SEO Company Praha 1
SEO SWOT a analýza klíčových slov pro tvorbu seo strategie
SEO SWOT a analýza klíčových slov pro tvorbu seo strategie
Chcete identifikovat příležitosti pro růst firmy? Chcete zjistit co dělá vaše konkurence? Potřebujete mít lepší přehled o trhu? Znáte nebo neznáte svoje slabiny a nevíte jak to řešit? 


Pokud jste odpověděli ano, pak je pro vás vhodná SWOT analýza. Poctivá SWOT analýza pomáhá maloobchodníkovi identifikovat, co dělá dobře, kde se může zlepšit a kam zapadá v konkurenčním prostředí. Napište nám, rádi vám pomůžeme.
SWOT analýza
SWOT analýza

Co je SWOT analýza a co je jejím základem?

SWOT analýza (Strengths, Weaknesses, Opportunities and Threats) je základní technikou strategického plánování. Užitečným aspektem SWOT analýzy je, že ji lze použít prakticky na cokoli. SWOT analýza je komplexní audit SEO strategie, webu a analýza konkurence. Swot analýza analyzuje silné stránky, slabé stránky, příležitosti a hrozby, kterým podnikání čelí. Swot analýza zkontroluje a upraví SEO strategii nebo vytvoří novou na základě získaných dat.


SWOT strategie
SWOT strategie

SWOT analýza pomáhá vylepšit strategii

Využití techniky SWOT analýzy může SEO strategii snadno zjednodušit. Nezbytnou součástí tohoto procesu je naučit se identifikovat a rozpoznat silné a slabé stránky, příležitosti a hrozby vaší firmy. Jakmile dokážete identifikovat tyto čtyři oblasti zaměření vašeho podnikání, můžete efektivně vytyčit cestu pro vaši strategii SEO, abyste maximalizovali své úsilí.

Kdy je vhodná doba na provedení SWOT analýzy?

 • když váš web zaznamenává špatný organický výkon.
 • když se změní váš obor nebo potřebujete podrobnější analýzu konkurence.
 • když ve vašem týmu chybí odpovědi nebo odborné znalosti v oblasti SEO.

analýza trhu swot
analýza trhu swot

Jak SWOT analýza pomáhá vašemu SEO?

SEO SWOT analýza vám pomůže identifikovat prioritní oblasti, ať už se jedná o vaše cílová klíčová slova, technické SEO, obsah webu, off-site SEO, sociální sítě, optimalizace profilů atd. SWOT analýza také poskytuje jasnější plán k dosažení vašich cílů SEO a překonání problémů.

Získáte : 

 • Silné a slabé stránky vaší online strategie
 • Informace o konkurenci a přehled o trhu
 • Informace o tom jak se o vás mluví
 • Nové příležitosti
 • Problémy webu vedoucí k nízkým prodejům nebo nízké návštěvnosti
 • Data na základě stanovených metrik

Analýza webu test webové stránky
Analýza webu test webové stránky

Jaké mohou být slabiny vašeho webu?

Při vývoji webových stránek se chcete ujistit, že své návštěvníky zatěžujete co nejméně. Vaši návštěvníci nebudou přeskakovat obručemi, aby vás kontaktovali. Mít zastaralé informace, design, nízkou rychlost, chybějící kontaktní údaje nebo nefungující formuláře webu také nesvědčí. 

Maximalizujte svou SEO strategii s odborníky v oboru. Pokud máte pocit, že potřebujete rady při identifikaci každého prvku vaší analýzy, můžeme pomoci. Máme tým SEO profesionálů, kteří vám mohou pomoci vylepšit vaši SEO strategii tak, aby vyhovovala vašim jedinečným potřebám a maximalizovala vaše úsilí v oblasti digitálního marketingu.

SEO swot analýza
SEO swot analýza

V čem se liší SEO analýza od SWOT SEO analýzy?

Seo analýza je  základní krok k optimalizaci webu a zabývá se rozborem webových stránek z hlediska optimalizace pro vyhledávače. SEO Analýza vám tedy může pomoci výrazně zlepšit kvalitu vašeho webu a při optimalizaci se budete se opírat o data SEO analýzy. 

Mnoho klientů k nám přichází s tím, že mají vypracované SEO analýzy  a analýzy klíčových slov, ale nemají výsledky, které by chtěly mít. Nevědí co zlepšit, protože něco nefunguje, ale nevědí co. Ve většině případů nemají k dispozici data a správnou strategii. Proto nabízíme přezkoumání dosavadních plánů a strategií a  tvorbu nových na základě aktuálních dat.

SEO SWOT ANALÝZA

SEO analýza se zabývá rozborem webových stránek z hlediska optimalizace pro vyhledávače. Chcete-li tedy optimalizovat web budete se opírat o data SEO analýzy. Je potřeba uvědomit si, že trendy se neustále mění a analýza klíčových slov zpracovaná před dvěma lety nemusí být aktuální a je tedy nutné provést audit klíčových slov. Stejně tak se mění trendy webdesignu a roste vaše konkurence, která nikdy nespí. Objevte nové příležitosti a zajistěte svému podnikání úspěšnou SWOT analýzu, která vám přivede nové zákazníky na základě dat.

Oproti klasické SEO analýze je SEO SWOT analýza základní technikou strategického plánování. Užitečným aspektem SWOT analýzy je, že ji lze použít prakticky na cokoli.

 • SEO SWOT analýza vám pomůže identifikovat prioritní oblasti, ať už se jedná o vaše cílová klíčová slova, technické SEO, obsah webu, off-site SEO, sociální sítě, optimalizace profilů atd.
 • SEO SWOT analýza také poskytuje jasnější plán k dosažení vašich cílů SEO a překonání problémů.

Máte-li zájem o analýzu klíčových slov, SEO analýzu webu nebo SEO SWOT analýzu ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021