SEO Company Praha 1

SPECIALISTA NA PPC KAMPANĚ A REKLAMA NA SKLIKU VÁM ZVÝŠÍ KONVERZE

PPC specialista Lucie Wassmann
PPC specialista Lucie Wassmann

Jaká PPC reklama je pro vás vhodná? 


PPC SPECIALISTA PORADÍ 

Lidé do vyhledávačů zadávají, co chtějí na Google najít, a inzerenti nabízejí ceny za to, že se jejich reklamy zobrazí na slova a sousloví, která lidé vyhledávají. Platíte však za každý proklik PPC reklamy. Pokud chcete získat organickou návštěvnost, SEO je řešení. SEO se nedá koupit a trvá déle, zato však přivede na váš web zákazníky, kteří si vaši firmu budou pamatovat. 


PPC REKLAMA 

Vaše reklama se na Googlu může objevit právě ve chvíli, když někdo hledá produkty a služby, PPC reklama nám nabízí mnoho možností. Nejpoužívanější kampaně umožňuje vyhledávací síť, kdy vyhledáváme pomocí tzv. klíčových slovíček, což nám umožňuje inzerovat právě na tyto fráze. Bannerovou reklamu naopak můžeme využít při budování značky. Pomocí nástroje Google Nákupy pak inzerujeme přímo vaše produkty.


BANNEROVÁ REKLAMA

Bannerová reklama v Google AdWordsse netýká vyhledávání Google (tam je možnost inzerovat pouze textovou formou), ale obsahové sítě. Obsahové kampaň zobrazuje naopak reklamy napříč internetem na jakékoliv stránce (nebo i v mobilní aplikaci, ve videu atd.), která poskytuje reklamní prostor společností Google. Reklama se může zobrazit jako grafický nebo textový banner. Grafickou tvorbu banerů zajištíme.

 
JAK FUNGUJE GOOGLE VYHLEDÁVAČ?

Narozdíl od placené reklamy SEO přivádí zákazníky na váš web dlouhodobě bez nutnosti placených kampaní. Základem SEO je optimalizace webových stránek a optimalizace faktorů mimo ní. Pro nejlepší efektivitu online prezentace kombinujeme SEO, placené kampaně a reklamy na sociálních sítích.


Google reklama ve vyhledávací síti

Reklama ve vyhledávání Google

Google ads reklama ppc
Google ads reklama ppc

Reklama ve vyhledávání Google se objevuje na začátku stránky. Obsahuje vždy nějaký druh titulku, text a odkaz, který můžete rozkliknout. To, aby byla reklama umístěna hodně vysoko záleží na relevantnosti textů a obsahu na odkazující stránku, které vám ppc specialista zajistí. Naše reklamní agentura je tu také pro to, aby vybrala relevantní stránku anebo pokud taková není, zajistila tvorbu mini webu-tzv. landing page.Google ads v obsahové síti

Google ads bannery ppc
Google ads bannery ppc

Obsahová reklama funguje jinak: uživatel, na kterého cílí, nemusí nutně hledat firmu podobnou té vaší ani se zajímat o produkty a služby, které nabízíte. V reálném světě by se to dalo přirovnat k billboardům nebo k reklamám v časopisech. Lidé možná aktivně nehledají váš produkt či službu, zato si ale můžete vybrat, kam umístit do jakých publikací vložit svou reklamu. 

Vaše bannery se budou zobrazovat na stránkách, jejichž obsah souvisí s klíčovými slovy, která do své reklamní kampaně zadáte. Ačkoliv je Google AdWords znám zejména jako PPC systém, v obsahové síti není platba za proklik jediným možným modelem platby. Zvolíme-li cílení na konkrétní webové stránky (viz výše), můžeme zvolit platbu za tisíc zobrazení (CPM).  

Grafické reklamy jsou interaktivní, zábavné a zajímavé. Tyto reklamy se skládají z obrázků nebo videí a zobrazují se na webových stránkách, které jsou relevantní pro vaši cílovou skupinu, a zobrazují se prostřednictvím horizontálního nebo vertikálního banneru. Uživatelé jednoduše kliknou na obrázek a dostanou se na vaši zamýšlenou vstupní stránku.Když už se bavíme o obsahové síti, je také dobré zmínit Seznam Sklik a Facebook reklamy.

