SEO Company Praha 1

Reklamní digitální agentura zajistí SEO odborníky na optimalizace webu a reklamní služby nejen pro Liberec

Lokální reklama v místě sídla firmy nebo pobočky

Zvyšte návštěvnost své prodejny nebo obchodu v Liberci. Využijte lokální propagace na internetu a ukazujte se zákazníkům ve vašem okolí.

 • Můžete být mezi prvními výsledky vyhledávání v Liberci i jiných městech. Vaše služby se klientům nabídnou jako první, a zamezíte tak tomu, že vás zákazníci minou obloukem.
 • Zkuste lokální SEO pro Liberec, Brno, Prahu a další města pokud chcete získat zákazníky i tam.
  Napište nám a zjistěte jak vám můžeme pomoc.
Reklamní agentura Primedia Praha vás dostane na vrchol vyhledávačů
Reklamní agentura Primedia Praha vás dostane na vrchol vyhledávačů
Místní SEO služby v Olomouci, Liberci, Brně a Praze
Místní SEO služby v Olomouci, Liberci, Brně a Praze

Jak vám pomůže naše reklamní agentura?

 • Založíme nebo optimalizujeme místní /lokální profily na Google, firmy.cz, yelp.cz, najisto.cz, zlatestranky.cz, zivefirmy.cz.
 • Vyhledáme vhodné místní / lokální skupiny a adresáře
 • Optimalizujeme reklamní zápisy a polohu 
 • Kontrolujeme zápis v mapách
 • Hledáme a oslovujeme místní partnery
 • Zkontrolujeme faktory ovlivńující umístění ve vyhledávačích
 • Vytvoříme zpětné odkazy, PR SEO články a optimalizujeme popisy webu tak, aby si vyhledávač spojil váš web s lokalitou
 • Nastavíme nové reklamy nebo optimalizujeme ty dosavadní
 • Lokální nastavení PPC reklamy
 • Lokální Facebook {skupiny pro Liberec, Prahu, Brno......}
 • Lokální linkbuilding {najdeme partnery pro Liberec, Brno.....}

Lokální SEO pro Liberec, Prahu i Brno

Lokální tedy místní SEO je zaměřené na poskytování výsledků uživatelům, kteří hledají podnik, službu nebo obchod ve svém okolí.  Pomocí lokálního SEO optimalizujeme stránky, které se mají zobrazovat lidem v určité oblasti. Google preferuje firmy s delší historií, lepším obsahem a referencemi. Naše digitální reklamní agentura pro Liberec, Prahu, Brno a další města Vám může pomoci s lokální reklamou. 


Lokální SEO služby Liberec
Lokální SEO služby Liberec

Placená reklama

Lokální PPC - pro Seznam i Google

PPC reklama - platba za proklik dává možnost rychle přeskočit konkurenci a získat nové zákazníky přímo ve výsledcích vyhledávání na mobilu a v Google maps. Jakmile Google začne spojovat vaši firmu s místní oblastí například Liberce a místními spotřebiteli, bude vaše firma těžit z lepšího hodnocení a lepší viditelnosti vašeho místního profilu. Přečtěte si o tom jak funguje placená reklama na Google.


Lokální reklama na Facebooku

Zajišt'ujeme reklamu se zacílením na konkrétní lokalitu, čas a zákazníka. Pokud s PPC reklamou na Febobooku teprve začínáte, nemusíte se bát, zařídíme pro vás vše, co k PPC kampani potřebujete. Vytvoříme reklamy, budeme je sledovat a průběžně optimalizovat. 


Reklama a podpora pro firmy nabízející služby a produkty v zahraničí

Rádi byste nabízeli svoje produkty a služby do zahraničí? Naše reklamní agentura je také partnerem zahraničních firem, které pomáhají odpovídat na dotazy zákazníkům v lokálním jazyce a optimalizují tak efekt placené reklamy v zahraničí. Nabízíme také marketing management pro firmy, které mají zájem vstoupit na německé trhy nebo na trhy arabských emirátech. Pomáháme českým firmám najít obchodní partnery v zahraničí a pomáháme s přípravou na výstavy (Dubai). 

SEO služby a optimalizace pro Brno
SEO služby a optimalizace pro Brno

Zajistíme optimalizace pro vyhledávače a zlepšíme viditelnost vaší firmy ve vaší lokalitě


Vylepšujeme místní zápisy firem, tak aby vás zákazníci co nejlépe našli, třeba v Liberci. Jsme vysoce kvalifikovaní SEO odborníci na lokální SEO. Díky lokálnímu SEO budete ve vyhledávačích vidět a získáte nové zákazníky.

Na rozdíl od "běžné" optimalizace pro vyhledávače se lokální SEO liší záznamem v aplikaci Google My Business a odlišnou strukturou výsledků vyhledávání. 

Díky optimalizaci místního zápisu budete nejen více vidět, ale navíc tím získáte lepší hodnocení vaší webové stránky. Nabízíme tak velmi účinou a levnou propagaci a reklamní služby pro firmy nejen pro firmy z Prahy, Brna a Liberce, ale kompletně z celé ČR.

