SEO Company Praha 1

SEO překladatel zajistí tvorbu textu, překlady webu, copyediting a copywritting pro webové stránky 

Lokalizace

Proces bere v úvahu různé faktory, včetně mezikulturního povědomí, tradic, vnímání publika a efektivity trhu, aby určil nejlepší metodu lokalizace produktu/služby.

Korektura překladů webu

Máte-li již stránky přeložené, ale jste si vědomi nedostatků?  SEO korektura textů optimalizuje pro vyhledávače i pro čtenáře. 

Copywritting- kvalitní SEO texty

Tvorba reklamních a PR textů. Kreativní články, popisy produktů, obsah pro weby s ohledem na využitelnost a SEO, texty pro tištěná média. 

Oboustrané překlady 

Při překladu internetových stránek je velmi důležité, aby se kvůli lokalizaci webových stránek dodržovala jednotná terminologie a ucelený styl během celého procesu. Překlady webových stránek

Máme nadnárodní tým SEO překladatelů a profesionálů, kteří mají odborné znalosti a zkušenosti k tomu, aby svoje znalosti uvedli do praxe a produkovali vysoce kvalitní výsledky, které splňují cíle a potřeby našich klientů. 

Co nabízíme

 • Komplexní zajištění překladu webové stránky do angličtiny, němčiny, slovenštiny, ruštiny, arabštiny a dalších cizích jazyků
 • Úpravy textů na webu s ohledem na SEO (optimalizaci pro vyhledávače)
 • Tvorbu nových webových stránek včetně SEO textů v cizích jazycích.

Nabízíme překlady pro:

Nové jednojazyčné stránky navržené pro cílový místní trh. Dvojjazyčné a vícejazyčné webové stránky. Přidělený SEO překladatel bude mít znalosti z vašeho oboru.

Překladatel SEO specialista
Překladatel SEO specialista
Překlad webových stránek
Překlad webových stránek

Důsledná lokalizace webu

Máte zájem prorazit se svou značkou či produktem na zahraniční trhy? V dnešní době není nic horšího než mít špatně přeloženou či lokalizovanou webovou stránku, která slouží jako vizitka společnosti. Přenechte překlad webových stránek i lokalizaci profesionálům! Jsme specialisté na zahraniční SEO.

Lokalizace je proces přizpůsobení produktu nebo služby z původního trhu pro spotřebu nové cílové skupiny. Jejím cílem je učinit produkty a služby atraktivnějšími a příbuznějšími pro nový trh, zejména pokud jsou zaváděny nebo inzerovány v nové zemi nebo regionu. Přes určité odlišnosti v jednotlivých druzích probíhá lokalizace webových stránek většinou stejně. 


  Spolehlivý SEO překladatel 

  Hledáte spolehlivého SEO překladatele, který Vám zajistí profesionální překlady webových textů a překladatelské služby s ohledem na SEO? Zajistíme vám SEO copywriting, překlady webových stránek s ohledem na lokální trhy od rodilých mluvčích a profesionálních copywriterů, kteří se živí překlady a psaním. Vhodná klíčová slova implementují naši překladatelé-copywriteři do nadpisů, textů, metadat i obrázků.Využijte naši SEO firmy v souvislosti s expanzí na zahraniční trhy. 

  Překlady webové stranky s ohledemna SEO
  Překlady webové stranky s ohledemna SEO

          Napište nám

  Překlady webové stránky a korektury textů 

  SEO překlady
  SEO překlady
  Optimalizace SEO Webu Primedia 2021