SEO Company Praha 1

ONLINE Test SEO & analýza- Kontrola webu na klíčová slova

Jak vylepšit webové stránky pomocí testu?

Náš SEO test webu vám zkontroluje a optimalizuje webovou stránku s ohledem na klíčová slova rychle a kvalitně.

.

OBSAHEM SEO TESTU JE :

AUDIT, NÁVRH DOPORUČENÍ ZMĚN A OPTIMALIZACE OBSAHU

SEO test webu kontroluje klíčová slova a jejich užívání. Zkontrolujeme klíčová slova, indexaci, ranking a SEO vašeho webu.  Náš Test SEO vám poskytne audit a online návrh - na optimalizaci obsahu webové stránky s ohledem na klíčová slova.

Otestujeme klíčová slova na Vašem webu z hlediska cílení, konkurence a trendů. Zkontrolujeme, zda jsou klíčová slova správně použitá v textu a nadpisech, popisku stránek a zda je vaše stránka zaindexovaná ve vyhledávačích. Upravíme použití klíčových slov v textech, nadpisech i popiscích nebo doporučíme vhodnější klíčová slova z hlediska optimalizace webu. 

V ceně testu je:

Analýza, doporučení změn a návrh změn na jednu stránku webu k níž se SEO test vztahuje. 


K testu je možnost doobjednat doplňkové služby:

Copywriting, korektura textů, SEO SWOT analýza, Technické SEO


2 800,00 Kč

Nejste si jistí zda je SEO test pro vás tím správným řešením? Napište nám a zeptejte se.

SEO analýza zdarma v ceně testu

SEO test webu je test, který kontroluje především klíčová slova a jejich užívání na webu. Mnoho klientů používá všeobecná základní jednoslovná klíčová slova a diví se, že jim na web nikdo nechodí. Vzhledem k tomu, že trh se neustále mění, konkurence roste a webových stránek přibívá, tak to není zejména pro nové webové stránky ta správná strategie. Online SEO test je důležitý, protože odhalí problémy klíčových slov jakéhokoli webu, takže je můžete začít vidět a řešit. Náš SEO test klíčových slov řeší především obsahovou část webu, ale protože se jedná o hluboký audit upozorníme vás i na ostatní problémy, pokud na ně narazíme.


Jaké zaujímají vaše klíčová slova pozice ve vyhledávačích?

Online test klíčových slov zjistí pozice klíčových slov ve vyhledávání v Google a zjistí na jaká klíčová slova je potřeba se zaměřit, případně navrhne vhodnější výrazy na základě trendů a konkurence. Náročnějším klientům nabízíme kompletní audit klíčových slov, analýzu potenciálnu nových klíčových slov a SEO strategii na celý rok ve kterém zohledníme klíčová slova z ohledu akcí, slev, sezóny, svátků nebo dalších firemních událostí tak, aby firma zaujala zákazníka správným klíčovým slovem ve správný okamžik.


Proč je nutné dělat SEO online test a následné optimalizace?

Náš SEO test vám poskytne nejen audit, ale i online návrh na optimalizaci klíčových slov. SEO Kontrola webových stránek odhalí zda vaše klíčová slova jsou správná. I přesto, že máte kvalitně provedenou analýzu klíčových slov, algoritmy se neustálě mění a je potřeba čas od času provést SEO kontrolu a zjisiti zda jsou vaše klíčová slova stále užitečná. 

Například lidé hledají jiná klíčová slova ohledně dovolené v lednu než v srpnu, kdy chtějí někam narychlo vyrazit. Proto by skutečně dobře propracovaná SEO analýza klíčových slov cestovní agentury, měla obsahovat i tzv. sezóní klíčová slova a to zejména pro PPC reklamu. Webové stránky by měly obsahovat nabídky s klíčovými slovy, které budou oslovovat zákazníky po celý rok. 

Jak funguje SEO test na klíčová slova?

Náš SEO test prověří klíčová slova a manuálně zkontrolujeme indexaci a ranking. Odhalíme problémy klíčových slov a vysvětlíme jejich dopad na výsledek hodnocení ve vyhledávači. Na základě výsledku SEO testu odhalíme většinu závažných chyb a doporučíme možné změny na webu.

Proč získáte víc než co vám nabízí ostatní?


SEO ONLINE TEST WEBU otestuje vaše klíčová slova a zjistí jejich potenciál. Nejenže si budete jistí, že vámi zvolená klíčová slova jsou správná, ale získáte i kontrolu jejich užívání, návrh změn, optimalizace stránky a konzultaci zdarma. To vám žádný jiný SEO online test zdarma nezajistí.


SEO optimalizace test webu
SEO optimalizace test webu

Optimalizované webové stránky

Potřebujete nové webové stránky, které jsou optimalizované na klíčová slova? Záleží na vašich prioritách, technických schopnostech a trpělivosti. Dokážeme vytvořit webové stránky na míru tak aby byly plně optimalizované pro vyhledavače a navíc je budete moci sami editovat. Nestarat se o technické věci jako hosting, domény, emailové schránky... vše máte v rámci redakčního systému a máte k dispozici technickou podporu, kde vám poradí a pomůžou v případě, že si s něčím nevíte rady. Pokud již webové stránky máte a potřebujete redesign nebo optimalizaci webu pro domácí i zahraniční vyhledávače, i s tím vám dokážeme pomoci. Přečtěte si něco o tom jak se dělá SEO kontrola, optimalizace webu a ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme.


Optimalizace SEO Webu Primedia 2021