SEO Company Praha 1

Technická kontrola webu a odborná konzultace SEO

Chcete nechat zkontrolovat váš web? Kontrola webu přijde na jeho nedostatky. Technický seo test webu zjistí kompatibilitu. Nechte si od nás poradit.

Technický test webu. Zjistíme kompatibilitu různých prohlížečů a zařízení, správnost URL adres a další technické aspekty webu.  Dále zjistíme rychlost načítání, problematické stránky, špatné odkazy, množství obsahu webu a další problémy které brání vašemu webu, aby být lépe vidět. Cena je za běžný web do 10 stránek.

2 900,00 Kč

Je rychlost webu důležitá?

Rychlost je kritický ukazatel. Web nemusí vyhrávat ceny za design, ale potřebuje rychlost. Zajímavým ukazatelem by mohla být statistika, kterou Google zveřejnil již o několik let dříve, která hovořila o tom, že snížením rychlosti načítání výsledků vyhledávání o pouhých 100 až 400 milisekund byl výrazně ovlivněn počet celkových hledání.

3 vteřiny

Uživatel by měl do 3 vteřin zjistit, na jakém webu se nachází, k čemu mu to je dobré, případně jaké služby na daném webu najde. To se realizuje špatně, když se za 3 vteřiny web ani nenačte. Chcete vědět, jak na tom váš web co se rychlosti načítání jednotlivých stránek týče je? Využijte technický SEO test webu. Zjistí nejen rychlost webu,ale i načítání v různých browserech a zařízeních.


Optimalizace SEO Webu Primedia 2021