SEO Company Praha 1

Technické SEO webu

Technické SEO

Chcete nechat zkontrolovat váš web? SEO test webu přijde na jeho nedostatky. Technický seo test webu zjistí kompatibilitu s internetovými prohlížeči- tzv. browsers a rychlost webu. Nechte si od nás poradit.

Technické SEO webu zjistí kompatibilitu různých prohlížečů a zařízení, správnost URL adres a další technické aspekty webu.  Dále zjistíme rychlost načítání, problematické stránky, špatné odkazy, množství obsahu webu a další problémy které brání vašemu webu, aby být lépe vidět. Cena je za běžný web do 10 stránek.

2 900,00 Kč

Je rychlost webu důležitá?

Rychlost je kritický ukazatel. Web nemusí vyhrávat ceny za design, ale potřebuje rychlost. Zajímavým ukazatelem by mohla být statistika, kterou Google zveřejnil již o několik let dříve, která hovořila o tom, že snížením rychlosti načítání výsledků vyhledávání o pouhých 100 až 400 milisekund byl výrazně ovlivněn počet celkových hledání.


3 vteřiny

Uživatel by měl do 3 vteřin zjistit, na jakém webu se nachází, k čemu mu to je dobré, případně jaké služby na daném webu najde. To se realizuje špatně, když se za 3 vteřiny web ani nenačte. Chcete vědět, jak na tom váš web co se rychlosti načítání jednotlivých stránek týče je? Využijte technický SEO test webu. Zjistí nejen rychlost webu,ale i načítání v různých browserech a zařízeních.


SEO Test zjistí kompabilitu pro různých webových prohlížečů

Browser je prohlížeč internetových stránek. Mezi nejrozšířenější webové prohlížeče patří například Google Chrome, Internet Explorer, Seznam, Duck Duck go, Mozilla Firefox, Safari nebo Opera. Jednotlivé programy se liší ve funkcích a možnostech, které vám nabízejí.

Pokud se rozhodujete a nevíte pro jaké prohlížeče web optimalizovat a chcete se zaměřit pouze na nejnovější verze prohlížečů, může to způsobit značné finanční ztráty a frustrovat ostatní zákazníky. Proto je důležité pečlivě sledovat vlastní web a mít povědomí odkud k vám zákazníci nejčastěji přicházejí a co na webu dělají.

Bez optimalizace může nastat mnoho problémů, například:

  • Rozložení stránky je rozhozené.
  • Důležité funkce webu jsou špatně viditelné.
  • Některé skripty nefungují.

 Pokud tedy zjistíte, že zákazníci nedokončují nákup je důležité web otestovat pro různé prohlížeče

 Optimalizace SEO Webu Primedia 2021