SEO Company Praha 1

Kontrola zpětných odkazů a kvalitní linkbuilding zajistí zpětné odkazy, které vaše SEO vystřelí.

Pravidelná kontrola SEO odkazů

Zkontrolujeme zpětné odkazy
Zkontrolujeme zpětné odkazy
Nejste si jisti kvalitou zpětných odkazů? Potřebujete nechat zkontrolovat nebo odstranit zpětné SEO odkazy? Postihla vás penalizace? Obrat'te se na nás. Analýzou zpětných odkazů rovněž zjistíme odkazy vašich konkurentů abyste věděly co dělají dobře a co ne. Špatné odkazy dokážeme odstranit.

Vyhledání odkazových příležitostí

Kvalitní odkazy najdeme za Vás
Kvalitní odkazy najdeme za Vás

Zpětné odkazy mají za cíl přinést webovým stránkám mnoho benefitů. Bez kvalitních odkazů ztrácíte možnost obsadit lepší pozice ve vyhledávačích. Správně vybudovaná síť zpětných odkazů je významnou podporou on-line marketingu. Hledáme tématicky vhodné webové stránky s vysokou autoritou, na kterých by bylo možné umístit odkaz na váš web. 

Kvalitní Linkbuilding

SEO odkaz pro Linkbuilding
SEO odkaz pro Linkbuilding

Zpětné odkazy jen od kvalitních stránek

Zpětné odkazy získáváme jen od kvalitních stránek. Nenakupujte odkazy z neznámých zdrojů, mohlo by se vám totiž stát, že vás Google bude za nevhodné odkazy penalizovat a místo toho abyste se posunuly ve vyhledávání směrem nahoru tak se vám stane pravý opak. 

Nízká cena odkazů Vás může zaujmout, ale nepřinese vám žádný užitek. pokud web není relevantní. Jen kvalitní linkbulding zajistí zpětné odkazy, které vystřelí vaše SEO rychlostí rakety.

Vezmeme si na starost veškerou komunikaci s majiteli webů s cílem umístit na tyto autoritní weby váš odkaz. Odkazy zvyšují popularitu webových stránek a napomáhají vysokým číslům v organickém vyhledávání. 

Ceny zpětných odkazů

linkbuilding kontrola odkazu

Cena za zpětné odkazy

Můžete nakoupit jednotlivé kvalitní odkazy bez rizika penaliace. Platit budete cenu za zpětný odkaz dle umístění a hodnoty domény. V nabídce máme různé domény, cz, de, com, fr a další.

Cena se odvíjí od kvality webu.

Vše kolem linkbuildingu

1. Co jsou prémiové odkazy?

Prémiové zpětné odkazy na web

Zpětné odkazy profilu, zpětné odkazy související s Wiki, zpětné odkazy na sociální záložky, zpětné odkazy web 2.0 se službou copywritting. 


2. Jak získat kvalitní zpětné odkazy?

Pro získání zpětných odkazů existuje celá řada metod. Každá z nich je vhodná pro určitý druh podnikání a nabízí vlastní benefity. 

 • Prolinkování webových stránek - pokud vlastníte více webových stránek, nejsnadnější způsob, jak získat zpětné odkazy, je prolinkovat je mezi sebou.
 • Bartretová spolupráce - službu či produkt propaguje, případně prodává jiná webová stránka, jejíž odměnou jsou procenta z prodeje.
 • Influencer marketing - pro spolupráci jsou osloveni tzv. influenceři jako jsou například youtubeři či blogeři a další lidé, kteří svou tvorbou ovlivňují většinové mínění na internetu.
 • Broken linkbuilding - jedná se o metodu, kdy jsou nahrazeny cizí nefunkční odkazy.
 • PR články - reklamní články s odkazy na web inzerenta (například představení produktu, recenze a podobně).
 • Katalogy - brand lze registrovat/zviditelnit v oborově zaměřených katalozích.
 • Placené příspěvky v diskuzích - odkazy lze získat také prostřednictvím uměle vytvořených příspěvků v diskuzích.

Permanentní Web 2.0 Do follow jsou kvalitní zpětné odkazy pro hodnocení vyhledávání Google. V ceně získáte sdílení vlastních článkû s tvorbou 150 kvalitních zpětných odkazů. Texty článků mohou být v jakémkoli jazyce.

Text si bud' zhotovíte sami nebo ho napíšeme my na vámi vybraná klíčová slova. Se slevou lze dokoupit také analýzu klíčových slov, abychom se ujistili že vybraná klíčová slova jsou správná. 

Tyto zpětné odkazy SEO dofollow zvyšují hodnocení vašeho vyhledávače u Google!

1 odkaz v článku na 1 url. Zpětné odkazy jsou manuálně umístěny na blozích DA PA pro jakékoli odvětví, jazyk a obsah.

3. Proč je důležité mít zpětné odkazy?

 Zpětné odkazy jsou nejváženějším signálem relevantnosti v algoritmu Google. Jsou to databáze odkazů různých webových stránek, případně klíčových slov stahujících se k odkazu. Počet a kvalita zpětných odkazů je důležitý faktor pro SEO. Nemůžete dělat SEO bez budování nebo získávání relevantních zpětných odkazů vedoucích na vaše webové stránky.

Zpětné odkazy jsou pro vyhledávače referencí, která hovoří o kvalitě a oblíbenosti sledovaného webu. Zpětné odkazy jsou nezbytné pro viditelnost webu ve vyhledávačích a pochopitelně představují významný prvek optimalizace pro vyhledávače - SEO.


Co je to odkazový profil?

Je to souhrn všech zpětných odkazů. Měl by být dostatečně kvalitní,  a vytvořený skrze relevantní a důvěryhodné webové stránky a další platformy. Zpětné odkazy lze v rámci odkazového profilu roztřídit do několika kategorií.

 • Interní odkazy - prvním bodem jsou interní odkazy, které jsou prolinkováním jednotlivých stránek v rámci jednoho webu.
 • Sociální sítě - v současné době, kdy sociální sítě zažívají boom, je výhodné zařadit je do portfolia zpětných odkazů.
 • PR texty - dalším významným bodem jsou PR články a další texty.
 • Multimediální odkazy - sem spadá například bannerová reklama, ale také zajímavá videa a obrázky, které zaujmou a přivedou na web nové uživatele.
 • Sitewide odkazy - placené odkazy na celé webové stránce.

Při začátku spolupráce s novým klientem, který má již funkční web, nejdříve analyzujeme aktuální stav odkazového profilu a stanovíme postup, kterým navážeme na dosud vytvořené odkazy. V případě budování zcela nového odkazového profilu vytvoříme strategii, skrze kterou dosáhne webová stránka co nejrychleji požadovaných výsledků.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021