SEO Company Praha 1

AGENTURA PRO OBSAHOVÝ MARKETING A SEO PR ČLÁNKY NA ZAKÁZKU

PR články- Tiskové zprávy- Recenze-a další

Co je obsahový marketing?

Specialista na obsahový marketing
Specialista na obsahový marketing

Obsahový marketing je totiž jedním ze základních klíčů, bez nichž se dnes neobejde úspěšná marketingová strategie. My vás v tom nenecháme a s obsahovým marketingem vám pomůžeme. 

Obsahový marketing souvisí s vytvářením kvalitního obsahu, který pomáhá budovat podvědomí o firmě, jejích produktech či službách. Cílem je zákazníka znalostně obohatit, rozvíjet nebo také pobavit. 

Obsahový marketing vám pomůže jednou vykročit z anonymity a oslovit publikum svým příběhem. Velký zdroj inspirace nabízí právě vaši zákazníci – komunikací s nimi, otevřeností vůči jejich příběhům vybudujeme silnou komunitu okolo vaší značky. Mezi nejvíce využívané formy patří tvorba příspěvků na blogu a natáčení videí. 

copywriting článků
copywriting článků

Tvoříme kvalitní SEO články a texty na zakázku

Copywriting pro web s ohledem na cílovou skupinu a klíčová slova. Chcete budovat dobré jméno a důvěryhodnost společnosti? Marketingový text využívá psychologii prodeje a hraje na tu správnou strunu nejen vyhledávačům, ale především lokálním zákazníkům. Zajistíme SEO Copywriting pro web a vše co k němu patří. Píšeme PR články na web optimalizované pro SEO. Každý PR článek je vytvořen tak, aby přinášel větší návštěvnost. Píšeme kvalitní SEO texty a PR články s ohledem na SEO. Vyzkoušejte psaní článků na zakázku od nás a získejte kvalitní obsah webu a PR články. Naše Cena za PR článek začíná již na 500 kč. Vložení článku na tématický magazín nabízíme již od 200kč.  

Bezplatné revize obsahu 

Nové PR články slibují dlouhodobou stabilitu na Google.

Články na zakázku
Články na zakázku

PR článek je informačním a propagačním článkem firmy, značky nebo konkrétního produktu. Každý SEO článek je vytvořen tak, aby přinášel větší organickou návštěvnost. S námi máte úplnou kontrolu nad svými tématy a obsahem. Nabízíme tři bezplatné revize a tím máte úplnou kontrolu nad svými tématy a obsahem. Vytvoříme Vám PR články a texty zaměřené na užitečnost, přínos, přidanou hodnotu na zvyšování autority, důvěryhodnosti a jedinečnosti Vašeho webu. 

  • Každý PR článek je napsaný pro 1 klíčové slovo – tím zaručíme maximální efekt zlepšení pozice.
  • Délka PR článku je 1800 znaků a obsahuje tematické obrázky.

Rozhodněte se pro PR články

Napíšeme články na míru pro vaší cílovou skupinu

SEO pro články
SEO pro články

Publikování PR článků je způsob budování, udržování a ovlivňování vztahů firmy se svým okolím a veřejností. PR články na rozdíl od reklamy působí dlouhodobě, přispívají k upevňování důvěryhodnosti a dobrého jména společnosti. Obsahují několik zpětných odkazů, které vylepšují pozici vašeho webu ve vyhledávačích, tím zvyšují navštěvovanost webu a přivádí nové zákazníky. 

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021