SEO Company Praha 1

DIGITÁLNÍ REKLAMNÍ AGENTURA ZAJISTÍ SEO A OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK LIBEREC-PRAHA-BRNO

S naší reklamní agenturou budete na internetu vidět
S naší reklamní agenturou budete na internetu vidět

Nejste na internetu vidět?

Oslovte naši digitální agenturu zajistěte si vyšší návštěvnost své prodejny nebo obchodu v Liberci díky lokálnímu SE0 a internetové reklamě.

Jsme marketingová a digitální reklamní agentura, která vám pomůže využít všech možností digitální doby.

Nabízíme kompletní služby v oblasti online marketingu, webdesignu, grafického designu, foto a realizace reklamy v profesionální kvalitě za zlomkovou cenu včetně fotografíí, videí, grafiky a kreativních REELS. 

Díky SEO, placené reklamě a sociálním sítím Vám naše agentura pomůže prorazit na trhu nejen v ČR, ale i v zahraničí. Budeme vaší oporou při budování jména vaší společnosti v online prostředí.

Tvoříme silné značky

Věříme v multidisciplinární přístup a komunikaci napříč platformami a děláme vše od návrhu loga po digitální marketingovou strategii, abychom podpořili vaši značku. Některé z našich silných stránek jsou:

Reklama na sociálních sítích
Reklama na sociálních sítích

Návrh a optimalizace webů
Návrh a optimalizace webů

Digitální reklamní tvorba
Digitální reklamní tvorba


Zaměřeno na branding

Naši odborníci na branding, web a digitální technologie řeší každý projekt z různých úhlů, aby našli vynikající řešení na míru pro cíle našeho klienta. Naše agentura poskytuje nejlepší strategické a kreativní služby ve své třídě, které jsou šité na míru každé značce, její cílové demografii a psychografii.

Reklamní tvorba branding Liberec
Reklamní tvorba branding Liberec

Branding a Design

Ve spolupráci s předními českými a zahraničními designéry zajistíme:

 • Vzhled loga, banerů, bilboardů

 • Identita a strategie značky

 • Grafický design dárkových předmětů

 • Návrh brožur

 • Návrh digitálního profilu

 • Design obalů

 • Event Branding

Jak funguje lokální optimalizace webu pro Liberec-Prahu-Brno a další města?

Lokální SEO je zaměřené na poskytování výsledků uživatelům, kteří hledají podnik, službu nebo obchod ve svém okolí. Pomocí lokálního SEO optimalizujeme stránky, které se mají zobrazovat lidem v určité oblasti.

Naše digitální reklamní agentura pro Liberec, Prahu, Brno a další města Vám tak může pomoci s lokální reklamou nejen v Liberci. Nabízíme tak velmi účinou a levnou propagaci reklamní služby pro firmy nejen pro firmy z Prahy, Brna a Liberce, ale kompletně z celé ČR.

Od marketingové strategie, reklamní kampaně, tvorbu webu a optimalizace až po reklamní činnost na sociálních sítích a grafiku. Pokud využijete lokální propagace na internetu budete se ukazovat zákazníkům ve vašem okolí v organickém vyhledávání. S námi budete mezi prvními výsledky vyhledávání nejen v Liberci. Efektivní SEO/ optimalizace webových stránek pro vyhledávače v Liberci vám přivede nejen více uživatelů, ale i zvýší tržby.

Máte-li zájem o online konzultaci zdarma, můžete nám napsat skrz kontaktní formulář.

Optimalizace webových stránek a SEO pro Liberec
Optimalizace webových stránek a SEO pro Liberec

Jak se dělá lokální SEO?

Jako příklad uved'me pizzerii v Liberci


Pokud chcete, aby byla vaše firma byla například v Liberci na vrcholu místního vyhledávání, musíte překonat konkurenci a přitáhnout pozornost místních spotřebitelů. Odborníci na Lokální SEO a optimalizace webu Vám mohou pomoci. Jakmile Google začne spojovat vaši firmu s místní oblastí Liberce a místními spotřebiteli, bude vaše firma těžit z lepšího hodnocení a lepší viditelnosti vašeho místního profilu.Půjde o doručení pizzy Liberec versa Jablonec nad Nisou. Představte si, že jste v centru Liberce a dostanete chuť na pizzu. Zadáte do vyhledávače dotaz "doručení pizza" a získáte seznam pizzerií, které jsou ve vašem okolí. Večer sedíte doma v Jablonci nad Nisou, dostanete opět chuť na pizzu. Zadáte do vyhledávače stejný vyhledávací dotaz jako v kanceláři, ale dostanete úplně jiné výsledky vyhledávání. Google totiž vždy ukáže co nejvíce relevatní výsledky z hlediska polohy. Reklamní agentura vám poradí s kompletním marketingovým plánem pro lokální SEO.

Jak naše digitální reklamní agentura dělá lokální optimalizace?

1. Jak děláme lokální optimalizaci?

 • Pokročilý výzkum klíčových slov a linkbuilding
 • Mapování klíčových slov a reklamní strategie
 • Zaměření se na obsah na webu a optimalizace polohy
 • Zaměření se na lokální adresáře
 • Zaměření se na lokální Google my business a jeho optimalizaci
 • Optimalizace sociálních sítí-hledání vhodných skupin
 • Optimalizace pro hlasové vyhledávání
 • Hledání lokálních strategických partnerů a prolinkování webů
 • Lokální reklamní media
 • Přidáme vaši firmu do Google mapy nebo optimalizujeme Google Maps
 • Kontrola a tvorba odkazů v katalozích
 • Přezkoumání reklamní strategie

2. Proč je lokální SEO důležité?

Lokální SEO je speciální forma optimalizace pro vyhledávače, která je obzvláště důležitá pro místní firmy. Lokální SEO se zaměřuje na poskytování výsledků vyhledávání, které jsou závislé nebo relevantní k pozici (lokalitě) hledajícího uživatele.

Díky aktualizacím algoritmů v posledních několika letech je jeden z nejdůležitějších hodnotících faktorů fyzická adresa ve vyhledávaném městě nebo regionu. Pokud v daném městě nemáte fyzickou prodejnu, je prakticky nemožné se objevit v rozšířených zobrazení map v SERPu. 

Mít záznam v Google My Business je tedy pro vaši místní firmu nesmírně důležité. Pokud hledáte digitální agenturu pro Liberec, Brno, Prahu nebo další města, jsme tu abychom vám pomohli.

Pro místní podniky jsou důležité i různé databáze místních firem. Jednak poskytují zpětné odkazy na vaše webové stránky. A jednak budují tyto rejstříky důvěru, protože Google ví, že se jedná o skutečnou, existující firmu. Naše reklamní agentura zajistí komplexní reklamní služby včetně zařazení do databází firem v Liberci, Praze i Brně.

SEO LIBEREC - Digitální agentura | Odborník pro optimalizace webu | Tvorba webu Liberec

Reklamní digitální agentura Primedia zajistí optimalizace webu a reklamní služby nejen pro Liberec, ale i Prahu, Brno a zahraničí. 

DIGITÁLNÍ REKLAMNÍ AGENTURA ZAJISTÍ SEO A OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK LIBEREC-PRAHA-BRNO

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021