosting, domény, emailové schránky... vše máte v rámci redakčního systému a máte k dispozici technickou podporu, kde vám poradí a pomůžou v případě, že si s něčím nevíte rady.

Kontrola webových stránek

Kontrola webových stránek odhalí technické příčiny proč se vašemu blogu či e-shopu nedaří získat přední pozice ve výsledcích vyhledávání. Vaše webové stránky vám zkontroluje naše SEO analýza. Pokud vás zajímají jen klíčová slova bude pro vás vhodný náš seo test. Optimalizace SEO Webu Primedia 2021