SEO Company Praha 1

Influencer marketing a správa sociálních sítí pro Facebook, Instagram, TikTok, Youtube vám pomohou budovat značku

Příspěvek na sociální sítě
Příspěvek na sociální sítě

Vytváříme silný a kreativní reklamní příspěvky,  video obsah nejen na sociální sítě. Poradíme s influencer marketingem, správou sociálních sítí nebo placenou reklamou. Zajistíme správu sociálních sítí, i propagaci skrze vybrané influencery v česku i v zahraničí.

Správa sociálních médií je neustálý proces vytváření a plánování obsahu určeného k růstu a péči o publikum napříč platformami sociálních médií. 

Optimalizace sociálních médií (SMO) je proces propagace vašich služeb/produktů a vytváření hodnoty značky na různých kanálech sociálních médií. 

Marketing sociálních médií (SMM) je využití platforem sociálních médií k interakci se zákazníky za účelem budování značek, zvýšení prodeje a zvýšení návštěvnosti webových stránek. 


Které jsou nejpoužívanější sociální sítě?


S využitím moderních kanálů jakými jsou Instagram, Snapchat, Twitter, Facebook, Pinterest, Youtube, Quora, Reddit, Linkedin, TikTok  a naší kreativní tvorby tak můžeme vybudovat značku, kterou si zákazníci zamilují a rádi se k vám vrátí. Naše kampaně pro sociální sítě jsou navrženy tak, aby oslovily vaši cílovou skupinu a přivedly nové zákazníky. Vytvoříme poutavé a cílené reklamy, které budou růst vaše podnikání.

Influencer marketing
Influencer marketing

Influencer marketing

Pomocí sociálních sítí a influencer marketingu oslovíme nové publikum. Společně s vámi vypracujeme plán, který vám pomůže ovládnout sociální sítě. Navrhneme strategii příspěvků, influencerů, vytyčíme klíčové cíle a identifikujeme nejúčinnější způsoby, jak komunikovat se svým publikem.

S naší komplexní pomocí se postaráme o všechny vaše potřeby na sociálních sítích. Tvorba obsahu, strategie, soutěže, zákaznický servis, online reputace, kampaně a branding - to všechno a mnohem více v jednom balíčku, který vám ušetří čas a energii. Jsme tu, abychom plně podpořili vaši značku na sociálních sítích.

Produkt je influencerem prezentován v používání na platformách sociálních médií skrz video příspěvky.


  • Video příspěvky na sítě

  • Foto příspěvky na sítě

  • Řízení marketingu na sociálních sítích

  • Management vztahu se zákazníky

Chcete se na něco zeptat? 

Objednejte si se mnou online konzultaci ZDARMA, probereme na ní vše co potřebujete vědět.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021