SEO Company Praha 1

Analýza webu+ SEO plán

KONTROLA WEBU + SEO PLÁN OPTIMALIZACE + ONLINE KONZULTACE ZDARMA

Kompletní analýza celého webu s vyhodnocením chyb a návrhem změn

ANALÝZA CELÉHO WEBU PRO VYHLEDÁVAČE

Pokud nevíte jaké problémy má váš web, zda obsahuje chyby a co jej blokuje ve vyhledávání, my je najdeme. Analýza webu, plán optimalizace a SEO konzultace v jednom. Kupte si kontrolu webových stránek ihned online a začněte vylepšovat svůj web s našim návodem. Projdeme váš web a dáme vám kritickou zpětnou vazbu. Jedná se o kritiku konstruktivní, proto od nás dostanete rovněž doporučení, jak web optimalizovat. 

SEO Analýza celého webu je zaměřena především na:

 • SEO (celkový výsledek  nedostatků webu a SEO chyby)
 • První dojem
 • Vzhled webu
 • Přehlednost webu
 • Orientace na webu
 • Rychlost načítání webu
 • Funkčnost webu (formuláře, prokliky apod.).
 • Texty na webu (srozumitelnost, množství, gramatická správnost)

Získáte:

 • Analýzu technických nedostatků webu
 • Uživatelskou recenzi
 • Konzultaci na téma on page faktorů a audit obsahových nedostatků webu
 • Analýzu zpětných odkazů a celkovou architekturu
 • Posouzení klíčových slov použitých na analyzované webové stránce.
 • Návrh změn nebo SEO plán na zvýšení návštěvnosti

Dodání: cca 1-3 týdny

Instrukce: URL webu a přístup do Google Analytics

2 500,00 Kč

SEO  Analýza webových stránek

Pokud chcete vylepšit SEO webu na a nevíte kde začít, nejdřív zkuste náš SEO audit webových stránek. Získáte k němu SEO poradenství zdarma a plán konkrétních prací, které váš web potřebuje k maximalizaci návštěvnosti a prodejů.

SEO Audit klíčových slov

SEO audit klíčových slov webu je zaměřený na kontrolu SEO slov na webové stránce. SEO audit je důležitý, protože odhalí problémy ohledně SEO jakéhokoli webu, takže je můžete řešit a začít se zařazovat tam, kam patříte. Navíc získáte doporučení ke změnám, které povedou k vyšší návštěvnosti webu.

Audit klíčových slov, který zjistí zda používáte vhodná klíčová slova a zda je používáte správně. Audit klíčových slov se zaměřuje na běžné problémy s klíčovými slovy a navrhuje výměnu klíčových slov za lepší nebo upravuje použití klíčových slov na webu. Jako doplňkovou službu nabízíme k analýze optimalizaci webu a odstranění chyb, které z ní vyplývají.

Analýza klíčových slov

Pokud nevíte jaká klíčová slova zvolit pak pro vás bude vhodná analýza klíčových slov. Analýze klíčových slov vždy předchází analýza konkurence a analýza webu. Tyto zajistí úspěšnost zvolených klíčových slov.

SEO ANALÝZA OBSAHU JEDNÉ STRÁNKY

Tato hluboká analýza zkontroluje detailně webovou stránku a vypracuje plán optimalizací. SEO analýza odstraní chyby a technické problémy z webu. Dále pracuje s obsahem, tedy zjistí zda klíčová slova jsou správn použití v textech a případně navrhne použití nových slov. SEO analýza zkontroluje a navrhne nové nadpisy, meta popisky i nová klíčová slova. Pro nejlepší výsledky lze doplňit o copywriting. Pokud máte zájem o vylepšení klíčových slov podívejte se na kontrolu webu na klíčová slova.

Analýza klíčových slov

Víte, jaká slova jsou pro vás nejvhodnější?

Analýza klíčových slov je prvním krokem k optimalizaci pro vyhledávače. Je důležité, abychom zjistili, která slova vaši zákazníci hledají, jaký je objem vyhledávání a jaká je konkurence pro daný výraz. Na méně konkurenční slova nebo slovní spojení může být jednodušší se umístit a konkrétnější slovní spojení nás častěji vede k nákupu.