Cílem SEO odborníků z reklamní agentury je tedy ovlivnit faktory, které mají vliv na umístění ve vyhledávačích. SEO odborník na lokální SEO propojí zápisy s webovou stránkou a optimalizuje webové stránky.Mobilní lokální SEO

V dnešní době většina lidí hledá na mobilním zařízení, proto je nesmírně důležité optimalizovat webovou stránku tak, aby zákazník ihned našel co hledá. Po optimalizaci webových stránek a záznamu v Google My Business byste měli pravidelně sledovat hodnocení.

Digitální agentura z Prahy
Digitální agentura z Prahy

Jak na lokální SEO?

Chcete více zákazníků v Liberci? Větší tržby od zákazníků z Prahy? Silnější pozice vašeho projektu na lokálním trhu? Potřebujete analýzu klíčových slov? To vše umí zařídit lokální SEO.  Náš tým je připraven vám s ním pomoci.

Reklamní agentura pro ptimalizace a SEO Liberec
Reklamní agentura pro ptimalizace a SEO Liberec

Jak se dělá SEO pro Liberec?

Pokud chcete, aby byla vaše firma byla například v Liberci na vrcholu místního vyhledávání, musíte překonat konkurenci a přitáhnout pozornost místních spotřebitelů. Odborníci na Lokální SEO a optimalizace webu Vám mohou pomoci. Jakmile Google začne spojovat vaši firmu s místní oblastí Liberce a místními spotřebiteli, bude vaše firma těžit z lepšího hodnocení a lepší viditelnosti vašeho místního profilu.

Jako příklad uvedeme SEO pro Liberec

Půjde o doručení pizzy Liberec versa Jablonec nad Nisou. Představte si, že jste v centru Liberce a dostanete chuť na pizzu. Zadáte do vyhledávače dotaz "doručení pizza" a získáte seznam pizzerií, které jsou ve vašem okolí. Večer sedíte doma v Jablonci nad Nisou, dostanete opět chuť na pizzu. Zadáte do vyhledávače stejný vyhledávací dotaz jako v kanceláři, ale dostanete úplně jiné výsledky vyhledávání. Google totiž vždy ukáže co nejvíce relevatní výsledky z hlediska polohy. Reklamní agentura vám poradí s kompletním marketingovým plánem pro lokální SEO.

Jak se dělá lokální optimalizace?

1. Jak děláme lokální optimalizaci?

 • Pokročilý výzkum klíčových slov a linkbuilding
 • Mapování klíčových slov a reklamní strategie
 • Zaměření se na obsah na webu a optimalizace polohy
 • Zaměření se na lokální adresáře
 • Zaměření se na lokální Google my business a jeho optimalizaci
 • Optimalizace sociálních sítí-hledání vhodných skupin
 • Optimalizace pro hlasové vyhledávání
 • Hledání lokálních strategických partnerů a prolinkování webů
 • Lokální reklamní media
 • Přidáme vaši firmu do Google mapy nebo optimalizujeme Google Maps
 • Kontrola a tvorba odkazů v katalozích
 • Přezkoumání reklamní strategie

2. Proč je lokální SEO důležité?

Lokální SEO je speciální forma optimalizace pro vyhledávače, která je obzvláště důležitá pro místní firmy. Lokální SEO se zaměřuje na poskytování výsledků vyhledávání, které jsou závislé nebo relevantní k pozici (lokalitě) hledajícího uživatele.

Díky aktualizacím algoritmů v posledních několika letech je jeden z nejdůležitějších hodnotících faktorů fyzická adresa ve vyhledávaném městě nebo regionu. Pokud v daném městě nemáte fyzickou prodejnu, je prakticky nemožné se objevit v rozšířených zobrazení map v SERPu. Mít záznam v Google My Business je tedy pro vaši místní firmu nesmírně důležité. Pokud hledáte digitální agenturu pro Liberec, Brno, Prahu nebo další města, jsme tu abychom vám pomohli.

Pro místní podniky jsou důležité i různé databáze místních firem. Jednak poskytují zpětné odkazy na vaše webové stránky. A jednak budují tyto rejstříky důvěru, protože Google ví, že se jedná o skutečnou, existující firmu. Naše reklamní agentura zajistí komplexní reklamní služby včetně zařazení do databází firem v Liberci, Praze i Brně.

3. Jak vylepšit místní SEO? 

Místní SEO hodnocení můžete zlepšit tím, že vyhledáte odborníky na optimalizaci. Budete mít vedle sebe někoho, kdo vylepší vaše klíčová slova na základě hlasového vyhledávání a lokalizovaného vyhledávání, váš profil ve službě Moje firma na Googlu (a další úpravy webu), aby vás více zviditelnil na místní úrovni.

Reklamní digitální agentura zajistí SEO odborníky na optimalizace webu a reklamní služby nejen pro Liberec, ale i Prahu, Brno a zahraničí.

Optimalizace SEO Webu Primedia 2021