Primedia Praha je digitální reklamní a SEO agentura, zaměřující se na online marketing včetně optimalizace, branding a online reklamu.

Naše digitální a SEO agentura se zaměřuje na digitální marketing, branding a reklamu.
Naše digitální a SEO agentura se zaměřuje na digitální marketing, branding a reklamu.

Naše digitální marketingová agentura nabízí širokou škálu marketingových a reklamních služeb, které pomáhají klientům z Prahy, Liberce, Brna a dalších měst budovat a optimalizovat svou online přítomnost, oslovovat cílovou skupinu a dosahovat svých marketingových cílů. Naše kreativní agentura je specializovaná na širokou škálu služeb včetně grafického designu, strategií SEO, optimalizace webu, reklam a správy sociálních sítí.

Služby digitálního marketingu

SEO (Optimalizace pro vyhledávače):

Specialista na SEO a optimalizace webových stránek pro zlepšení viditelnosti ve vyhledávačích a získání organického provozu.

PPC (Placená Pay-Per-Click) Reklama:

Konzultant pro správu placených reklamních kampaní zajistí okamžité výsledky na Google, Zboží a dalších vyhledávačích.

Sociální Média Marketing:

Expert na vytváření a správu obsahu na sociálních médiích pro budování komunity a interakci s publikem.

Obsahový Marketing:

Tvorba a distribuce obsahu, jako jsou blogy, články, videa, s cílem zvýšit povědomí o značce a angažovanost.

Grafický Design a Brand:

Kreativní Grafický Designer se bude zabývat návrhy a tvorbou  log a reklamních materiálů  s důrazem na zajímavý grafický design a přehlednost a srozumitelnost.

Analýza a Měření Výkonu:

Služby naši digitální agentury zahrnují sledování a analýza výsledků marketingových kampaní pomocí analytických nástrojů.


Online Marketing Praha

Vstupte s námi do světa digitálního marketingu, kde neexistují žádné hranice pro tvořivost. Naše digitální marketingová agentura je specializovaná na poskytování služeb v oblasti digitálního marketingu a kreativní reklamy. Specializujeme se na menší a střední firmy především v Praze.

Místní znalost trhu může být klíčová pro úspěšné cílení na místní publikum! 

I když specialitou naší agentury je Praha, digitální marketing pro Severní Čechy (Liberec a okolí), Střední Čechy a Brno jsou naši srdcovkou.  Společně objevíme možnosti, které vám pomohou dosáhnout maximálního potenciálu online prostoru a vytvoříme marketingovou  strategii, která vás vynese nad rámec obvyklého a zajistí vám výraznou přítomnost v digitálním světě jak v Čechách tak i v zahraničí.


Proč využít služby marketingové agentury? 

Digitální marketingové agentury jsou cennými partnery pro firmy, které chtějí využít sílu online prostoru a dosáhnout svých marketingových cílů prostřednictvím digitálních kanálů. Výběr správné digitální marketingové agentury může mít významný vliv na úspěch vaší online přítomnosti. 

Jako marketingová agentura s přesahem pro mezinárodní trhy vám zajistíme analýzy trhů a zjistíte zda a jak můžete svoje profukty nebo služby v zahraničí nabízet.

Marketingový plán

Sestavíme vám marketingový plán s výběrem komunikačních kanálů včetně časové osy, nastavíme cíle, navrhneme optimalizace s ohledem na váš brand. Vytvoříme reklamy, prezentace a příspěvky podle toho v jakém funelu se váš zákazník nachází. Pokud si to budete přít budeme vám spravovat reklamní kampaně, SEO i vaše webové stránky. Primedia Praha je digitální reklamní a SEO agentura, zaměřující se na digitální marketing včetně optimalizace, branding a online reklamu.Kontaktujte nás ještě dnes a společně najdeme nejlepší strategii pro váš úspěch.

Kontaktujte nás pro konzultaci a individuální plán přizpůsobený vašim potřebám.