SEO Company Praha 1

PŘEKLADY-KOREKTURY-LOKALIZACE

Lokalizace

Proces bere v úvahu různé faktory, včetně mezikulturního povědomí, tradic, vnímání publika a efektivity trhu, aby určil nejlepší metodu lokalizace produktu/služby.

Korektura překladů webu

Máte-li již stránky přeložené, ale jste si vědomi nedostatků?  SEO korektura textů optimalizuje pro vyhledávače i pro čtenáře. 

Oboustrané překlady 

Při překladu internetových stránek je velmi důležité, aby se kvůli lokalizaci webových stránek dodržovala jednotná terminologie a ucelený styl během celého procesu. Překlady webových stránek

Překladatel SEO specialista
Překladatel SEO specialista

Máme nadnárodní tým SEO copywriterů -překladatelů a profesionálů, kteří mají odborné znalosti a zkušenosti k tomu, aby svoje znalosti uvedli do praxe a produkovali vysoce kvalitní výsledky, které splňují cíle a potřeby našich klientů. 

Nabízíme

  • Komplexní zajištění překladu a lokalizaci webové stránky do angličtiny, němčiny, slovenštiny, ruštiny, arabštiny a dalších cizích jazyků.

Důsledná lokalizace webu

Překlad webových stránek
Překlad webových stránek

Máte zájem prorazit se svou značkou či produktem na zahraniční trhy? V dnešní době není nic horšího než mít špatně přeloženou či lokalizovanou webovou stránku, která slouží jako vizitka společnosti. Přenechte překlad webových stránek i lokalizaci profesionálům! Jsme specialisté na zahraniční SEOLokalizace je proces přizpůsobení produktu nebo služby z původního trhu pro spotřebu nové cílové skupiny. Jejím cílem je učinit produkty a služby atraktivnějšími a příbuznějšími pro nový trh.


Spolehlivý SEO překladatel 

Překlady webové stranky s ohledemna SEO
Překlady webové stranky s ohledemna SEO

Hledáte spolehlivého SEO překladatele, který Vám zajistí profesionální překlady webových textů a překladatelské služby s ohledem na SEO? Zajistíme vám SEO copywriting, překlady webových stránek s ohledem na lokální trhy od rodilých mluvčích a profesionálních copywriterů, kteří se živí překlady a psaním. Vhodná klíčová slova implementují naši překladatelé-copywriteři do nadpisů, textů, metadat i obrázků.Využijte naši SEO agentury v souvislosti s expanzí na zahraniční trhy. 


        Napište nám

Překlady webové stránky a korektury textů 

SEO překlady
SEO překlady

SEO překladatel Primedia zajistí tvorbu textu, překlady webu, copyediting a copywritting pro webové stránky

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021