Nabízíme klíčová slova pro organickou i placenou strategii. Klíčová slova pro Google Ads, App Store, Facebook, Google, Seznam, Amazon. Cena se stanovuje pro každý kanál zvlášt'. Dodání cca 2 týdny.

Součástí analýzy je:

 • analýza obsahu a formulování obsahové strategie
 • analýza klíčových slov
 • identifikace obsahových témat
 • vytvoření instrukcí pro tvorbu obsahu
 • vytvoření obsahové tabulky
 • napsání textů (za příplatek)
 • roztřídíme fráze do logických skupin a přiřadíme jim konkrétní vstupní stránku.
 • pomůžeme navrhnout či upravit strukturu webu, upravit titulky a metadata, upravit textový obsah webu.
 • najdeme relevantní klíčové fráze pro váš web.
 • odhalíme geograficky lokalizované fráze.
 • vypátráme longtailové fráze.
 • ohodnotíme u všech klíčových slov hledanost, konkurenčnost, relevanci, důležitost a pozice ve vyhledávačích.

Analýza na klíčová slova

SEO Analýza vám může pomoci výrazně zlepšit kvalitu vašeho webu. Chcete-li tedy optimalizovat web budete se opírat o data SEO analýzy.

Seo analýza je tedy základní krok k optimalizaci webu. Mnoho klientů k nám přichází s tím, že mají vypracované analýzy klíčových slov nebo nevědí co zlepšit, protože něco nefunguje, ale nevědí co. Bud' mají vysokou organickou návštěvnost, ale nízké tržby nebo nemají organickou návštěvnost žádnou a chtěli by ji mít.


Co je SEO Analýza klíčových slov a jaký je rozdíl mezi analýzou a auditem?

SEO audit není analýza klíčových slov. SEO audit plán také neobsahuje analýzu klíčových slov. 

Analýza klíčových slov je časově náročná studie, která se vytváří na základě získaných dat, kterými jsou SEO test, analýza konkurence, analýza obsahu webu, kontrola nadpisů a meta popisků, analýza užití klíčových slov, audit SEO kanálu pro který je analýza tvořena, analýza trendů, analýza trhu, analýza konkurence, analýza potenciálu trhu, audit pozic klíčových slov a další. 

Pokud vám někdo slibuje analýzu klíčových slov velmi levně, bude to nejspíš narychlo vytvořený seznam slov z jakéhokoli zdroje. SEO audit klíčových slov se většinou nezaobírá výše vyjmenovanými analýzami a proto  nevytváří hloubkové studie a nezískává analýzy. SEO audit klíčových slov může zkontrolovat použití klíčových slov na webu, ranking klíčových slov a další jednotlivé úkony. 

Analýza klíčových slov obsahuje SEO test, SEO audit a další analýzy důležité k revizi webu, tvorbě SEO plánu a je to základní kámen SEO SWOT analýzy, která vytváří SEO strategii. Naše SEO strategie pomáhá plnit konkrétní cíle v konkrétním časovém období. SEO SWOT analýza, pomáhá zákazníkům chápat a vylepšovat svoji pozici na online trhu.


Kontrola webových stránek z hlediska SEO

Hledáte SEO konzultanta, se kterým se sejdete online a promluvíte o stavu vašeho webu? Už nehledejte, pomůžeme Vám. Objednáním SEO auditu webu získáte kompletní přehled o stavu vaší webové stránky včetně doporučení k její optimalizaci.

Náš strategický audit a SEO plán vám pomůže najít a napravit technické chyby na vašem webu a zároveň vám poskytne návod pro soustavný SEO růst vašich stránek. Jeho výsledkem bude vhodně strukturovaný web, se všemi předpoklady ke skvělému umístění ve vyhledávačích jako je Google.

SEO audit je základ SEO analýzy a SEO SWAT ANALÝZYa všech dalších SEO prací. Provedeme revizi z technické i obsahové stránky a dodáme vám tabulku s úkoly pro nápravu případných chyb.


Kontrola SEO strategie pomocí analýzy SWOT 

Pokud máte zájem o tvorbu nebo kontrolu stávající SEO strategie našimi konzultanty, přečtěte si v čem SEO SWOT analýza pomáhá našim klientům. SEO analýza webu je součástí SEO strategie. 

Audit webu / Kontrola webových stránek | SEO konzultant Praha | Primedia Praha

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021