SEO Company Praha 1

SEO PR Články na zakázku

Nabízíme :

 • PR články
 • Tiskové zprávy
 • Newslettery
 • Případové studie
 • Informačních bulletiny
 • Návody
 • Recenze
 • Příspěvky influencerů
 • FAQSpecialista na obsahový marketing
Specialista na obsahový marketing

Co je obsahový marketing?

Obsahový marketing je totiž jedním ze základních klíčů, bez nichž se dnes neobejde úspěšná marketingová strategie. My vás v tom nenecháme a s obsahovým marketingem vám pomůžeme. Obsahový marketing souvisí s vytvářením kvalitního obsahu, který pomáhá budovat podvědomí o firmě, jejích produktech či službách. Cílem je zákazníka znalostně obohatit, rozvíjet nebo také pobavit. Obsahový marketing vám pomůže jednou vykročit z anonymity a oslovit publikum svým příběhem. Velký zdroj inspirace nabízí právě vaši zákazníci – komunikací s nimi, otevřeností vůči jejich příběhům vybudujeme silnou komunitu okolo vaší značky. Mezi nejvíce využívané formy patří tvorba příspěvků na blogu a natáčení videí. 

copywriting článků
copywriting článků

Tvoříme kvalitní SEO články a texty na zakázku

Máte nový web a potřebujete, aby se o něm veřejnost dozvěděla?

Copywriting pro web s ohledem na cílovou skupinu a klíčová slova. Chcete budovat dobré jméno a důvěryhodnost společnosti? Marketingový text využívá psychologii prodeje a hraje na tu správnou strunu nejen vyhledávačům, ale především lokálním zákazníkům. Zajistíme SEO Copywriting pro web a vše co k němu patří. Píšeme PR články na web optimalizované pro SEO. Každý PR článek je vytvořen tak, aby přinášel větší návštěvnost. Píšeme kvalitní SEO texty a PR články s ohledem na SEO. Vyzkoušejte psaní článků na zakázku od nás a získejte kvalitní obsah webu a PR články.

Naše Cena za PR článek začíná již na 500 kč. Ceny se liší dle jazyka, délky textů, zaměření a obtížnosti. Vložení článku na tématický magazín nabízíme již od 500kč.  Korektury článků od 300 Kč. Korektury webových stránek od 500 Kč. 

Články na zakázku
Články na zakázku

Bezplatné revize obsahu 

Nové PR články slibují dlouhodobou stabilitu na Google.


PR článek je informačním a propagačním článkem firmy, značky nebo konkrétního produktu. Každý SEO článek je vytvořen tak, aby přinášel větší organickou návštěvnost. S námi máte úplnou kontrolu nad svými tématy a obsahem. Nabízíme tři bezplatné revize a tím máte úplnou kontrolu nad svými tématy a obsahem. Vytvoříme Vám PR články a texty zaměřené na užitečnost, přínos, přidanou hodnotu na zvyšování autority, důvěryhodnosti a jedinečnosti Vašeho webu. 

 • Každý PR článek je napsaný pro 1 klíčové slovo – tím zaručíme maximální efekt zlepšení pozice.
 • Délka PR článku je 1800 znaků a obsahuje tematické obrázky.
SEO pro články
SEO pro články

Rozhodněte se pro PR články!

Komplexní copy služby na míru vaší cílové skupině

Publikování PR článků je způsob budování, udržování a ovlivňování vztahů firmy se svým okolím a veřejností. PR články na rozdíl od reklamy působí dlouhodobě, přispívají k upevňování důvěryhodnosti a dobrého jména společnosti. Obsahují několik zpětných odkazů, které vylepšují pozici vašeho webu ve vyhledávačích, tím zvyšují navštěvovanost webu a přivádí nové zákazníky.

Dle přání zákazníka je možné téma PR článku přizpůsobit, lze psát článek o firmě, o konkrétním produktu či službě. 

Cena za sdílení článků na se pohybuje od 400 Kč. Cena za sepsání PR článku

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021