Google vyhledávač a YouTube 

PPC reklama Google vyhledávač
PPC reklama Google vyhledávač

Pokud chcete ovládnout trh s videem, začněte s YouTube vlastněným společností Google. Nejen, že vaše video bude dostupné milionům a milionům návštěvníků YouTube, ale bude také na předních místech, kde se bude zobrazovat ve výsledcích vyhledávání. I když se vám nepodaří dostat váš web na první stránku výsledků vyhledávání pomocí tradičního SEO, můžete se tam dostat pomocí videa! Zajistíme vám profesionální video příspěvky za zlomek toho co stojí běžná produkce reklamy. YouTube je jednou z nejlepších možností, jak vytvořit nákladově efektivní reklamní kampaň a zároveň oslovit široké publikum.

Reklamní kampaně v Google nákupy

Ppc reklama obchody Google
Ppc reklama obchody Google


Přilákejte více zákazníků a podpořte prodej tím, že svou online prezentaci posouváte o stupeň výš prostřednictvím reklam v Nákupech Google. Kampaň Nákupy je určena pouze e-shopům, umožňuje ve vyhledávači Google zobrazovat reklamy na konkrétní produkt. 

Reklamy obsahují obrázek, cenu a název inzerenta. Nákupní reklama Online uživatelé obecně investují do obrázků, zejména když hledají konkrétní produkty, protože jim to pomáhá okamžitě porozumět nabídce. Toto je příležitost, kterou nabízí reklama v Nákupech Google. 

Google reklama poskytuje příležitost prezentovat vaše produkty v horní části stránek s výsledky vyhledávače, aby okamžitě nalákala potenciální zákazníky.Stanovení cíle je zásadní pro to, aby byla kampaň účinná. Naším jediným cílem je, aby to nebylo nic jiného než úspěch a rostoucí zdroj přínosů pro podnikání našeho klienta.

Vyhledávač Google mapy a Google my business

Optimalizace a nastavení Google my business profily a mapy
Optimalizace a nastavení Google my business profily a mapy

Možná si říkáte, proč řešit nějaké mapy na Google? Přes vyhledávače k vám přeci nějací zákazníci chodí a na svém webu máte mapu i adresu. Ale pokud chcete, aby se vaše místní firma zobrazila před výsledky organického vyhledávání je nutné tomuto věnovat pozornost. U některých klíčových slov to totiž můžete díky adresáři míst Google získat. Ujistěte se, že si máte svůj zápis v adresáři míst Google správně. 

Optimalizace Google profilu

Pokud ne,  vyplníme váš profil, přidáme fotografie a videa a budeme podporovat recenze, aby se vaše firma dostala na první stránku s výsledky vyhledávání. S dobře vyplněným mapovým zápisem upoutáte pozornost potenciálních zákazníků mnohem snáz. Dalším důvodem, proč si zápis pořídit, je SEO - lokální optimalizace pro vyhledávače. Hlavně ten od Google má firmy zkrátka rád a přidá vám pár plusů navíc, pokud se na jeho mapy zapíšete.

Online reklama pro vyhledávače

Služby reklamní agentury Primedia Praha spočívá v nabídce činností jako je tvorba webové prezentace, reklamy na internetu, Google SEO a služby online marketingu. Svěřte svou marketingovou komunikaci do rukou profesionálů z digitální agentury Primedia. a spolehněte se na vytvoření online reklam s využitím veškerých marketingových nástrojů na vysoce profesionální úrovni.

PPC reklama na internetu

 Společně dovedeme vše k úspěšnému cíli. PPC reklama na internetu pomůže vašemu podnikání na cestě za úspěchem. Reklamní agentura zajistí vaší firmě náskok před konkurencí.  Poptejte nabídku pro vaši firmu nezávazně ještě dnes. Primedia je PPC Specialista na Google vyhledávač, tvorbu a optimalizace reklamní kampaně Google ADS.

PPC reklama | Specialista na Google vyhledávač | Google ADS | Google SEO

Marketingová agentura Primedia

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021