SEO Company Praha 1

Naše SEO firma zajistí překlad webové stránky, jazykové korektury webu a SEO texty 

tvořené kvalifikovanými rodilými mluvčími

  Překlady, Copyediting a copywritting pro webové stránky

Pokud požadujete, aby byly webové stránky zajímavé také pro vyhledávače a tím pádem jste měli větší šanci, že si vás potenciální zákazníci najdou, je třeba použít i SEO překlad webové stránky. Naše SEO firma nabízí překlad webové stránky, jazykové korektury webu a SEO texty tvořené rodilými mluvčími. 

                                  Využijte naši SEO firmy v souvislosti s expanzí na zahraniční trhy. 

SEO překlady
SEO překlady

SEO Překlady webů, eshopů i blogů

    Překlady webových stránek s ohledem na lokální trhy. U SEO překladu hraje důležitou roli nejen texty webu, ale i grafika. Vhodná klíčová slova implementujeme do nadpisů, textů, metadat i obrázků.


Analýza pro efektivní překlad webové stránky
Analýza pro efektivní překlad webové stránky

Analýza klíčových slov pro překlady webu

Analýza klíčových slov poskytuje informace o vyhledávacích dotazech. Díky ní se dozvíte, jaká slova používá vaše cílové publikum při hledání daného produktu nebo služby. Objevte jaká klíčová slova používá konkurence.


Realizujeme jazykové mutace internetových stránek, které slouží jako reklamní landing pages, kde u lokalizací též garantujeme profi překlady.

Překladatel SEO specialista
Překladatel SEO specialista

Jak Vám Překladatel / SEO specialista pomůže nejen s překladem a úpravou webové stránky

Prvním krokem pro překlad webu je analýza klíčových slov v cílovém online prostředí se záměrem nalézt správná slova a fráze, jež zákazníci obvykle používají k vyhledávání produktů, jako je ten váš. Následně se vhodná klíčová slova začlení do vašich marketingových textů, případně se vytvoří nový text s ohledem na SEO. Naše SEO firma nabízí překlad webové stránky, copyediting-jazykové korektury webu a copywritting- SEO texty tvořené rodilými mluvčími.

Copyediting-Copywritting pro webové stránky s ohledem na SEO

Přizpůsobte se místnímu jazyku, právním normám a kulturním zvyklostem a uspějte tak se svou firmou na zahraničních trzích! Klíčová slova nemusí být v jednotlivých jazycích vždy chápána stejně. Při jejich pouhém překladu může dojít ke ztrátě smyslu. Navíc se může četnost jejich vyhledávání výrazně lišit. Důrazně doporučujeme svěřit úlohu psaní textů pro web rodilému mluvčímu s perfektní znalostí kultury a reálií dané země, který je v ideálním případě obeznámen s problematikou vašich produktů. Jen tento člověk vhodně dosadí klíčová slova smysluplně do textů.


            Chcete nás kontaktovat? 

                      Napiště nám

Překlady webové stránky a korektury textů 

SEO Překlad webové stránky

Potřebujete kvalitní překlady webových stánek nebo textu do angličtiny, němčiny nebo jiných jazyků? Nabízíme obousměrné překlady od A do Z z různých jazyků. 

Copywritting- kvalitní SEO texty

Tvorba reklamních a PR textů. Kreativní články, popisy produktů, obsah pro weby s ohledem na využitelnost a SEO, texty pro tištěná média. 

SEO copyediting 

Copyediting se věnuje implementaci klíčových slov a frází.  Copyediting zahrnuje také stylistikou úpravu, přizpůsobení cílové skupině nebo zapracování SEO doporučení.

Korektura překladů webové stránky

Máte-li již stránky přeložené, ale jste si vědomi nedostatků?  SEO korektura textů optimalizuje pro vyhledávače i pro čtenáře. 

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021